320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no pikeel on samamoodi enamvähem neegri käed, vari selline lihtsalt. Aga keegi on töötlusega rõvedalt liiale läinud, muud midagi, vt näiteks Iniestat kasvõi, see on ka ju täesti ebaloomulik lõust. Kuigi pildi absoluutne pärl on muidugi vaieldamatult Dani Alves, kelle kehas ilmselgelt saatan elab vms, ainult sarved juurde vaja joonistada.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Otsin vägagi üht lugu, esitajat ei tea, ega ka laulu nime. Olen seda Powerist kuulnud paar x ja muudest raadiojaamadest, oli ka Poweri mingis reklaami lõpus taustamusaks. Selline Fatboy Slimi tüüpi lugu, aga ei ole tema ka.

      Refr. on alguses nagu gibberish, lõpus on a la Go Back (2x ütleb seda, teine kord on umbes poolkajana see).

      VÄGA SOOVIKS SEDA LUGU : )
      Paluks abi. : )
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
        Keegi oskab öelda, mis lugu sellel videol taga mängib?
        Küsiks uuesti...

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Otsin vägagi üht lugu, esitajat ei tea, ega ka laulu nime. Olen seda Powerist kuulnud paar x ja muudest raadiojaamadest, oli ka Poweri mingis reklaami lõpus taustamusaks. Selline Fatboy Slimi tüüpi lugu, aga ei ole tema ka.

          Refr. on alguses nagu gibberish, lõpus on a la Go Back (2x ütleb seda, teine kord on umbes poolkajana see).

          VÄGA SOOVIKS SEDA LUGU : )
          Bump.

          1010
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
            Küsiks uuesti...
            Virus Nine lugu proovisid? Ise seda lugu ei leidnud, ei oska seepärast öelda.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Mida tähendab sõna "Repugs"? Tegemist on vist inglise keelse slängiga ning arvatavasti mitmuses olev sõna. Arvatavasti on tegemist ka nimisõnaga - st. tähistab mingit gruppi inimesi. Kusjuures ise arvan, et siin võib ka näpukas olla, ehk on hoopis "repubs" (republicans?), kuid lähtugem esmalt esimesest sõnast.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Mida tähendab sõna "Repugs"? Tegemist on vist inglise keelse slängiga ning arvatavasti mitmuses olev sõna. Arvatavasti on tegemist ka nimisõnaga - st. tähistab mingit gruppi inimesi. Kusjuures ise arvan, et siin võib ka näpukas olla, ehk on hoopis "repubs" (republicans?), kuid lähtugem esmalt esimesest sõnast.
                http://www.urbandictionary.com/define.php?term=repug

                Republican jeh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Heh. Ma tegin sama searchi aga ei pidanud vajalikuks linkida, sest kui vastuseks pakutakse 'pubes', siis pole vist päris see.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kas keegi teab kust Baila kaarte saab osta?
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Kas keegi on kunagi läbi lugenud gmaili registreerimislepingu?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Selline küsimus, et kui ma laua arvutilt kõrvaklappidega mussi kuulan siis tuleb ikka jube kõvasti, panen läpakale klapid külge hakkan kuulama ja pmst nagu ei kuulegi. Kõik on igaltpool põhja keeratud jne. Kas see peabki nii olema? Läpakas on uus ei tea neid kõiki eripärasid.
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Soovitage mingit motiveerivat filmi, homme võistlused mul tulemas, sooviks sellist head filmi vaadata.

                          Kommentaar


                            Vaata Rockyt

                            Kommentaar


                              Karate Kid (y)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                                Soovitage mingit motiveerivat filmi, homme võistlused mul tulemas, sooviks sellist head filmi vaadata.
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X