320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Mul tekkis selline küsimus-milline oli soccerneti foorumi esimene post?
    Oleneb millist foorumit sa silmas pead. Originaal-foorumit suvest 2001 pole mina näinud. Meie vanast heast foorumist, mis läks käiku 25.08.2001, leidsin kasutaja moochie postituse, mis on tehtud samal päeval kell 18.00 ja välja näeb see järgmine:
    Kindlasti leiab keegi midagi varasemat. Mina praegu mitte.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kui mõni inimene kuulab autos valjult muusikat ja selle tõttu juhtub avarii mõne operatiivsõidukiga, siis kes jääb süüdi??? Ükski seadus ei keela ju autos valjult muusikat kuulata ning sireeniga autod teevad teadagi milliseid manöövreid.
      Nojah, samas Liiklusseaduse § 9 lg 2 ütleb: juhil on keelatud juhtimise ajal tegelda toimingutega, mis võivad segada juhtimist või liikluskeskkonna tajumist.

      Kommentaar


        Kas keegi teab kuidas saada ühendust Norras elava inimesega?
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Kas keegi teab kuidas saada ühendust Norras elava inimesega?
          helistad 6 976 222 ja küsid, millise numbriga sinna saab
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Jah, miks on sama failiga avatari kujul valge kast ümber, ah?
            Tavastiili ja Retro Blue puhul häirib.
            See tavaline gif. Fitti tegi läbipaistva gifi sellest.
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Täna olin sunnitud tööle jõudmiseks kasutama ühistransporti ja sealt vallast ka paar küsimust.
              1) Kas tunnipilet peab kehtima kogu sõidu vältel või piisab ka sellest kui järgmine pealeistumine teise ühistransporti mahub selle tunni sisse?! Tra, kuidagi keeruline küsimus tuli - ise ka ei saa enam aru. Ehk siis, kas tunnipiletiga pean jõudma kõik oma sõidud ära teha või piisab ka näiteks sellest, kui astun 59 min peale piletil märgitud aega ühistransporti ja sõidan sellega rõõmsalt teise linna otsa?
              2) KES VÄRDJAS ANDIS FALCK'ILE ÕIGUSE MIND ÜHISTRANSPORDIS KINNI HOIDA?! Tra küll! Ronigu ühes peatuses peale ja teises maha, mitte nii, et nemad peatavad ühistranspordi suvalises kohas kinni ja rohkem sealt ei liigu, kuni nemad on oma töö teinud. Mis see minu asi peaks olema. Kes maksab kinni selle kahju, kui ma peaks selle tõttu maha jääma nt. rongist, kuhu mul on juba varem pilet ostetud?!

              Rsk vihasta ennast haigeks selle poole tunni jooksul, mil tööle vaja jõuda!
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Mul vahest(nii tihti, et käib juba närvidele) kaob itunesi aken ära. Ehk siis player viskab oma laule edasi, aga ma ise enam itunesi lahti ei saa. alt+ctrl+del ei näita ka tema tegutsemist. Aint selle kella juures on itunesi ikoon, millele klikates ei juhtu midagi. Mis case on?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  1) Loogiline oleks, et pead tunni möödudes uue pileti ostma/märgistama. Sest kuidas tõendad, et astusid bussi just siis kui 59. minut jooksma hakkas.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    1) Loogiline oleks, et pead tunni möödudes uue pileti ostma/märgistama. Sest kuidas tõendad, et astusid bussi just siis kui 59. minut jooksma hakkas.
                    Aga kui buss istub rohkem, kui tund ummikus?

                    Määruse tekst:
                    “1.2.15 tunnipilet on pilet, mis annab sõitjale õiguse siseneda ühtse piletisüsteemi ühissõidukisse ühe tunni jooksul alates esimesest sisenemisest ühissõidukisse;”;

                    Vähemalt mujal maailmas vaadatakse asja varuga ja põhimõtteliselt on lubatud 1 minut enne kehtivusaja lõppu selle piletiga bussi istuda.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      “1.2.15 tunnipilet on pilet, mis annab sõitjale õiguse siseneda ühtse piletisüsteemi ühissõidukisse ühe tunni jooksul alates esimesest sisenemisest ühissõidukisse;”;
                      “1.2.16 tunnipiletiga sõidu fikseerib sõitja sisenemine ühissõidukisse ja selles vähemalt ühe peatusevahe läbimine.”

                      seega kui need rotid kahe peatuse vahel bussi okupeerivad ja sa oled just eelmises peale tulnud, võib ütlemiseks minna küll, aga üldiselt nad ei viitsi jamada, sest päris ilma sõitjaid on kergem püüda. ja vahepeal see "rajalt maha võtmine" keelati neil ära, siis jälle lubati mööndusega, et kaks või kolm minutit tohib sõiduki peale kuluda. ainult et mina satun miskipärast alati sõitma sellises bussis, kus on keegi kolja oma 27 vana piletiräbalaga, mille seast ta siis seda "õiget" hakkab otsima...
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        nendes ei ole... märgiks siis ära ka veel, et nukuteatri omas ka ei olnud...

                        võimalik, et etv'st saaks... teab keegi..?
                        Salme Kultuurikeskuses on ka mingi kostüümilaenutus.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Eilses Delfis siis, päeva küsimus: Kas sa lund sööd?

                          Sööks, aga lund on vähevõitu
                          Vanasti sõin, aga olen maha jätnud
                          Ei, sest mine tea, kes sinna pissinud on
                          Ei, aga jääd söön küll
                          Ei söö, see on ebatervislik
                          Maitseb küll, aga hoian end siiski tagasi
                          Söön, kohe isuga
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                            Eilses Delfis siis, päeva küsimus: Kas sa lund sööd?

                            Sööks, aga lund on vähevõitu
                            Vanasti sõin, aga olen maha jätnud
                            Ei, sest mine tea, kes sinna pissinud on
                            Ei, aga jääd söön küll
                            Ei söö, see on ebatervislik
                            Maitseb küll, aga hoian end siiski tagasi
                            Söön, kohe isuga
                            Küsimus: Mis on esimene asi mida eskimo oma lapsele õpetab?
                            Vastus: Kollast lund ei tohi süüa.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              kas päkapikud on olemas?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                On küll, ma nägin 3-aastasena ühte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X