320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    Kindlasti peaks. Kohtutäitur on kohustatud teavitama vastava menetluse alustamisest. Siin võib olla variant, et ekslikult on lihtsalt arestitud vale inimese konto või öeldi sulle pangast, mis alustel konto arestiti?
    üteldi, et 2007. aasta ühisteenused. ütlesin, et maskin ära aga nemad ei saa midagi teha/tea midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
      üteldi, et 2007. aasta ühisteenused. ütlesin, et maskin ära aga nemad ei saa midagi teha/tea midagi.
      Nojah, pangal polegi õigust sellises olukorras midagi teha. Ilmselt on siis kuskil kellelgi midagi kahe silma vahele jäänud. Igatahes nõutakse nüüd ilmselt tõestust, et raha tasunud oled. Justiitsministeeriumi kodulehel on analoogne olukord ka seletatud (erandina, et väidetavalt pole mingit teadet saanud):

      * Olen võla sissenõudjale vabatahtlikult õigeaegselt tasunud, kuid kohtutäitur algatas minu suhtes täitemenetluse (saatis täitmisteate). Kuidas käituda?

      Kohtutäituril puudub võimalus sissenõudjatele laekuvaid makseid ise kontrollida ning seega lähtub tema täitemenetluse algatamisel üksnes täitedokumendist ja sissenõudja avaldusest. Vahel juhtub aga, et sissenõudjad esitavad ekslikult täitmisele eelnevalt juba täidetud täitedokumente. Kui olete võla sissenõudjale vabatahtlikult õigel ajal tasunud, kuid saate siiski kohtutäiturilt täitmisteate, siis peaksite kindlasti võtma teate saatnud kohtutäituriga kiiresti ühendust ning esitama talle maksekorralduse, millelt nähtub, et olete võla õigeaegselt sissenõudjale tasunud. Sellisel juhul täitemenetlus Teie suhtes lõpetatakse.

      Kommentaar


        Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
        üteldi, et 2007. aasta ühisteenused. ütlesin, et maskin ära aga nemad ei saa midagi teha/tea midagi.
        Kui sa selle makse 2007 nende panka tegid, siis peaks neil (ja ka sinul) väga lihtne olema kontrollida ja tõestada makse sooritamine.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Delfi kommentaariumis on "tanel tein oleks nii teind" naljad väga palju levinud. Millest need alguse said?
          slimm.ee

          Kommentaar


            See on lihtsalt sellest, et Rocki enda fännidel on sellest väljakul vegeteerivast ja puuduva motivatsiooniga mehest kõrini saanud.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Aga keegi oskaks umbes öelda, millal see fenomen seal kommentaariumis algas? Vahel saab kõvasti naerda ikka.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Aga keegi oskaks umbes öelda, millal see fenomen seal kommentaariumis algas? Vahel saab kõvasti naerda ikka.
                5 detsember 2009. kell 22.13
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Mida tähendab auto nimes R4? Midagi mootoriga vististi, aga mis?
                  Nt auto on Mitsubishi Lancer Evolution IX 2.0 R4 213kW või Citroen Berlingo Exclusive 1.6 R4 80kW

                  Kommentaar


                    Reasmootor, kõik silindrid asetsevad ühes reas.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Reasmootor, kõik silindrid asetsevad ühes reas.
                      ja neid on neli tükki.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04
                        korvpalli pedede pealetungist jalgpalli teemadele. ausalt öeldes käivad mulle ka need pinda
                        Pead endale uue huumorisoone kasvatama, nende on nagu Chuck Norrise naljad, ainult et eestipärased

                        Ning kasutaja Manitaaz probleemi lahenduseks soovitan Võsareporteri kutsuda

                        Kommentaar


                          Oleks vaja jalgpallisärgile nime ja numbrit peale, kus taolist trükkimist teostatakse?

                          Kommentaar




                            Mul tekkis seoses selle trükkimisega küsimus, et kas see, kui ma särgi pahempidi keeran, aitab säästa särgil olevaid kirju?

                            Kommentaar


                              Esiteks mul on suht sitt nett. Kas mul oleks mingi nipiga võimalus neti kaudu Arsenali - ManU mängu vaadata. Striim? ärge mind kohe maha tehke, sest pole varem neti kaudu mänge vaadanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                                Esiteks mul on suht sitt nett. Kas mul oleks mingi nipiga võimalus neti kaudu Arsenali - ManU mängu vaadata. Striim? ärge mind kohe maha tehke, sest pole varem neti kaudu mänge vaadanud.
                                http://atdhe.net/

                                http://myp2p.eu/

                                http://rojadirecta.com/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X