320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Decision Day?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      ma ei saa sellest loogikast aru... d-day divorce day
      miks keegi midagi taolist nimesse paneks? et tiiraseid kontakte ligi meelitada? et ekskaasale ninaalla hõõruda? wtf nagu
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        ma vist panen selle enda staatuseks

        Kommentaar


          Karl Ristikivi ''Rohtaed''.

          1)Oma soovide ja unistuste nimel peab midagi endast loovutama
          2)Kas meil on õigus oma õnne pärast teisi õnnetuks teha
          3)Meie süda on kõige parem teejuht
          4)Õnn on see kui inimene oma olukorraga rahul on

          Millest kirjutaksite? On äkki kellegil abistavaid mõtteid.

          Kommentaar


            "D-Day" and "H-Hour" are general terms used for the day and hour to mark the beginning of an important event.

            Nagu ma ütlesin, siis antud juhul tähendas see lahutust. See kas lahutus algab inglise keeles D tähega on asjaga seotud või mitte, ei oska kommentaarida.

            Teise kontakti B-day tähendas siiski kolmanda isiku sünnipäeva. Mind lihtsalt hakkas huvitama, et enavähem samal aja ühel B-day ja teisel D-day et mis värk on. Seda miks see probleem siin nii paljude perset kraapima hakkas on muidugi müstiliselt tore

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              "D-Day" and "H-Hour" are general terms used for the day and hour to mark the beginning of an important event.

              Nagu ma ütlesin, siis antud juhul tähendas see lahutust. See kas lahutus algab inglise keeles D tähega on asjaga seotud või mitte, ei oska kommentaarida.

              Teise kontakti B-day tähendas siiski kolmanda isiku sünnipäeva. Mind lihtsalt hakkas huvitama, et enavähem samal aja ühel B-day ja teisel D-day et mis värk on. Seda miks see probleem siin nii paljude perset kraapima hakkas on muidugi müstiliselt tore
              Aga mida tähendab s-s-s-scatman john?

              Kommentaar


                see tähendab, et peaksid plaati vahetama

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  see tähendab, et peaksid plaati vahetama
                  D-duubeldan

                  Kommentaar


                    Selline küsimus, et olen selline tore külalislahke laps ja rakendan selliseid asju, nagu hospitalityclub ja couchsurfing, nii ise ööbides välismaal ja olen mõnda lasknud enda juurde kah ööbima. ET siis, selline juhtum on, et Algeria-st (inglise keelne sõna muide) päris mingi mehike peilis mind välja ja uuris, et kas ma saan talle selle viisa tarvis vistiting letterit saata vms. Ehk siis ma peaksin nagu ametlikult kuidagi Kodakondsus- ja Migratsiooniameti kaudu ehk, tegema miski kirja ja saatma selle talle vast, et tema edasi toimetaks sellega. Aga lugesin kusagilt, et mina, kui kutsuja võtan ka omale vastutava miski rolli.. et mis kohustused ja jamad ma võin endale kaela tõmmata, kui tüüp otsustab näiteks juveelipoodi röövima tulla eestisse vms.. Ehk siis äkki kellelgi on miskeid kogemusi või mõtteid. Eelkõige asjalikke.

                    Kommentaar


                      Nigeeria suusatajad tahtsid eestlastelt sarnast kutset. Neile öeldi, et suvel meil ei ole lund. Ehk tihtipeale küsivad kutseid mittelahkuda soovivad tegelinskid. Eks sa vaata, mis selle tüübi kohta kirjutatud on. Muidu ei tasu jännata.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Täna näitas reporteris uudist, et Scorpions lõpetab. Seal oli kaks lugu, mida scorpions esitas. Esimene oli Hurricane, aga teine? Selline, kus tümpsu üldse ei olnud, aga ei olnud väga aeglane. Olen üsna tihti kuulnud seda, seega võib olla üks nende tuntuimaid lugusid, aga youtubes lugusid uurides pole õige otsa veel komistanud. Ehk keegi aitab

                        Kommentaar


                          wind of changes?

                          Kommentaar


                            you and i äkki ka
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                              Selline küsimus, et olen selline tore külalislahke laps ja rakendan selliseid asju, nagu hospitalityclub ja couchsurfing, nii ise ööbides välismaal ja olen mõnda lasknud enda juurde kah ööbima. ET siis, selline juhtum on, et Algeria-st (inglise keelne sõna muide) päris mingi mehike peilis mind välja ja uuris, et kas ma saan talle selle viisa tarvis vistiting letterit saata vms. Ehk siis ma peaksin nagu ametlikult kuidagi Kodakondsus- ja Migratsiooniameti kaudu ehk, tegema miski kirja ja saatma selle talle vast, et tema edasi toimetaks sellega. Aga lugesin kusagilt, et mina, kui kutsuja võtan ka omale vastutava miski rolli.. et mis kohustused ja jamad ma võin endale kaela tõmmata, kui tüüp otsustab näiteks juveelipoodi röövima tulla eestisse vms.. Ehk siis äkki kellelgi on miskeid kogemusi või mõtteid. Eelkõige asjalikke.
                              Sina vastutad sel juhul, et ta ikka õigel ajal siit ära läheks jne. Üldiselt tahavad nad seepärast tulla, et saada viisat ja siis soojemale maale putkata. Sellisel juhul esitatakse tema otsimise arved samuti sulle, et ära mingit al˛eeria mehikest küll enda poole kutsu. Teda ei saa ju põrutada ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Sina vastutad sel juhul, et ta ikka õigel ajal siit ära läheks jne. Üldiselt tahavad nad seepärast tulla, et saada viisat ja siis soojemale maale putkata. Sellisel juhul esitatakse tema otsimise arved samuti sulle, et ära mingit alžeeria mehikest küll enda poole kutsu. Teda ei saa ju põrutada ka.
                                Ma usun küll, et saab põrutada. Kasvõi lüüriliselt.
                                Aga jah, jätan oma heateod pooleli selle asjaga praegu. Niigi võtsin Aruküla kõrtsi juurest mingi suitsuhaisuse naise peale ja pidin konihaisus Tallinna paarutama. Aga tükki ikka küljest ei võtnud. Olgu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X