320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Oi oi, Ants. Ah et sul on see naiste aju, selline natuke väiksem? See on küll huvitav juhtum. Eks tervita siis ka oma mõistust ja kirjuta soccerneti foorumis 'kraanulid' edasi, pääsed massidele Narvast ja algkooliõpilastele lähemale. Lõppeks ei kontrolli ka hr minister Jürgen Ligi oma õigekirja ja luuletaja Wimberg, ometi haritud inimene, kirjutab suisa meelega sulghäälikuid kolmandavältelistes sõnades topelt.
    Ma ausalt ei hakka siin isiklikuks solvamiseks asja ehitama. Teeme siis nii, et mina kirjutan kraanulid nõrga k-ga ja üritan seda sinu lähedal mitte eriti teha. Palju tühja paugutamist läbi selle, et iroonia ja aroonia kohtuvad. Ole tubli.

    Kommentaar


      Kusagil ju müüdi neid aroonia märke kilohinnaga...Et võtame siia kasutusele ja siis ei hakka teravad pliiatsid üksteist tsiteerides teravat tõmbama...


      Kommentaar


        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
        Keegi Cosmosepiipude piipe on proovinud?
        Päris asjalikud ning ka päris kenad teised. Jumala eest, ära kaubamajast osta, juhul kui oled Tartust
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Päris asjalikud ning ka päris kenad teised. Jumala eest, ära kaubamajast osta, juhul kui oled Tartust
          Ostsin sellest nn poest, mis Cosmosepiipude leheküljel üleval on, ehk siis nende edasimüüja.
          Hind oli soodsam, kui nende enda veebis, ning müüja oli asjalik. Homme kommenteerin kogemust

          Kommentaar


            Kui mul excelit ei ole, kas ma mingi internetiviguriga exceli faile saan kaeda?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Võrrand 2q³-3q²-3q+2=0 vajaks lahendamist. Keegi ehk aitaks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Kui mul excelit ei ole, kas ma mingi internetiviguriga exceli faile saan kaeda?
                siit ehk midagi abiks:

                you can open excel spreadsheets even if you do not have an Office softweare in your computer.you can use google docs,thinkfree and a wide range of online tools
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kas tulevikus on ajaloo õppimisest midagi kasu kah ? Jube igav on seda lugeda, üldse ei jää meelde kah, absoluutselt ei suuda enam selle ainega tegeleda ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Kui mul excelit ei ole, kas ma mingi internetiviguriga exceli faile saan kaeda?
                    OpenOffice.org on kõik funktsioonid olemas, nii Word, Excel, kui ka PowerPoint. Lae alla ja kasuta tasuta. Eestikeelne.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                      Kas tulevikus on ajaloo õppimisest midagi kasu kah ? Jube igav on seda lugeda, üldse ei jää meelde kah, absoluutselt ei suuda enam selle ainega tegeleda ..
                      Ei ole. Kui sa näiteks kraavi visates hakkad mingit iba keskajast rääkima, siis võid lausa türpi saada.

                      Kommentaar


                        Kui mul on mingi kriminaalasja number, siis kas on kuidagi võimalus teada saada, et mida see tähendab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Kui mul excelit ei ole, kas ma mingi internetiviguriga exceli faile saan kaeda?
                          Kui sul Gmaili konto on, siis seal saab ka wordi/powerpointi/excelit kasutada(k.a neid uploadida oma kontole või downloadida arvutisse)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Võrrand 2q³-3q²-3q+2=0 vajaks lahendamist. Keegi ehk aitaks?
                            kasuta horneri skeemi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                              Kui mul on mingi kriminaalasja number, siis kas on kuidagi võimalus teada saada, et mida see tähendab?
                              Ma ei saa täpselt aru, mida sa mõtled. Paragrahvi? Anna number siia ja ma ütlen Kui on aga kohtuotsus, siis seda leiad justmini kodulehelt.

                              Kommentaar


                                Kriminaalasi 09230112229, ma ei ise ei saa asjast üldse aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X