320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Endal selline küsimus: Ütleme,et on korteriühistu, kuhu kuulub terve korter maja(20 korterit). Idee on minna gaasiküttelt üle millelegi muule, et siis kui paljud korteriomanikest peab olema nõus , et üleminek toimuma saaks?
    Arvan, et siin kohaldatakse korteriomandiseadust. § 15 lg 3 sätestab, et kokkuleppeid arvestades võivad korteriomanikud häälteenamuse alusel otsustada küsimusi, mis jäävad tavapärase valitsemise piiresse. Samas sätestab § 16 lg 1, et ehitusliku või muu kaasomandi eseme korrashoiuks vajalikust muudatusest suurema ümberkorralduse tegemiseks on vaja korteriomanike kokkulepet, seda ei saa otsustada käesoleva seaduse § 15 lõike 3 kohaselt ega nõuda käesoleva seaduse § 15 lõike 5 järgi. Arvan, et sellist küttesüsteemi vahetust ei saa pidada tegevuseks, mis jääks tavapärase valitsemise piiresse. Seega kohalduks nagu § 16 lg 1. Samas pole ma aga selles täiesti kindel.

    Kommentaar


      Algselt postitas allarn Vaata postitust
      Arvan, et siin kohaldatakse korteriomandiseadust. § 15 lg 3 sätestab, et kokkuleppeid arvestades võivad korteriomanikud häälteenamuse alusel otsustada küsimusi, mis jäävad tavapärase valitsemise piiresse. Samas sätestab § 16 lg 1, et ehitusliku või muu kaasomandi eseme korrashoiuks vajalikust muudatusest suurema ümberkorralduse tegemiseks on vaja korteriomanike kokkulepet, seda ei saa otsustada käesoleva seaduse § 15 lõike 3 kohaselt ega nõuda käesoleva seaduse § 15 lõike 5 järgi. Arvan, et sellist küttesüsteemi vahetust ei saa pidada tegevuseks, mis jääks tavapärase valitsemise piiresse. Seega kohalduks nagu § 16 lg 1. Samas pole ma aga selles täiesti kindel.
      Ma natuke uurisin ise ka ja tundub, et selliseks muutuseks peavad kõik korteriomanikud nõus olema.
      Aga aitäh, vähemalt ma tean mida riigiteatajast täpsemalt otsida.
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Ma natuke uurisin ise ka ja tundub, et selliseks muutuseks peavad kõik korteriomanikud nõus olema.
        Aga aitäh, vähemalt ma tean mida riigiteatajast täpsemalt otsida.
        Võid uurida ka veel korteriühistuseadust.

        Kommentaar


          Unibetis pokkerit mängides on hääl, kuid näiteks youtubes videot vaadates hääl puudub. Milles asi?

          Kommentaar


            Oskab keegi soovitada muusika recording&editing programmi. Vajalik oleks erinevad pillid ja vokaal eri layeritena sisse lindistada ja seejärel kergelt siluda.
            Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

            Kommentaar


              Kas unibetis on võimalik väljamkset tühistada ja lasta raha kontole tagasi panan &)/&) külll :@ ???!!!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Yaman Vaata postitust
                Oskab keegi soovitada muusika recording&editing programmi. Vajalik oleks erinevad pillid ja vokaal eri layeritena sisse lindistada ja seejärel kergelt siluda.
                audacity on hea ja tasuta kättesaadav.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                  Unibetis pokkerit mängides on hääl, kuid näiteks youtubes videot vaadates hääl puudub. Milles asi?
                  Toksad all "preferences" nuppu, sealt "sound options" ning krutid sealt toda heli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Kas unibetis on võimalik väljamkset tühistada ja lasta raha kontole tagasi panan &)/&) külll :@ ???!!!
                    Küsi unibet supportilt, kui Eestli keelne live support ei tööta, siis muuda inglise keelseks oma pealeht ja sealt peaksid 24/7 supporti leidma .

                    Kommentaar


                      Mis Howard Webbi lemmikklubi oligi?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Ma natuke uurisin ise ka ja tundub, et selliseks muutuseks peavad kõik korteriomanikud nõus olema.
                        Aga aitäh, vähemalt ma tean mida riigiteatajast täpsemalt otsida.
                        Ma pole selles nii väga kindel. Olin ise eelmises elukohas korteriühistu juhatuse liige ja polnud erilist probleemi läbi suruda remondilaenu summas ca 3 milli, mis tähendas igakuist lisakulu kommunaalarvel kuni 500 krooni. Selle remondilaenu vastased tegid sõjakalt häält kuni ametliku vormistamiseni, aga see moment kui toimus hääletus, need inimesed suures osas ennast kohale ei viitsinud vedada, mistõttu polnud väga raske saada 50% + 1 hääl ja asi ametlikult lukku panna ning edasine kiunumine oli vaid hüüdja hääl kõrbes. Kuna seal kortermajas oli 75 korterit, siis olekski olnud äärmiselt ebareaalne saada kõikide inimeste nõusolek.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Mis Howard Webbi lemmikklubi oligi?
                          sheffield vist.

                          Kommentaar



                            arvuti andmed
                            # rocessor: Intel T7300 Core 2 Duo (2.0GHz, 800MHz FSB, 4MB Cache)
                            # Graphics: Nvidia Geforce 8600M GS NB8P-SE (256 megs of GDDR3 ram, 512 megs of ram with 1 gig of ram (turbocache), 1024 Megs of ram with 2 gigs of ram (turbocache)
                            # Operating System: Windows Vista Home Premium
                            # Display: WXGA 1280x800 15.4”
                            # Hard Drive: 160GB 5400RPM Hitachi SATA drive
                            # Memory: 2GB (1GB x 1GB), up to 4GB max

                            seega probleem pole aruvtis, sest mäng ise on aastast 2001, mida mängisin ilusti pentium II peal
                            mingi Vista jama, mis ei lase korralikult mängu jooksutada?
                            kus kurat ma system memoryt saan juurde?
                            haige värk nahh

                            mure kaks
                            pann Advanced SystemCarega käima DiscCleaneri
                            seal on kaust "log files". kui ma selle puhastan ära, kas siis mu salvestud paroolid kustuvad ka ära?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              tv6st tuleb see Viasat Premiumi reklaam. näitab miskeid klippe simpsonitest kuni igasugukiftide filmideni. 2009 ja 2010 numbrid jooksevad. keegi ehk kogemata teab, mis romantiline muusika seal taustaks käib? tahaks rakendada seda.

                              Kommentaar


                                "Closing date for applications is 4th of January 2010."

                                Kas võin täna rahus õlut juua ja homme avalduse valmis kribada ning teele panna või lüüakse nüüd südaööl asi lukku? KIIRE!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X