320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    eesti laule on gp jaoks üsna vähe.
    Ma sain aru, et cannukas valis mingi loo, mis on vällamaa keelest eesti keelde tõlgitud. Meloodia on ju sama, tirigu siis originaal versioon, neid peaks ikka olema.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      THE FLYING MACHINE - Smile A Little Smile For Me, või siis 2QS - Naerata. Aga ma ei leidnud sealt ikkagi seda guitar pro jaoks. Niiet ma ei tea kidravirtuoosid aidake mind. Mul on õlu ja respect mängus.

      Kommentaar


        okei, ma võin võibolla mingi oma algelise lindistus tehnikaga midagi valmis meisterdada. panen laulu taha mängima ja mängin ise peale, laulma mina ei hakka.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          keegi oskab öelda selles lõigus esineva laulu nime ?
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Algselt postitas Even Vaata postitust
            okei, ma võin võibolla mingi oma algelise lindistus tehnikaga midagi valmis meisterdada. panen laulu taha mängima ja mängin ise peale, laulma mina ei hakka.
            oleksin väga tänulik

            EDIT: muidugi siin http://kitarr.astar.ee/?page=tab&tabID=249 ja siin http://www.ultimate-guitar.com/tabs/...for_me_crd.htm on akordid erinevad ka. oskad kommenteerida asja? Mulle muidugi meeldib see eesti variant rohkem kuna seal pole seda toredat F-i vaja võtta

            Kommentaar


              Algselt postitas eriklt Vaata postitust
              http://www.youtube.com/watch?v=jV0waP7INoI
              keegi oskab öelda selles lõigus esineva laulu nime ?
              Mark Ronson - Ooh Wee
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mis asi on vaikelüüs? Kuidas see probleem lahendada, kui sellega on probleemid?
                hmm.. jutt vist default gatewayst, kuid mis see probleem täpsemalt on?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Kas keegi siit foorumist graffitiga tegeleb? Oleks vaja koolitöö jaoks küsitleda.

                  Kui keegi teab mõnda Eesti graffiti foorumi või saiti oleks kah tänulik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    hmm.. jutt vist default gatewayst, kuid mis see probleem täpsemalt on?
                    Enam probleemi ei eksisteeri, kuid enne ei olnud netti ning messengeri tõrkeotsing ütles, et see on probleemiks.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                      Kas keegi siit foorumist graffitiga tegeleb? Oleks vaja koolitöö jaoks küsitleda.

                      Kui keegi teab mõnda Eesti graffiti foorumi või saiti oleks kah tänulik.
                      ehh.ee-st võid miskit uurida.

                      Kommentaar


                        Kust ma saaks infot eesti impordi maksude kohta?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          Kust ma saaks infot eesti impordi maksude kohta?
                          Siit vb

                          Kommentaar


                            kas eesti võiks minna kakskeelseks???

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                              kas eesti võiks minna kakskeelseks???
                              Ei, enne eelistaksin Eestis teiseks keeleks türgi keelt kui vene keelt .
                              Jalgpall

                              Kommentaar


                                No azerbaidžaani keelt ma mõtlesingi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X