320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    IE 7 on, IE 8't ei saanud peale. Kuna väitis, et minu keele installisatsiooni pole võimalik panna peale vms.. :P

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      IE 7 on, IE 8't ei saanud peale. Kuna väitis, et minu keele installisatsiooni pole võimalik panna peale vms.. :P
      Saad IE-ga kah, mul oli suvel SAIS portaaliga sama jama. Pead ainult settinguid näppima ja lubama ligipääsu vms, siis saad. Viskas vähemalt mingid kirjad vms ette ja sealt aretasid edasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        IE 7 on, IE 8't ei saanud peale. Kuna väitis, et minu keele installisatsiooni pole võimalik panna peale vms.. :P
        aga mis teade? lehte eil eita või miskit muud?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          No kui ma trükin swedbank.ee sisse siis ta jääbki laadima, ja ei jõua mitte kuhugi.. kasvõi 20minutit laeb. Kui ma lähen käsitsi sinna (avaleht-> Äri-> Pank) ja ma Swedbank Erakliendile viitele peale vajutan jookseb IE mul täiesti kokku ja pean ctrl+alt+del vajutama. et IE kinni panna

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            No kui ma trükin swedbank.ee sisse siis ta jääbki laadima, ja ei jõua mitte kuhugi.. kasvõi 20minutit laeb. Kui ma lähen käsitsi sinna (avaleht-> Äri-> Pank) ja ma Swedbank Erakliendile viitele peale vajutan jookseb IE mul täiesti kokku ja pean ctrl+alt+del vajutama. et IE kinni panna
            Proovi seda linki, mis juhtub? https://www.swedbank.ee/private
            Sama?
            Ja see https://www.hanza.ee
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Päeval juba proovisin, läksin Mozillaga Swedi ja kopisin selle linki IE'sse.. sama jama (

              ma kardan, et äkki on asi arvutis - et viiruseid täis vms? Sest suht imelik, et Firefox ka kokkujookseb, kui ma üritan ID-kaardi draivereid peale panna.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Sest suht imelik, et Firefox ka kokkujookseb, kui ma üritan ID-kaardi draivereid peale panna.
                ID-kaardi draiveritega on see jama, et minu teada neid Firefoxiga ei saagi peale panna.
                Üritasin ükskord ämma elu veits lihtsamaks teha ja lubasin talle ID-draiverid peale panna, et panka lihtsalt sisse saaks, aga tulemus oli see, et kuna tema tööarvutis IE blokeeritud, siis lootuseks see jäigi, sest Tulirebasega see toiming võimalik polnud. Vähemalt oli see nii paar kuud tagasi.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  ID-kaardi draiveritega on see jama, et minu teada neid Firefoxiga ei saagi peale panna.
                  Üritasin ükskord ämma elu veits lihtsamaks teha ja lubasin talle ID-draiverid peale panna, et panka lihtsalt sisse saaks, aga tulemus oli see, et kuna tema tööarvutis IE blokeeritud, siis lootuseks see jäigi, sest Tulirebasega see toiming võimalik polnud. Vähemalt oli see nii paar kuud tagasi.
                  See ei ole küll tõsi, firefoxiga töötavad kõik id-kaardi rakendused 100%

                  Vajaliku installeri firefoxi jaoks saab otse siit ja DigiDoc kliendi siit (digiallkirjade jaoks).

                  Firefox tuleb enne installiproge käivitamist kinni panna ning igaks juhuks installida admin kasutaja alt. Peale installi oleks ilus arvutile restart ka teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    ma kardan, et äkki on asi arvutis - et viiruseid täis vms? Sest suht imelik, et Firefox ka kokkujookseb, kui ma üritan ID-kaardi draivereid peale panna.
                    Sinu kirjeldatud sümptomite põhjal kahtlustan ma ka pigem seda varianti.

                    Kommentaar


                      keegi mingit hunter s. thompsoni raamatut oskab soovitada? fear and loathing in las vegas on kümneid kordi läbi loetud, tahaks midagi veel. valikut on, aga seda õiget ei oska valida.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        keegi mingit hunter s. thompsoni raamatut oskab soovitada? fear and loathing in las vegas on kümneid kordi läbi loetud, tahaks midagi veel. valikut on, aga seda õiget ei oska valida.
                        Obv. loe kõike, mis kätte satub. Ja vaata ka [url0http://www.imdb.com/title/tt0081748/]Where the Buffalo Roam[/url] ära, kui juba pole silmade ette sattunud.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Starmani kolmikpakett ja modem. Sinna taha ühendasin Thomson Speedtouch 715 v5 WL. (Elioni oma vist).

                          Läksin http://192.168.1.254 ja seadistasin wifi kuidagi. Võrk on olemas ja ühendab ära, kuid internetti ei lase.

                          Mingi sellin hoiatus on ka Your DSL connection is down. Verify that your SpeedTouch is correctly connected to your phone line

                          Kui Speedtouchi kaabilga arvuti taha ühndab, on internet olemas.



                          Oskab keegi aidata?

                          Kommentaar


                            kas udutuledega tohib sõita?
                            et näiteks põlevad päevatuled ja siis udutuled
                            on kellelgi probleeme olnud mentidega udutulede pärast? kui suured trahvid võivad olla?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              kas udutuledega tohib sõita?
                              et näiteks põlevad päevatuled ja siis udutuled
                              on kellelgi probleeme olnud mentidega udutulede pärast? kui suured trahvid võivad olla?
                              Põhimõtteliselt vaid halva nähtavuse puhul ju, ei? Eeskirjade järgi vähemalt. Ise olen sõitnud, kui näiteks üks lähituli on läbi või midagi, politsei pole otseselt maha võtnud. Eks trahvid sõltuvad politsei meeleolust. Halvimal juhul võivad paar tuhat välja väänata küll.

                              Udutuletega on ju see lugu ka, et taga on need ka olemas ja tagasõitjad võivad su peale üpris kurjaks saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                kas udutuledega tohib sõita?
                                et näiteks põlevad päevatuled ja siis udutuled
                                on kellelgi probleeme olnud mentidega udutulede pärast? kui suured trahvid võivad olla?
                                eks sa proovi järgi. ma usun, et mõni "nokkiv" ment teeb sulle selle trahvi ära ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X