320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hehe, selline küssa, et mis päevadel on Tallinna Lennujaamal tihedaim graafik? Ma lennukipede, tahaks neid saane pildistama minna ja lärmi tajuda
    slimm.ee

    Kommentaar


      Kas Tallinna lennujaamal kodulehte pole?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        hehe, selline küssa, et mis päevadel on Tallinna Lennujaamal tihedaim graafik? Ma lennukipede, tahaks neid saane pildistama minna ja lärmi tajuda
        Seal kogu aeg midagi vaadata

        Võta aga saabuvate ja lahkuvate lendude graafik ette ja pane plaan paika
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          vielen dank
          slimm.ee

          Kommentaar


            Kas keegi oskab mulle öelda, kui palju maksab pildiraam, mis läheks 297 × 420 mm pildile ümber?
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Kas keegi teab, mis on lahti torufoorumiga?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                http://www.arvutid24.eu

                On kellelgi kokkupuuteid sealt sülearvuti tellimisega? Milline oli tegelik tarneaeg jms?

                Up!

                Ja teine küsimus "Kodu keset linna" jälgijatele (cannu jt) - mis pulli Betti ema passiga("identiteediga") tehti?

                Kommentaar


                  Betti ise oli vist kasutanud ema andmeid töö leidmiseks(võib-olla pole õige, ükskord sattusin peale kui Henri Steniga sellest arutas).

                  Kommentaar


                    Betti on see ilus ve? ma pole ammu näinud ma ei jaga pointi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Betti on see ilus ve? ma pole ammu näinud ma ei jaga pointi
                      Ilus on ta küll, ega Henri mingeid notsusid vahigi (Lenna jt).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Kas keegi oskab mulle öelda, kui palju maksab pildiraam, mis läheks 297 × 420 mm pildile ümber?
                        Kõik on suhtleline. Kas raam peab olema kullatud või hoopis kroomitud? Soovite väärispuidust või vanaliivakastilaudadest kokku löödud raami? Plastmass raam või marmorist?

                        Ühesõnaga tee ise.

                        Kommentaar



                          Mis laul seal 3minuti peal hakkab? Meesmuiste äkki oskab vastata, aitäh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            Mis laul seal 3minuti peal hakkab? Meesmuiste äkki oskab vastata, aitäh.
                            Ma küll ei oska sind aidata, aga väga jube lugu on

                            Kommentaar


                              Miks hoitakse inimest vahest haiglas sundkoomas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Mis laul seal 3minuti peal hakkab? Meesmuiste äkki oskab vastata, aitäh.
                                Safri Duo - Played A Live
                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Miks hoitakse inimest vahest haiglas sundkoomas?
                                Et ta valu ei tunneks?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X