320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dell on muidu mõistlik küll, kuid Latitude seeriaga palju kokku puutudes on silma jäänud nõrk korpus ja hinged.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kas Tartu Bussijaamas pakihoid ka on vms?
      Lõvi helistab põlevale ringile:
      «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

      Kommentaar


        Algselt postitas RantZ Vaata postitust
        Kas Tartu Bussijaamas pakihoid ka on vms?
        Seal jõepoolses otsas (WC juures) peaks olema küll.

        Kommentaar


          igalpool pakutakse läpakaid aga pole aega eriti uurida, et äkki keegi oskab öelda mingi normal läpaka mis maksaks 5 -7 kilo? , ei ole mõeldud mängimiseks.(aga võib)

          Kommentaar


            nii kas keegi oskab öelda kes tegeleb jalgpalli liidu kodulehega..?
            see on täielik katastroof.

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust
              nii kas keegi oskab öelda kes tegeleb jalgpalli liidu kodulehega..?
              see on täielik katastroof.
              urmar peaks oskama sellele küsimusele täpselt vastata
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                urmar peaks oskama sellele küsimusele täpselt vastata
                No mina lisan sinna uudiseid, mängutulemusi ja muud nipet-näpet, mida saab lisada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  No mina lisan sinna uudiseid, mängutulemusi ja muud nipet-näpet, mida saab lisada.
                  ole hea ja ütle neile kes pilte lisavad .. et nad lisaks normaalmõõdus pilte.
                  praegused pildid on nagu kirbusitt, ja esilehel tunduvad nad tänu sellele jube udused.


                  Lisaks oleks aeg teha jalgpall.ee ka inglise keelseks.
                  +
                  http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/ - seda ära muuta ei saaks? (lihtsalt www.jalgpall.ee-ks)

                  Kommentaar


                    mis vahet on jooksval ja mitte jooksval ajal?

                    Kommentaar


                      sa mõtled nagu kossus?

                      Kommentaar


                        ei , futsalis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          mis vahet on jooksval ja mitte jooksval ajal?
                          Nagu kui pall läheb auti siis aeg pannakse seisma, ei saa nagu sellist venitamist teha. Aga jooksval ajal on pohhui, poolaeg 20min ja koguaeg kell käib
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            küsimus siis selline,et kui ma mängin mõnd mängu.nt football manageri siis tavaliselt muud peale mängu ei näe aga tahaks nii,et samal ajal ma näeks ka seda alumist riba kus näen neid kellega msn-is suhtlen
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              küsimus siis selline,et kui ma mängin mõnd mängu.nt football manageri siis tavaliselt muud peale mängu ei näe aga tahaks nii,et samal ajal ma näeks ka seda alumist riba kus näen neid kellega msn-is suhtlen
                              Football Manageris on lihtne, lähed optionsite alla, otsid üles display dettingud ning resolutsiooni all klikkad "windowed"
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Kas ma Vistal ei saa enda kaustale PW peale panna ?
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X