320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ilgelt tahaks seda laulu... eppu normaali - poliisi pamputtaa taas

    ega ei juhtu olema kedagi, kellel oleks hea süda ja tahaks seda lugu minulegi andammpõhh3 oleks hea variant

    Kommentaar


      äkki keegi tore inimene kellel on gmail account, saadaks mulle invitation´i. Oleksin väga tänulik. jeti.88@hot.ee

      EDIT: suured tänud manitaaz´ile.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        äkki keegi tore inimene kellel on gmail account, saadaks mulle invitation´i. Oleksin väga tänulik. jeti.88@hot.ee

        10 tähemärki saadetud.

        Kommentaar


          Kes suudab mulle Kuressaare Gümnaasiumi selle aasta klassinimekirjad välja häkkida, saab kunagi kerge õlle (kes õlut ei tarbi, saab limpa) igatahes kooli kodukalt ma neid ei leidnud

          Kommentaar


            Kellelgi seda bussi lugu pole pakkuda. Selle reality asja. Ka muid erinevad vani(erinevaid A-Teami theme versioone) lugusid võib pakkuda.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Õpetust Win XP-le Format C: tegemiseks palun... Või on targem ise mitte nussida ja kellelegi targemale see töö jätta?

              Kommentaar


                Ma olen ise tavaliselt fdiski formaatimiseks kasutanud. Google'st leiab palju howto-sid ja erinevaid variante. Üks esimesi ettehüpanud step-by-step juhendeid on siin
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  kellegil seda laulu pole pakkuda - "Öö Chicagos" Jaak Joala esituses
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Oleksid sa siis eile küsinud...Just täna tegin formati

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      kellegil seda laulu pole pakkuda - "Öö Chicagos" Jaak Joala esituses
                      http://www.helitroop.ee/?m=prod&w=show&id=92 Siit saad seda lugu sisaldava plaadi osta

                      Kommentaar


                        kas keegi teab mis laul kõlab saku õlle reklaamis kus jan uuspõld annetab annetuse käigus ära oma õlle?

                        Kommentaar


                          Kui siin foorumis on inimesi, kes oskavad ja tahavd teha lihtsakoelist kodulehte, siis võtke minuga ühendust kas läbi siinse privaatsõnumi või e-maili (kristo@mira.ee) teel. kindlasti märgi töö hind! Tänud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                            Kui siin foorumis on inimesi, kes oskavad ja tahavd teha lihtsakoelist kodulehte, siis võtke minuga ühendust kas läbi siinse privaatsõnumi või e-maili (kristo@mira.ee) teel. kindlasti märgi töö hind! Tänud
                            Andekas disainer saatis PM'i.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Mis on viga inimestel, kes helistavad päästeametisse, et soovida head uut aastat?

                              Kommentaar


                                Üks jõle keeruline küsimus, aga kuna siin näikse vähemalt paar briti huumori austajat olema, siis proovin ikka. Kunagi - no mingi kümmekond aastat võib sellest isegi juba olla - jooksis ühelt kodumaiselt kanalilt (võis olla Kanal 2, aga võis ka mitte olla...) mingi Briti rämekoomiline sari. Midagi üsna "Men Behaving Badly" sarnast - peategelasteks kaks täielikku tohlakat ja hädavarest, kes oma päevi enamjaolt lollustega sisustasid - aga isegi teravam. Elutsesid nad mingis jubedas peldikus, see on ka meeles. Ühesõnaga hirmsasti tahaks teada, mis selle sarja nimi oli, aga kahjuks ei meenu enam peaaegu ühtki fakti, mis aitaks seda leida. Ainult mingid detailid. Üks on nt see, et lõputiitrite taustaks taidlesid mõlema peategelase mustad figuurid valgel taustal - ma tean, et võimatult loll seletus, aga ehk on arusaadav . Et kui keegi oskab aidata või mingi väikesegi viite anda, mis aitaks otsida, oleks tõesti jube tänulik. Pakkuge kasvõi suvaliselt - kui ma nime näen, siis tuleb äkki meelde.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X