320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul murdus popkorni närides hammas ära. Tõsiselt. Küss selline, et kas seda saab kiirabitööna ka parandada ja kas selle kuluartikkel peaks olema "Hamba replantatsioon ja kinnitamine"?

    Kommentaar


      Mida on hea näkku määrida, et nägu ja eriti nina talvel külmas mängides ära ei külmuks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
        Mida on hea näkku määrida, et nägu ja eriti nina talvel külmas mängides ära ei külmuks?
        hanerasva.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Mul murdus popkorni närides hammas ära. Tõsiselt. Küss selline, et kas seda saab kiirabitööna ka parandada ja kas selle kuluartikkel peaks olema "Hamba replantatsioon ja kinnitamine"?
          Kuluartikli kohta ei oska öelda, aga hambaarstidel peaks ju muidu mingi nö elava järjekorraga vastuvõtuaeg olema, päeva-paari jooksul peaksid asja ehk ikka korda saama. Samas mu jutt ei pruugi 100% adekvaatne olla, sest enda hambaarst terve elu sama olnud ja vajadusel saab ka järjekorraväliselt protseduurid tehtud, siit ka loo moraal.

          Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
          Mida on hea näkku määrida, et nägu ja eriti nina talvel külmas mängides ära ei külmuks?
          Vaseliini. Kui sellest mingi rumal eelarvamus osta apteegist mõni spets näokreem.

          Ja cannule sellest Premium vs Ice katsest, siis 0.3 protsenti nüüd külmumisel küll mingit rolli ei mängi. Ice jäätus aeglasemalt ilmselt tootmisprotsessi eripära tõttu, järelkülmutamine peaks seda vee ja alkoholi vahekorda seal kuidagi muutma vms.

          Kommentaar


            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
            Mida on hea näkku määrida, et nägu ja eriti nina talvel külmas mängides ära ei külmuks?
            jah, kas hanerasva nagu dannar ütles või miskised muud kreemid ja rasvad. suusatajad kasutavad mitmeid.

            NB! Kõige tähtsam külmakaitse rasva juures on see, et see ei sisaldaks vett! Kui vesi sees, on toime vastupidine.

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Kuluartikli kohta ei oska öelda, aga hambaarstidel peaks ju muidu mingi nö elava järjekorraga vastuvõtuaeg olema, päeva-paari jooksul peaksid asja ehk ikka korda saama. Samas mu jutt ei pruugi 100% adekvaatne olla, sest enda hambaarst terve elu sama olnud ja vajadusel saab ka järjekorraväliselt protseduurid tehtud, siit ka loo moraal.
              Kiirabitööna tegelikult ei saa, aga argument "pean õhtul telekas olema" töötas ja sain vahele. Muidu pandi plommiga kokku, aga järgmisel nädalal ootab portselankroon ja värgid. Tra küll. Tuju pikaks ajaks rikutud. Lapsed, käige hambaarsti juures tihedamini ja toituge püreedest ja jogurtist.

              Kommentaar


                hea, et ma lasin veel vene ajal plekkhambad panna, neid ei võta magus ära.

                Kommentaar


                  Kas kuskilt netiavarustest oleks võimalik leida Fischeri suusasaabaste suuruste tabelit?

                  Kommentaar


                    http://ee.fischersports.com/en/produ...?page_id=50220

                    vali suusk ja seal on kohe numbrid ka olemas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                      http://ee.fischersports.com/en/produ...?page_id=50220

                      vali suusk ja seal on kohe numbrid ka olemas
                      Suur tänu, aga ma mõtlesin midagi sellist. Huvitaks mind see, kui pikale jalalabale (sentimeetrites) lähevad Fischeri number 46 suusasaapad.

                      Kommentaar


                        Oletame, et ma kannan oma PayPali kontolt 50 USD Swedbanki kontole(mida saab ju teha?), siis palju sealt nagu kandmiskuludena vms maha läheb ? Palju eesti rahas kätte saaksin?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                          Oletame, et ma kannan oma PayPali kontolt 50 USD Swedbanki kontole(mida saab ju teha?), siis palju sealt nagu kandmiskuludena vms maha läheb ? Palju eesti rahas kätte saaksin?
                          Ma pole eriti kindel, et eesti pankade kontodele sealt miskit kanda saab. Oled sa seal muidu oma konto juba kirja pannud? Kui jah, siis ma muidugi eksin.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ma pole eriti kindel, et eesti pankade kontodele sealt miskit kanda saab. Oled sa seal muidu oma konto juba kirja pannud? Kui jah, siis ma muidugi eksin.
                            Mõned aastat tagasi ma kandsin endale sealt SEB.sse raha.

                            Kommentaar


                              Kui mulle on anonüümne number helistanud, kas ma mitte kuidagi ei saa seda teada, kes see oli?

                              Kommentaar


                                võta vastu ja küsi kes on :d
                                Jalgpall

                                Kommentaar

                                Working...
                                X