320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Üks jõle keeruline küsimus, aga kuna siin näikse vähemalt paar briti huumori austajat olema, siis proovin ikka. Kunagi - no mingi kümmekond aastat võib sellest isegi juba olla - jooksis ühelt kodumaiselt kanalilt (võis olla Kanal 2, aga võis ka mitte olla...) mingi Briti rämekoomiline sari. Midagi üsna "Men Behaving Badly" sarnast - peategelasteks kaks täielikku tohlakat ja hädavarest, kes oma päevi enamjaolt lollustega sisustasid - aga isegi teravam. Elutsesid nad mingis jubedas peldikus, see on ka meeles. Ühesõnaga hirmsasti tahaks teada, mis selle sarja nimi oli, aga kahjuks ei meenu enam peaaegu ühtki fakti, mis aitaks seda leida. Ainult mingid detailid. Üks on nt see, et lõputiitrite taustaks taidlesid mõlema peategelase mustad figuurid valgel taustal - ma tean, et võimatult loll seletus, aga ehk on arusaadav . Et kui keegi oskab aidata või mingi väikesegi viite anda, mis aitaks otsida, oleks tõesti jube tänulik. Pakkuge kasvõi suvaliselt - kui ma nime näen, siis tuleb äkki meelde.
    mina mäletan seda, et pärast seda tuli Seinfeld. Kanaliks oli 2 jah.

    Kommentaar


      Aga äkki oli Bottom?

      Kommentaar


        Ja täpselt see ta oligi. Sügavad tänud, tõesti.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Mis kanal 2 saates näidati täna sellist "huumorilõiku", kus põles sisse mees. Aga huumoriks teeb asja tema naabrimutt, kes...


          kuulis kuidas naabrimees paaniliselt appi karjub ja ta helistas...


          tütrele, kellega käidi paar korda ümber maja, vaadati, et uks on kinni ja helistati...


          lukksepale...

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Mis on viga inimestel, kes helistavad päästeametisse, et soovida head uut aastat?
            Krediit on otsas ja sõpru pole, aga ilusad soovid on vaja edastada kellelegi?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Mis lugu mängib TV3 CSI NY reklaamis? Vaata see, kus kõigepealt on 'listen all you newyorkers' vms ja siis tuleb mahe tümin?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    miks on nõme olla eestlane ja valge?

                    Kommentaar


                      ei ole ju nõme

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        ei ole ju nõme
                        ja eks päeval paistab, mis valgeks olemise kohta öeldakse..

                        olgu öeldud aga, et mina olen auga eestlane JA valge, kahjuks aga on selliseid, kes ei taha esiisade moodi olla..

                        tahaks nende kommentaare kuulda, mingitki eneselahkamist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Mis lugu mängib TV3 CSI NY reklaamis? Vaata see, kus kõigepealt on 'listen all you newyorkers' vms ja siis tuleb mahe tümin?
                          Tümin? Reklaami pole kahjuks/õnneks näinud, aga Ray Charles-New Yorks My Home on väga funky ja ma kardan, et sellest on tehtud mingi cover.

                          Edit: ja see Bottom on väga hea meeldetuletus.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Mis kanal 2 saates näidati täna sellist "huumorilõiku", kus põles sisse mees. Aga huumoriks teeb asja tema naabrimutt, kes...


                            kuulis kuidas naabrimees paaniliselt appi karjub ja ta helistas...


                            tütrele, kellega käidi paar korda ümber maja, vaadati, et uks on kinni ja helistati...


                            lukksepale...
                            Mu arust helistas see vanamutt hoopis oma EMAle! Veel parem ju...
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                              Mu arust helistas see vanamutt hoopis oma EMAle! Veel parem ju...
                              a mis saade see oli? ma tahan ka näha :'(

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                a mis saade see oli? ma tahan ka näha :'(
                                Eilne "Reporter". Vähemalt mind abistas see: http://www.tv.ee/#
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X