320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
    siis ma võin ju koju jääda ja ka mingi teise põhjuse välja mõelda kui dire ja teised midagi ytlevad..
    vana hea kartulivõtujutt päästab.

    Kommentaar


      Ma gümnaasiumis küll, aga üritan ka homse koolipäeva ära jätta. Kooli on 14km, lähen küll bussiga aga see on piinarikas - bussi tuleb oodata 5-10min, sest need bussid ma ei tea mida teevad aga nende ajad on koguaed erinevad mil nad peatusesse jõuavad, siis veel hommikul on buss sama külm nagu väljas, nii etp äris jube on.. + veel bussijaamast pean ka kõndima.. cool story

      Kommentaar


        Keegi teab kus kohas pokerstarsil selline koht on kus saaks väljamakset teha?
        Endal ei hakkand mõistus peale.

        Kommentaar


          Need, kes siin külmapühade peale käsi hõõruvad. Olge õnnelikud, et praegu kaitseväes pole. Kujutan ette, mis selle vennaga tehakse kes öösel ahjuvalves magama peaks jääma. Võte 3 ehk kabaga näkku läheb ilmselt käiku. Kuigi tõenäoline on ka see, et kaitseväelaste tunniplaanis tehakse korrektuure. Külmakahjustused pole naljaasi.

          Kommentaar


            ja kui 24. veebruaril peaks -15 olema, siis toimub kaitseväe paraad ilmselt iraagis.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              ja kui 24. veebruaril peaks -15 olema, siis toimub kaitseväe paraad ilmselt iraagis.
              Kusjuures kõige naljakam saab olema see ilkumine, mis jälle kuskil kommentaariumites toimuma hakkab. Isegi plusskraadidega on paar tundi rivis seismist paras tüütus, korraliku miinusega ei tunne üsna pea ilmselt ühtki jäset (ei tea pole ise õnneks pidanud kogema). Samas võibolla olen ma liiga küüniline inimene ja kõik head eestlased tunnevad vaestele sõduritele kaasa.

              Kommentaar


                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                Kusjuures kõige naljakam saab olema see ilkumine, mis jälle kuskil kommentaariumites toimuma hakkab. Isegi plusskraadidega on paar tundi rivis seismist paras tüütus, korraliku miinusega ei tunne üsna pea ilmselt ühtki jäset (ei tea pole ise õnneks pidanud kogema). Samas võibolla olen ma liiga küüniline inimene ja kõik head eestlased tunnevad vaestele sõduritele kaasa.
                Ma saan aru jah, et külm on, aga kas selleks ei peaks meil olema sõduritele anda ka mõni muu rüü selga peale kõrberiietuse? Mis saab, kui talvel mingi jama tuleb? Aerutame kõik Rootsi, kuna külm on rsk?

                Kommentaar


                  Aga pane end soojalt riidesse ja proovi nii hobikorras pool tundi liikumatult õues seista, raskuseks võid õlale näiteks läpaka võtta. Sa võid endale viis villast tekki ka selga tõmmata, aga kui end liigutada ei saa, siis pole sellest mingit abi. Praegune talvevorm, tõsi küll, pole tõesti teab mis külmakindel.

                  Ja talvel pole selliste kraadide puhul Rootsi vaja aerutada, saab ka autoga mööda jääteed. Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis kui talvel midagi peaks juhtuma on ilmastikutingimused kõigile samad. Mingit tohutud paigal passimist ja kaitselahingut nagunii ei saaks olema, kaasaegses manööversõjas tõmmatakse väike põks ära ja liigutakse edasi, nii saab ka kontide vahele pisut sooja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Aga pane end soojalt riidesse ja proovi nii hobikorras pool tundi liikumatult õues seista, raskuseks võid õlale näiteks läpaka võtta. Sa võid endale viis villast tekki ka selga tõmmata, aga kui end liigutada ei saa, siis pole sellest mingit abi. Praegune talvevorm, tõsi küll, pole tõesti teab mis külmakindel.

                    Ja talvel pole selliste kraadide puhul Rootsi vaja aerutada, saab ka autoga mööda jääteed. Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis kui talvel midagi peaks juhtuma on ilmastikutingimused kõigile samad. Mingit tohutud paigal passimist ja kaitselahingut nagunii ei saaks olema, kaasaegses manööversõjas tõmmatakse väike põks ära ja liigutakse edasi, nii saab ka kontide vahele pisut sooja.
                    Selks, pole kaitseväes käinud, ei oska öelda. Aga Venemaal on ju ka talviti suured sõjaväemarsid, kuid kas sa kujutad ette, et seal külma pärast selline paraad ära jääks? Kuidagi tragikoomilise mulje jätab selline asi. Viimati vist 2007. Olin ise Venemaal toona ja minu mälu järgi irvitati selle üle isegi sealses meedias.

                    Kommentaar


                      Venemaa sõjaväes on enesetappude ja surmade arv ka üsna kõrge, pole nagu armee mida Eestiga passiks võrrelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        külma pärast selline paraad ära jääks?

                        nohh, see ei puudutagi arvatavasti niiv6rd kaitseväelasi, vaid lihtsalt president jm poliitikud ei viitsinud paraadilt veel samal päeval Trt vastuv6tule hakata vurama,
                        ja.. järgmisel a-l tehtigi paraad (mis toimus taas presidendi vastuv6tuga erinevas linnas) eelneval, 23.veebr-l
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Puudutas ikka kaitseväelasi küll, Eesti noorte tervis on paraku niigi sitt, mõttetu seda veel rohkem rikkuda. Kõlab küll tragikoomilisena, aga kui ise pole käinud, siis tunduvad paljud asjad ajateenistuse juures pentsikuna ja see 8 või 11 kuud mõttetu munadesügamisena. Siin tüübid juba hädaltavad, et neil on raske 10 minutit bussipeatuses oodata ja pärast bussiga kooli sõita, kolme aasta pärast peavad potentsiaalselt seal samas tunde rivis seisma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Kusjuures pank võibki sulle kõik tagasi anda, neil nii või naa kõik kindlustatud. Mis puutub aga miljonite kandmisse, siis see päris nii lihtsalt ei käi - seal taga käib ka enne inimese poolne kontroll - rahapesu tõkestus jms.
                            Lisaks sellele jah - häkker saadakse kätte.. või ei saada, igal juhul võid kindel olla, et pank kaotajaks ei jää, selle eest hoolitsevad juba panga juristid

                            Siia lõppu sobib veel see vana tõde: "Guns do not kill people, people do".

                            Kommentaar


                              Kas sellises ametlikus kirjas kirjutatakse "mina" ka suure tähega nagu "sina" või "teie" jne?

                              Kommentaar


                                Ei, ainult see suurega, kelle poole pöördud.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X