320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kate hudson

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Käivitasin kogemata kodus Outlooki, mida polnud iidamast aadamast teind ja see laadis kõik mu töömeili koduarvutisse. Serverist tõmbas aga kõik meilid alla, niiet mujalt vaadates on postkast tühi. KAs ma ei saaks kuidagi olukorda ennistada ehk tagasi laadida need kuradi kirjad?
      Kui ma kunagi Hotmaili läbi Thunderbirdi kasutasin, siis liikusid allalaetud kirjad Hotmailis prügikasti.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Käivitasin kogemata kodus Outlooki, mida polnud iidamast aadamast teind ja see laadis kõik mu töömeili koduarvutisse. Serverist tõmbas aga kõik meilid alla, niiet mujalt vaadates on postkast tühi. KAs ma ei saaks kuidagi olukorda ennistada ehk tagasi laadida need kuradi kirjad?
        Saad sa nad kodus arhiveerida/eksportida .pst failiks? Kui jah, siis võtad need kirjad mälupulgaga tööle kaasa ja impordid sealt pst failist kirjad serverisse.
        Aga üldiselt on raske miskit soovitada, kui ei tea mis seadistus sul kodus ja mis seadistus sul tööl on ja kas sul on tööl ka Outlook kasutusel ja kas sa räägid ikka MS Office Outlookist mitte Outlook Expressist?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Serverisse tagasi ei saa. Muus osas jah ainuke mida teha saad, on see, mida elx kirjeldas, ehk siis arvutist arvutisse transportida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Arteta Vaata postitust
            Kas keegi võtaks mult suhu ?
            Mine õhtuti Sõle tänava bussipeatustesse Iseasi kas külmaga ka seal kliente ootavad.

            Kommentaar


              keegi teab kus alamrubriigis olid tanel teini kohta naljad? kossust ei leidnud nagu
              b-day

              Kommentaar


                delfi kommentaariumis
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  keegi teab kus alamrubriigis olid tanel teini kohta naljad? kossust ei leidnud nagu
                  Veits nalja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Tnx Pidur, just seesama
                    b-day

                    Kommentaar


                      Kabekoodeks ütleb: 4.1 Vastase kabendi löömine on kohustuslik ja seda saab teha nii edasi- kui ka tagasisuunas.

                      Ma küsin, mis värk on ja miks ei saa ma internetis kabet toksides tagasisuunas lüüa? Mitte kuskil, kus ma proovind olen!
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Kabekoodeks ütleb: 4.1 Vastase kabendi löömine on kohustuslik ja seda saab teha nii edasi- kui ka tagasisuunas.

                        Ma küsin, mis värk on ja miks ei saa ma internetis kabet toksides tagasisuunas lüüa? Mitte kuskil, kus ma proovind olen!
                        Sa mängid äkki checkersit - mis on inglise kabe. seal saab ainult edasi lüüa.
                        Lõvi helistab põlevale ringile:
                        «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RantZ Vaata postitust
                          Sa mängid äkki checkersit - mis on inglise kabe. seal saab ainult edasi lüüa.
                          Ahaa! Tuleb nii välja jah. Õige mängu nimi on hoopis draughts. Inime õpib kuni elab.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            tegin sellise asja kui DiscCleaner

                            küsimus on "log files" kohta
                            kui teen tärni ette ja lase selle ära puhastada, kas siis kõik mu salvestatud paroolid kaovad ka ära?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Kas minu arvuti on ainus millel ERR Vancouveri erilehekülg just kõige paremini ei funka?

                              EDIT: Sõnad läksid veidi kaduma

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Kas minu arvuti millel ERR Vancouveri erilehekülg just kõige paremini ei funka?
                                vot see on tõsiselt hea lause
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X