320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitmes Prison Breaki neljanda hooaja osa täna TV3-st tuleb?

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Mitmes Prison Breaki neljanda hooaja osa täna TV3-st tuleb?
      10. peaks olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        10. peaks olema.
        Viimane ? Kui nii siis on küll kurb, sest see on ju PB viimane hooaeg . Loodetavasti täna ikka viimane osa ei ole .
        Jalgpall

        Kommentaar


          Algselt postitas -MarkusTheGreat Vaata postitust
          Viimane ? Kui nii siis on küll kurb, sest see on ju PB viimane hooaeg . Loodetavasti täna ikka viimane osa ei ole .
          24 osa on ju kokku 4. hooajal, millest jutt?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Doonorlus vs sportimine

            Vere andmise päeval ei tohi või ei soovitata trenni teha. Aga järgmisel päeval? Näiteks oletame, et mul on mingil päeval kavas 10km jooksuvõistlus või siis jalkavõistlused. Kas eelmisel päeval on mõistlik verd anda? Ma ootan eitavat vastust koos viitega mis seda tõestab. Aitäh
            Ma võin niipalju soovitada, et Bobi ära tee. Ma nägin unes, kuidas kaitseväelased, kes olid päeval verd andnud tegid lihtsa päeva puhul veits kanepit ja kukkusid siis riviplatsil siruli.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu&co
              Kas lätis kannatab veel 3 detsembril muru peal mängida? Ventspils mängib kodus Hertha BSC Berlin ga.
              Kodus on suhteline mõiste, sest mäng peaks toimuma Skontol.
              Praegune ilmaennustus küll selleks ajaks vist eriti jahedamat ilma ei luba ja isegi kui tuleb äkki lumi, siis ei tohiks ju teab mis probleem olla plats kiirelt puhtaks lükata,
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Otsin vägagi üht lugu, esitajat ei tea, ega ka laulu nime. Olen seda Powerist kuulnud paar x ja muudest raadiojaamadest, oli ka Poweri mingis reklaami lõpus taustamusaks. Selline Fatboy Slimi tüüpi lugu, aga ei ole tema ka.

                Refr. on alguses nagu gibberish, lõpus on a la Go Back (2x ütleb seda, teine kord on umbes poolkajana see).

                VÄGA SOOVIKS SEDA LUGU : )
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Kas keegi on kuskil näinud või teab, kus muusikapoes müüdaks Urmas Sisaski "Pro Patria" albumit? Seda mis salvestatud Estonia teatris. Seda siis - http://www.sirp.ee/index.php?option=...=12&issue=3015

                  Kommentaar


                    viimases "London Calling" saates oli üks hea remix loost requiem for a dream
                    keegi oskab öelda kelle poolt remix oli tehtud?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      viimases "London Calling" saates oli üks hea remix loost requiem for a dream
                      keegi oskab öelda kelle poolt remix oli tehtud?
                      pikka aega pole nad playliste üles pannud, aga äkki saad sealt foorumist abi

                      Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.

                      Kommentaar


                        saatsin ka meili RD, ja ütlesin, et paneks uue playlisti ülesse, või siis vähemalt ütleks loo nime, kuid vastust pole veel saanud
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Cs 1.6 free normaalsed downloadi?


                          E:Olen jah halvatud.
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar




                            kas Zlatani nägu (ülemine rida) on kleebitud sinna? Nägu veidikene imelik ja näol on nahavärv hoopis valgem, kui kätel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              http://www.fcbarcelona.com/web/downl..._plantilla.jpg

                              kas Zlatani nägu (ülemine rida) on kleebitud sinna? Nägu veidikene imelik ja näol on nahavärv hoopis valgem, kui kätel
                              Ibra tundub kuidagi lühike ka seal pildil
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Mis võimalused on jalgpallitrenniks 3-4 aastastele Tallinnas?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X