320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raidur Vaata postitust
    1996-2006
    0000000
    Mis pagana andmebaasi ligi sind on lastud? Ilmselgelt saatuslik viga.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Mis pagana andmebaasi ligi sind on lastud? Ilmselgelt saatuslik viga.
      Kümme aastat lastele lusti pakkunud Rocca al Mare tivoli paneb uksed kinni, selle asemel tuleb juunikuus lõbustuspargi platsile paariks nädalaks T‰ehhi rändtsirkus.
      Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


      mis valesti on?

      Kommentaar


        Mida teha, kui varvas valutab ? ( ära pole löönud kusagile ega midagi )

        Kommentaar


          loe raamatut või vaata telekat, mis sul ikka teha on.

          Kommentaar


            viina saab alati võtta! valutagu või varvas, hommikul valutab pea, vahet pole.

            Kommentaar


              veel küsimusi...

              1) Kodu Keset Linna. Sten hakkab seal mingit tumeda peaga mimmi nillima, kes see on?
              2) Kas on tõsi, et Lippi ei kutsu Cassanot sellepärast, et planeerib Totti Aafrikasse kaasa võtta, kui ta terve peaks olema?

              Kommentaar


                Kas www.youtubehack.net enam ei funktsioneerigi? Kõik vajalikud toimingud saab tehtud, aga kui panna sealt alt download, siis viskab page not found. Kas viga võib olla ka selles, et arvuti lihtsalt ei lasegi midagi downloadida või enam see leht ei tööta?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                  Mida teha, kui varvas valutab ? ( ära pole löönud kusagile ega midagi )
                  Ilmselt on tegemist Podagraga.

                  Kommentaar


                    Kui lumi maha tuleb (isegi, kui seda on vähe), siis miks inimesed hakkavad parkima oma autosi 2 meetriste vahedega?
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                      Kui lumi maha tuleb (isegi, kui seda on vähe), siis miks inimesed hakkavad parkima oma autosi 2 meetriste vahedega?
                      Tondid, ei oska parkida. Ennast ajab nii närvi see.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Tondid, ei oska parkida. Ennast ajab nii närvi see.
                        Sulle meeldib, kui keegi parklas auto võimalikult lähedale laseb ja sinu auto külje enda auto ustega mõlki peksab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allarn Vaata postitust
                          Sulle meeldib, kui keegi parklas auto võimalikult lähedale laseb ja sinu auto külje enda auto ustega mõlki peksab?
                          Aga 2m vahe nagu Scooter kirjeldas on ju puhas liig mis liig
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NOT Vaata postitust
                            Aga 2m vahe nagu Scooter kirjeldas on ju puhas liig mis liig
                            Kui parklas ruumi on, siis miks mitte. Igatahes mulle istub selline asi rohkem kui see, et keegi mulle kõrvale laseb ja uksega vastu külge ära tõmbab. Sellepärast üritangi alati võimalikult kuskile kaugemale auto jätta.

                            Kommentaar


                              Mul on kaa parkimisalane küsimus. Rocca Al Mare kaubanduskeskuse juurde on tehtud keskkonnasõbraliku auto parkimiskohad, suht uste juurde 4-6 kohta... Kui ma sinna pargin (tavalise autoga) siis võin ma ka trahvi saada vms? Ja miks seal enamjaolt Lexused, BMW'd ja muud luksusmaasturid seisavad?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Kas liiklusseadus ütleb midagi "keskkonnasõbralike autode" ja nende parkimiskorralduse kohta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X