320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumiarstid. Kuidas on võimalik, koduste vahenditega, saada lahti kurguvalust ja nohust/kõhast?

    Kommentaar


      Erialakatsel arvestatakse maksimaalne punktisumma üliõpilaskandidaadile, kes on:
      1) aastatel 2008-2010 saavutanud Eesti või muu riigi täiskasvanute või juunioride meistrivõistlustel 1.-3. koha

      kui ma sain eelmine aasta neljandas liigas vutis 2.koha, kas sellega kuidagi händlib max punktid? siin pole öeldud, et mis tasemel (meistriliiga, esiliiga jne) peab olema see koht.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        eesti meistrivõistlustel.... 1-3 koht... ehks siis eesti meistri tiitli heitluses...

        4 liiga ei lähe kohe mitte

        Kommentaar


          Algselt postitas Even Vaata postitust
          Erialakatsel arvestatakse maksimaalne punktisumma üliõpilaskandidaadile, kes on:
          1) aastatel 2008-2010 saavutanud Eesti või muu riigi täiskasvanute või juunioride meistrivõistlustel 1.-3. koha

          kui ma sain eelmine aasta neljandas liigas vutis 2.koha, kas sellega kuidagi händlib max punktid? siin pole öeldud, et mis tasemel (meistriliiga, esiliiga jne) peab olema see koht.
          Aga tore, et proovisid.

          Kommentaar


            Kehakultuuri või kuhugi tahad sisse saada? Kas individuaalalal ei peaks olema see medal üldse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Calva Vaata postitust
              sõber andis sõbrale doki, mõlemad said umbes 70h ühiskondlikku tööd.
              ÜKT mõistetakse asenduskaristusena. See tähendab, et su sõber mõisteti ikkagi kriminaalkorras süüdi ning talle määrati, kas rahaline karistus või vangistus, mis asendatakse üldkasuliku tööga. See arvutatakse välja vastavate koefitsentide järgi. Nt ühele päevale vangistusele vastab kaks tundi üldkasulikku tööd. Oluline on see, et üldkasulikku tööd saab määrata ainult süüdimõistetu enda nõusolekul.

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                ÜKT mõistetakse asenduskaristusena. See tähendab, et su sõber mõisteti ikkagi kriminaalkorras süüdi ning talle määrati, kas rahaline karistus või vangistus, mis asendatakse üldkasuliku tööga. See arvutatakse välja vastavate koefitsentide järgi. Nt ühele päevale vangistusele vastab kaks tundi üldkasulikku tööd. Oluline on see, et üldkasulikku tööd saab määrata ainult süüdimõistetu enda nõusolekul.
                Ei mõisteta alati asenduskaristusena rahalisele karistusele või vangistusele. ÜKT võidakse määrata ka ilma kriminaalkaristuseta, kui just kriminaalasi lõpetatakse otstarbekuse alusel, aga määratakse ikkagi kas väiksem rahatrahv või ÜKT. Selle otsuse teeb prokurör, kui ta ei näe põhjust hakata kohtusse minema.

                Kommentaar


                  kehakultuuri jah tahan saada. keegi oskab öelda umbes, et millest see eriala katse koosneb? mina kui spordipoiss võiks hästi teha küll need. see tähendab, et pean kirjandi ja inglisekeele eksami tegema 80+ punni ja bios mingi 60 punni.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    millest see eriala katse koosneb?
                    Kergejõustiku katsed (100, kuul, kilt + äkki veel midagi), pallimängude katsed, võimlemine (badass). Võimlemine pidavat see kõige raskem asi olema. Kergejõustiku Eesti meistridki on sellega hädas. Kui ülekeha lihased ja kordinatsioon on head, siis pole hullu midagi. Üldiselt nii palju kui mina tean, siis soovitaksin Sul kaaluda tõsiselt, kas ikka minna kehakultuuri. Kui oled bioloogiahuviline ja sinna sisse ei saa, siis võiksid kehakultuuri peale mõelda küll.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      ma ei ole bioloogia huviline. aga vaja on lihtsalt kas mata, bio, keemia või füüsika eksamit. bio tundub kõige lebom nendest.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        ma ei ole bioloogia huviline. aga vaja on lihtsalt kas mata, bio, keemia või füüsika eksamit. bio tundub kõige lebom nendest.
                        noh, nagu Sa tead, siis 70 on tasuta lävend. Selle ületamine ei tohiks raske olla.

                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Aga kui juba teema siia läks, siis enam vist ei ole vahet kas kasutad sõna vahest või vahel? Või siis enne ja ennem? Peale ja pärast....
                        Nendest sõnadest on ainult peale lubatud ajamäärusena kasutada. Teistel sõnadel on endiselt vahed olemas.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          noh, nagu Sa tead, siis 70 on tasuta lävend. Selle ületamine ei tohiks raske olla.



                          Nendest sõnadest on ainult peale lubatud ajamäärusena kasutada. Teistel sõnadel on endiselt vahed olemas.
                          Pool aastat tagasi küsisin selle üle EKI-st ja sealt öeldi, et ka peale ei tohi ajamäärusena kasutada.

                          Kommentaar


                            minu loodetud tulemustena peaks see tulemus mul 70-74 vahele jääma. mis ON PROOOOO!!!!
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Pool aastat tagasi küsisin selle üle EKI-st ja sealt öeldi, et ka peale ei tohi ajamäärusena kasutada.
                              Oktoober 2009
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                minu loodetud tulemustena peaks see tulemus mul 70-74 vahele jääma. mis ON PROOOOO!!!!
                                Ise mõtlesin ka paar aastat tagasi kehakultuuri peale. Aga siiski otsustasin füsioteraapia kasuks. Katsetest niipalju, et peaks veel ujumine ka sees olema. www.ut.ee -s peaks sisseastumise all vms. olema kõik katsed ja valikud kah (ehk mis pallimängu saab valida jne).
                                Kui ma ei eksi ( olen suht laisk ja ei viitsi järele vaadata), siis oli sisseastumiskatsete osakaal mingi 40prossa . Ehk siis eksameid ei olegi vaja sinna 70kanti teha, kui katsetel tugev laps oled.

                                Grammatikast ja sellekohasest targutamisest foorumis: kõnekeel ja rahva juttu ei maksaks siin väga torkida, kui kirjutataks enamiku asemel enamus jnejne. Las see jääb. Torkida võiks vb ehk seda, kui kirjutatakse Gilpgonn ja elegtrikap.

                                Rahulikke päevi ja õhtuid.
                                Last edited by plekkpurk; 07.01.10, 15:26. Põhjus: http://www.ut.ee/30762 kehakultuur TÜ.s

                                Kommentaar

                                Working...
                                X