320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    füsioteraaapia lävend on liiga kõrge lihtsalt minu jaoks, selleni ma ei küündi.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Ei mõisteta alati asenduskaristusena rahalisele karistusele või vangistusele. ÜKT võidakse määrata ka ilma kriminaalkaristuseta, kui just kriminaalasi lõpetatakse otstarbekuse alusel, aga määratakse ikkagi kas väiksem rahatrahv või ÜKT. Selle otsuse teeb prokurör, kui ta ei näe põhjust hakata kohtusse minema.
      Üldjuhul mõistetakse, kuid jah, KrMS § 202 lg 2 p 3 näeb ette ka variandi, kus pärast kriminaalmenetluse lõpetamist ühel või teisel põhjusel leitakse, et vajalik oleks määrata isikule ÜKT. Neid juhtumeid on ilmselt tavalise asendamise kõrval minimaalselt. Otsuse kriminaalmenetluse lõpetamise ning ÜKT määramise kohta teeb lõppkokkuvõttes ikkagi kohus, mitte prokurör.

      Kommentaar


        Algselt postitas allarn Vaata postitust
        Üldjuhul mõistetakse, kuid jah, KrMS § 202 lg 2 p 3 näeb ette ka variandi, kus pärast kriminaalmenetluse lõpetamist ühel või teisel põhjusel leitakse, et vajalik oleks määrata isikule ÜKT. Neid juhtumeid on ilmselt tavalise asendamise kõrval minimaalselt. Otsuse kriminaalmenetluse lõpetamise ning ÜKT määramise kohta teeb lõppkokkuvõttes ikkagi kohus, mitte prokurör.
        Mina räägin enda kogemusest, et otsuse tegi prokurör, andsid sinna allkirja ja pidid 50 tundi ÜKT-d tegema enne kolme kuu möödumist. Kui poleks teinud, siis oleks krimasi uuesti tööle pandud.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Mina räägin enda kogemusest, et otsuse tegi prokurör, andsid sinna allkirja ja pidid 50 tundi ÜKT-d tegema enne kolme kuu möödumist. Kui poleks teinud, siis oleks krimasi uuesti tööle pandud.
          Ilmselt jooksid paberid ikkagi kohtuniku käest läbi. Selge see, et sellise asja suhtes ei hakata istungit korraldama. Aga jah, kohustuse mittetäitmisel kriminaalmenetlus uuendatakse.

          Kommentaar


            Mis seisus Hiiul see kunstmuru ka on? Kõlbab sellisel aastaajal seal väliputsaga tilberdada või olen ma liiga naiivne, et usun sellesse?

            Kommentaar


              kes on kes Korvpalliromaanis?

              Karrell on Tammiste, aga sellega mu teadmised piirduvad. Ehk aitate.

              Kommentaar


                Outlook ei näita E-mailis täpitähti. Aga seda ainult osadel saadud kirjadel...Mis värk on? Saataja (serveri) viga või midagi?

                Kusjuures mäletan ka, et korra kurtsin IT-mehele sama asja aga ta ei osanud sittagi teha. Siis oli vist nii, et veebipostkastist vaadates olid täpitähed olemas, aga outlookis samal kirjal täpitähti enam polnud. Oskab keegi öelda, kas annab seadistada kusagilt midagi?

                Kommentaar


                  tere!
                  Kas keegi oskab öelda, kas see A le coqi tagumine plats kus suvalt peluda saab, on väga lumine tänase (7.jaanuar) seisuga? Või on sealt lund aetud?

                  TÄnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                    Mis seisus Hiiul see kunstmuru ka on? Kõlbab sellisel aastaajal seal väliputsaga tilberdada või olen ma liiga naiivne, et usun sellesse?
                    Kui ma sealt eelmine nädal mööda suusatasin, siis tundus küll üsna ilusa lumekatte all olevat. Pole väga kindel, et pilt täna parem on.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Kui ma sealt eelmine nädal mööda suusatasin, siis tundus küll üsna ilusa lumekatte all olevat. Pole väga kindel, et pilt täna parem on.
                      Okei, Maarek, tänud vastamast.

                      Nüüd uus küsimus. Olen kesklinnas ja vaja saada Hiiu väljakule, ühesõnaga, kuidas sinna saan? Kesklinnaks võtame siis ideaalkoha - Viru keskus.

                      Laisa karvaste jalgadega europiidi kombel ei viitsi ise netist otsida. Igasugune abi on teretulnud. Si**a paluks mitte ajada ning taksosid mitte soovitada,

                      siiralt,

                      Teie Kuningas.


                      Kommentaar


                        kaubamaja kõrvalt näiteks troll number kolmega vambola peatusse sõpruse puiesteel ning sealt samast peatusest number kümme bussiga pidu peatusse.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          v6i siis buss nr 36 Vabaduse vlj N6mme keskusse ja sealt kasv6i sellesama nr10 edasi

                          siis satub noorsand Mustamäe-Õismäe vahele seiklema
                          kui valele poole sõita, siis satub seiklema jah
                          (nagu Saarlane kunagi trammiga bussijaama ja Kopli vahelt staadioni otsides)
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            v6i siis buss nr 36 Vabaduse vlj N6mme keskusse ja sealt kasv6i sellesama nr10 edasi
                            siis satub noorsand Mustamäe-Õismäe vahele seiklema...
                            Kui 36st Nõmmel väljuda, siis tuleks Comarketi(bussist väljudes jääb paremat kätt) vastas olevasse peatusesse sammuda ning sealt rõõmasti nr 10 peale hüpata.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Õu, kas Salvo või mõnda muud kelku, kus kaks täiskasvanut talvemõnusid nautida saavad, müüakse veel kusagil?
                              Järve Selveris jäid näiteks täna täitsa silma. 129 eeku oli vist hinnaks.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                (nagu Saarlane kunagi trammiga bussijaama ja Kopli vahelt staadioni otsides)


                                1010101010

                                Kommentaar

                                Working...
                                X