320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas seletada seda, et naised on meestest lühemad? Ma mõtlen mingi evolutsiooniteooria põhjal näiteks. Mehed korjasid pähleid või mingeid asju kõrgelt puu otsast samal ajal kui naised küürutasid ja koopa põrandat koristasid?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kuidas seletada seda, et naised on meestest lühemad? Ma mõtlen mingi evolutsiooniteooria põhjal näiteks. Mehed korjasid pähleid või mingeid asju kõrgelt puu otsast samal ajal kui naised küürutasid ja koopa põrandat koristasid?
      Mehed suutsid eelkõige vägistada lühemaid naisi. Pikad seetõttu nii palju ei paljunenud 8-) ja peale selle, et väiksemad mehed söödi ära ka, et seetõttu ka nemad ei paljunenud.

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Kas kuskilt saab G4S või mõne muu turvafirma kleepse, mida uksele annaks kleepida ilma et teenust ostaks?
        Arvad, et see aitab?
        Parem kirjuta uksele mõne venekeelne roppus. See aitab rohkem.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Mis reidiga on juhtunud? Miks kõik netti kasutavad penskarid sinna on kolind?

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Mis reidiga on juhtunud? Miks kõik netti kasutavad penskarid sinna on kolind?
            Ole mees ja ära käi penskarites.

            Kommentaar


              Algselt postitas kyps Vaata postitust
              Kas kuskilt saab G4S või mõne muu turvafirma kleepse, mida uksele annaks kleepida ilma et teenust ostaks?
              Kui nad kuskil kaubanduskeskuses oma värki tutvustavad, siis mine küsi. Neil peaks kleepsusisid hulgi kaasas olema...
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Tean, et seda on foorumis arutatud - linkige/kribage kogemusi uefa.com saidilt striimi ostmisest?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Tean, et seda on foorumis arutatud - linkige/kribage kogemusi uefa.com saidilt striimi ostmisest?
                  Olen kunagi kasutanud. Toimis väga ilusti ja mingeid probleeme polnud. Kvaliteet väga hea.

                  Kommentaar


                    Eesti jalgpallikohtunikud teenindavad UEFA Euroopa Liiga B-alagrupi otsustavat mängu, kus kohtuvad Prantsusmaa klubi Lille ja Tšehhi esindus Praha Slavia.

                    Kas see tähendab, et need "kaks lisakohtunikku" seisavad värava taga?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      http://www.soccernet.ee/kuus-eesti-k...pa-liiga-mangu
                      Kas see tähendab, et need "kaks lisakohtunikku" seisavad värava taga?

                      Seal kandi nad toimetevad jh.

                      Kommentaar


                        sain lõpuks teada loo nime, mida olen otsinud viimased paar nädalat.
                        DUBBLISS NIPPLESTEP - REQUIEM (4AM DUB)
                        aga seda tõesti ei leia kuskilt. kuigi ega ma ei oska väga hästi otsida.
                        vihjeid, et kust otsida? pedevastused jätke endale
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          sain lõpuks teada loo nime, mida olen otsinud viimased paar nädalat.
                          DUBBLISS NIPPLESTEP - REQUIEM (4AM DUB)
                          aga seda tõesti ei leia kuskilt. kuigi ega ma ei oska väga hästi otsida.
                          vihjeid, et kust otsida? pedevastused jätke endale
                          Suht pedevastus, aga äkki google?

                          http://www.google.ee/#hl=et&q=dublis...a9b02161494367

                          1. vaste.

                          edit: esitaja nimi tuleb ka õigesti kirjutada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            sain lõpuks teada loo nime, mida olen otsinud viimased paar nädalat.
                            DUBBLISS NIPPLESTEP - REQUIEM (4AM DUB)
                            aga seda tõesti ei leia kuskilt. kuigi ega ma ei oska väga hästi otsida.
                            vihjeid, et kust otsida? pedevastused jätke endale
                            Internetist. no homo

                            ma ei leidnud isegi guugliga kellagi - ei lugu; ei esitajat. Oled kindel, et kirjavigu jms ei ole? Kus üldse lugu kuulsid ja kust nime teada said?

                            -e- muidugi oli kirjaviga. homo.

                            -e2- siit, pede, saad dubliss nipplestep - requiem for a dub(2) - http://www.mediafire.com/?ztfmvly1zwr

                            -e3- tra tänitamisega jäin ka hiljaks. peatee, peatee.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              tänitada võid Rhythm Doctorit, sest tema andis loo selle nime all
                              aga tänud.
                              homod
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                1. Kas Pärnus kuskil saalihokit mängitakse?
                                2. Millised mängud Nintendo Wii'le kõige paremad oleks?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X