320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Ma vaatasin vahepeal nädal aega järjest. Aga siis jäi üks osa vahele ja MIDAGI ei saanud enam aru. Jäi katki.
    tean seda tunnet. Kes eile oli sinu ema, võib järgmises osas olla sinu vend.

    Kommentaar


      Miks Euroopa autodel (Mercedes, Audi, VW, Opel jne) on tankimise koht enamasti parema, aga Jaapani autodel (Toyota, Nissan, Mazda jne) vasakul???
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Mis Euroopa autodel (Mercedes, Audi, VW, Opel jne) on tankimise koht enamasti parema, aga Jaapani autodel (Toyota, Nissan, Mazda jne) vasakul???
        Jaapanis on vasakpoolne liiklus?

        Kommentaar


          dannar, jälle oled sa valesti aru saanud. 13 küsis mis, mitte miks. Küsimus käis vist jne kohta. Et mis autodel veel.
          Supplies!

          Kommentaar


            Mida Sa ütleksid neile inimestele, kes arvavad, et naiste koht ei ole palliplatsil?

            Mina küsiksin sellepeale, et kus meie koht siis on? Köögis? Ei! Me tahame ka mängida ning meile meeldib see mäng. See ei ole mehelik mäng. See on mäng, mis sobib nii meestele kui ka naistele.


            Ärge valesti aru saage, väga tore on, et Soccernet omale kena missi valis.

            Natuke kehvem maitse jääb samas suhu küll, kui Miko Pupart mulle scrapi paneb orkutisse, et hääleta tema poolt. Ei leia, et portaali töötaja poolne taolist viisi suunamine ilus oleks. Aga see selleks. Ma hääletasin nkn selles väikses valikus ühe teise neiu poolt.

            Aga, miks pole jalgpall mehelik mäng?

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Mida Sa ütleksid neile inimestele, kes arvavad, et naiste koht ei ole palliplatsil?

              Mina küsiksin sellepeale, et kus meie koht siis on? Köögis? Ei! Me tahame ka mängida ning meile meeldib see mäng. See ei ole mehelik mäng. See on mäng, mis sobib nii meestele kui ka naistele.


              Ärge valesti aru saage, väga tore on, et Soccernet omale kena missi valis.

              Natuke kehvem maitse jääb samas suhu küll, kui Miko Pupart mulle scrapi paneb orkutisse, et hääleta tema poolt. Ei leia, et portaali töötaja poolne taolist viisi suunamine ilus oleks. Aga see selleks. Ma hääletasin nkn selles väikses valikus ühe teise neiu poolt.

              Aga, miks pole jalgpall mehelik mäng?
              Miko võttis jah asja väga tõsiselt. Kui Pajo võitis, siis oli Miko nõnna uhkusest ja õnnest pakatamas, et isegi läbi MSNi oli tunda.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                eiei. Vaata see Dominique on Nick, kellega ta minu arusaama kohaselt on juba abielus olnud. Vähemalt minu 3 osa hooajas nägemise põhjal. Teate küll kui pult on kadund ja kanalit vahetada ei viitsi. onju?? tglt ka!!!
                See, et ta on juba temaga abielus olnud ei tähenda, et nad uuesti ei võiks olla. Kammon, pole varem seebikaid vaadanud või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  [i]
                  Natuke kehvem maitse jääb samas suhu küll, kui Miko Pupart mulle scrapi paneb orkutisse, et hääleta tema poolt. Ei leia, et portaali töötaja poolne taolist viisi suunamine ilus oleks.
                  Seoses sellega tuleb meelde see, et Haridusministeeriumis saatis üks tegelane kõigile töötajatele meili, et nad kuskil kuradi Delfi hääletuses Repsi ikka aasta ministriks valiksid.
                  Loomulikult oligi ülekaalukas võitja Mailis
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    See, et ta on juba temaga abielus olnud ei tähenda, et nad uuesti ei võiks olla. Kammon, pole varem seebikaid vaadanud või?
                    No wikipedias oli antud kõik tema abielud järjest. Neli Ridge'ga ja kaks Ericuga ja viimasena oli antud Nick, seega kui ta oleks veel teist korda abiellnud sama mehega, sis oleks ka see seal kirjas pidand olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Miko võttis jah asja väga tõsiselt. Kui Pajo võitis, siis oli Miko nõnna uhkusest ja õnnest pakatamas, et isegi läbi MSNi oli tunda.
                      aga ave ju ei võitnud? mis toimub? nõuan häälte uuesti lugemist!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        dannar, jälle oled sa valesti aru saanud. 13 küsis mis, mitte miks. Küsimus käis vist jne kohta. Et mis autodel veel.
                        Mõtlesin ikkagi, et MIKS

                        Parandasin oma vea ära.


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Jaapanis on vasakpoolne liiklus?
                        Vasakpoolne küll, aga kui rool suudetakse Euroopa turu jaoks mõeldud autodel tõsta vasakule, siis miks nad ei suuda tankimisluuki paremale tõsta?

                        Seega pole seos vasakpoolse liiklusega mu arust õige. On veel kellegil arvamusi??
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          rooli teisele poole tõstmine tasub vaeva ära bensuluugi aga mitte näiteks.
                          siis oleks ikka seos vasakpoolse liiklusega.

                          Kommentaar


                            Tegelikult on mu arust eurooplased selle bensuluugiga puuse pannud ja jaapanlased kah. Autojuhile oleks tunduvalt mugavam kui luuk oleks samal pool kus rool. Lühem maa on minna tankima.


                            Ikkagi usun, et asjal peab olema mingi muu põhjendus.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Disain!

                              Kommentaar


                                ei, sest jaapani autosid ei disainita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X