320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    pole 100% kindel, et asi viiruses, aga lood kaovad pleierist.
    eeldan viirust sellepärast, et praegu mul VT ketrab arvutit ning näitab, et iPod'i manageerimise proge on usse täis.
    Kuidas teada saada, et kas on mingi viirus? Mul eile just jälle läks nii, ühendasin arvutile taha iPodi ning mitte ühtegi lugu polnud peal.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      zaz, siin on ka midagi: http://www.hot.ee/milletel/

      aga tegelikult mis sa jampsid nende kanadega, võta kohe veidi jämedam elukas. peksab õue kutsumata külalistest lagedaks ja tulevikus mune tõstes saad vägeva biitsepsi ka - plusse kui palju :
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Otsiks konkreetset linki uurimusest või katsest, kus võrreldi sarnaste kehaliste võimetega suitsetajate ja mittesuitsetajate sportliku arengut ja kehalist seisundit mingi ajaperioodi vältel. Veelgi toredam oleks kui uurimuses v. katses oleks võrreldud ka neid, kes suitsetasid vähem, nendega kes suitsetasid rohkem.. Või katsealustest, kes poole eksperimendi pealt loobusid suitsetamast ja milline oli nende sportlik areng pärast seda.

        Auhind parimale lingitajale 300 krooni.

        aitäh

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          Kuidas teada saada, et kas on mingi viirus? Mul eile just jälle läks nii, ühendasin arvutile taha iPodi ning mitte ühtegi lugu polnud peal.
          Krt vot ei tea seda. Pole üldse kindel, et on olemas mingi selline paharätt. Oleks kadu sujuvam ja pc viirusevaba, siis eeldaksin silmad kinni seda, et mängija on lolliks läinud ja tahab lihtsalt formatti.
          Hetkel jääb see asi minule aga vist saladuseks, tuleb formatt teha ja loota parimat
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Krt vot ei tea seda. Pole üldse kindel, et on olemas mingi selline paharätt. Oleks kadu sujuvam ja pc viirusevaba, siis eeldaksin silmad kinni seda, et mängija on lolliks läinud ja tahab lihtsalt formatti.
            Hetkel jääb see asi minule aga vist saladuseks, tuleb formatt teha ja loota parimat
            Formatti olen teinud küll ja küll, kuid see laulude ära kustumine pole esimene kord. Lükkad ipodile juhtme taha, siis hakkab iTunes väga aeglaselt lugema, ei taha nagu ühilduda ning kui lõpuks ühildub siis pole mitte midagi peal, ei spikreid, pilte ega laule. Nagu täielik restore on tehtud, kellaaja ja kuupäeva peab panema jne.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Probleem järgmine. Arvutil sai vahetatud emaplaat ja nüüd on probleeme USB porti ühenduvate teatud seadmetega (mälupulk, MP3 mängija). Kusjuures kühvel on selles, et device manageris on kõik kenasti näha ning ka FAR manageriga vaadates ning chkdsk tehes on kõik OK. Ainult kuramuse Win explorer ei näita ketast. Disk managemendist vaadates on drive letter puudu, kuid peale selle määramist (olen proovinud pmst kõiki vabu tähti) ei näita explorer ketast endiselt, refreshi/restardi palju tahad. USB controllerid on kõik kenasti installitud.

              Soovitusi?
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Probleem järgmine. Arvutil sai vahetatud emaplaat ja nüüd on probleeme USB porti ühenduvate teatud seadmetega (mälupulk, MP3 mängija). Kusjuures kühvel on selles, et device manageris on kõik kenasti näha ning ka FAR manageriga vaadates ning chkdsk tehes on kõik OK. Ainult kuramuse Win explorer ei näita ketast. Disk managemendist vaadates on drive letter puudu, kuid peale selle määramist (olen proovinud pmst kõiki vabu tähti) ei näita explorer ketast endiselt, refreshi/restardi palju tahad. USB controllerid on kõik kenasti installitud.

                Soovitusi?
                www.mac.ee
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Probleem järgmine. Arvutil sai vahetatud emaplaat ja nüüd on probleeme USB porti ühenduvate teatud seadmetega (mälupulk, MP3 mängija).
                  windowsi puhas/repair install tehtud/ei aita?

                  Kommentaar


                    Kui su emaplaat näiteks K-garantiis vahetati, siis suure tõenäosusega pandi sinu mittetöötava emaplaadi asemele mittetöötavate USB jms nänniga emaplaat, mille keegi teine garantiisse tõi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                      Aitäh abi eest. Kui ma google'st sellele probleemile abi otsisin, siis valdav enamik vasteid keskendus Maci ja USB porti ühenduvate seadmete jamade lahendamisele.

                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      windowsi puhas/repair install tehtud/ei aita?
                      Jep, repairetud kenasti - ülejäänud kraam, settingud jms on kenasti alles jäänud ja paigas.

                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Kui su emaplaat näiteks K-garantiis vahetati, siis suure tõenäosusega pandi sinu mittetöötava emaplaadi asemele mittetöötavate USB jms nänniga emaplaat, mille keegi teine garantiisse tõi.
                      Siin võib olla tõesti nõrk koht, kuna emaplaati vahetasin mina isiklikult, aga kuna muud asjad töötavad tõrgeteta ning uue emme sain hea sõbra käest, siis sellesse varianti ma ei usu.

                      Pealegi - probleem oli selles, et explorer ei leia drive'i üles. Device manager jms on ta kenasti nähtaval. Pmst asjad ühenduvad, aga explorer seda lihtsalt ei tunnista.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        kas tollel seadel on oma install-fail olemas?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Kas keegi leiab kuskilt sellise loo nagu Leather Dynamite - Beauty Queen.
                          Tahaksin hirmsasti eston'ile ja taku*'le (amority'le vist ka, kui ta ikka hea tüdruk on) jõuludeks selle plaadi kinkida.

                          Edit: Lisasin ka 1 minutilise jupi sellest loost, mis mul õnnestus leida.
                          Kurat, ei saa sind aidata. Leidsin vaid selle: Transsexual Beauty Queens 10 » Adult Videos Fetish : http://www.torrentz.com/search?q=Beauty+Queen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            kas tollel seadel on oma install-fail olemas?
                            Mälupulgal pole (st. vajalik stuff peaks windoozas endas olemas olema), mp3 mängijal on. Mõlemiga on sama jama. Kusjuures vana mälupulk ühendub sinna kenasti. Täielik hämming igatahes.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Mälupulgal pole (st. vajalik stuff peaks windoozas endas olemas olema), mp3 mängijal on. Mõlemiga on sama jama. Kusjuures vana mälupulk ühendub sinna kenasti. Täielik hämming igatahes.
                              vaata, ehk leiad endale netist mingi a la ametliku driveri vidina(t)le...kõige uuemad driveri versiooni.
                              Kas su op-süsteem omab ka elamisluba? Uuendusi?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas runno Vaata postitust
                                Otsiks konkreetset linki uurimusest või katsest, kus võrreldi sarnaste kehaliste võimetega suitsetajate ja mittesuitsetajate sportliku arengut ja kehalist seisundit mingi ajaperioodi vältel. Veelgi toredam oleks kui uurimuses v. katses oleks võrreldud ka neid, kes suitsetasid vähem, nendega kes suitsetasid rohkem.. Või katsealustest, kes poole eksperimendi pealt loobusid suitsetamast ja milline oli nende sportlik areng pärast seda.

                                Auhind parimale lingitajale 300 krooni.

                                aitäh
                                Üles........

                                Kommentaar

                                Working...
                                X