320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    kõlab nagu tavaline koaksiaalkaabel. selliste otstega?
    mhm
    TÄnan

    Kommentaar


      Kas ei peaks R. Lessing just õnnelik olema, et ta ei pea jälitussõitu sõitma ja saab 20 kmi peale mõelda? Kommentaatoritest sai küll aru, nagu oleks nüüd mingi suur kaotus, kui ta ei saa 60. kohalt eee 54. kohta püüdma hakata.

      Kommentaar


        Ja üks küsimus veel, et millal suutis ükski eestlane end olümpial tõeliselt üllatada ja tõelise üllatuspommi "lõhata"? Alati on mingid üllatusvõitjad jne, aga eestlased ei tee seda kunagi.

        Kommentaar


          Ma usun, et muu maailma silmis on nii mitmedki Veerpalu võidud olnud suured üllatused. Noh, terve hooaja loksuvad Maega heal juhul kuuendate kohtade peale, on maailmakarikakokkuvõttes vaevalt kolmekümne seas ja siis Olümpial on poodiumil. See eilne vene-slovakitar suutis ka teist tiitlivõistlust järjest poodiumile ronida kuigi muul ajal on üsna tühi koht.

          Kommentaar


            Laskesuusatajatest oli Albertville olümpial Krista Lepik, kes oma 11. kohaga vist üsna tugevalt üllatas. Ei mäleta, et see tädi varem üldse 30 parema hulka oleks tulnud.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Laskesuusatajatest oli Albertville olümpial Krista Lepik, kes oma 11. kohaga vist üsna tugevalt üllatas. Ei mäleta, et see tädi varem üldse 30 parema hulka oleks tulnud.
              Ma ei mõtle sellist üllatust, vaid ikka sellist, mis lõppeks mädaliga näiteks.

              Kommentaar


                tra mida teha, üks jube nõme tüdruk. ise 16-aastane aga näeb välja nagu 13 ja tahab minuga igalepoole minna. kutusb kinno ja kossu vaatama jne, ja ma ütlen et ei viitsi ei meeldi need asjad nüüd ta arvab vist et ma mingi nohik ja ei viitsi kunagi midagi teha no tarkpead, öelge üks tabav lause millega öelda läbi lillede, et ma ei taha tegelt temaga kuhugi minna

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Ma ei mõtle sellist üllatust, vaid ikka sellist, mis lõppeks mädaliga näiteks.
                  Ehk Levandi pronksi võiks selliseks tõlgendada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    tra mida teha, üks jube nõme tüdruk. ise 16-aastane aga näeb välja nagu 13 ja tahab minuga igalepoole minna. kutusb kinno ja kossu vaatama jne, ja ma ütlen et ei viitsi ei meeldi need asjad nüüd ta arvab vist et ma mingi nohik ja ei viitsi kunagi midagi teha no tarkpead, öelge üks tabav lause millega öelda läbi lillede, et ma ei taha tegelt temaga kuhugi minna
                    Woman, KNOW YOUR PLACE!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Ma ei mõtle sellist üllatust, vaid ikka sellist, mis lõppeks mädaliga näiteks.
                      Meil pole neid medaleidki ju eriti olnud, seega mis üllatustest siin rääkida saab.

                      Markvardt Lillehammeris oma megahüppega muidugi üllatas, aga tema kukkus suusatamisega poodiumilt välja.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        tra mida teha, üks jube nõme tüdruk. ise 16-aastane aga näeb välja nagu 13 ja tahab minuga igalepoole minna. kutusb kinno ja kossu vaatama jne, ja ma ütlen et ei viitsi ei meeldi need asjad nüüd ta arvab vist et ma mingi nohik ja ei viitsi kunagi midagi teha no tarkpead, öelge üks tabav lause millega öelda läbi lillede, et ma ei taha tegelt temaga kuhugi minna
                        Ime oma nägu ? või siis äärmisel juhul ütle lihtsalt ,et sa oled pede.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          tra mida teha, üks jube nõme tüdruk. ise 16-aastane aga näeb välja nagu 13 ja tahab minuga igalepoole minna. kutusb kinno ja kossu vaatama jne, ja ma ütlen et ei viitsi ei meeldi need asjad nüüd ta arvab vist et ma mingi nohik ja ei viitsi kunagi midagi teha no tarkpead, öelge üks tabav lause millega öelda läbi lillede, et ma ei taha tegelt temaga kuhugi minna
                          Armumine on ilus ju.Või lihtsalt 16aastaste meeldimine. Et kui sa ei taha tõbras olla, siis lihtsalt räägi, et sa ei taha praegu endale mingit prutat jne.. Ausus loeb.

                          Soccerneti armu nõuandla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Ma ei mõtle sellist üllatust, vaid ikka sellist, mis lõppeks mädaliga näiteks.
                            Minu arust lähened sa sellele asjale veits vale nurga alt. Sa ütled, et alati on üllatusvõitjad, kuid pigem on tegemist siiski eranditega, sest kui suure osa aladest võidaks mees/naine metsast, siis see üllatusfaktor tuhmuks. Veel vähem on maailmas neid riike, kes saavad sääraste üllatusvõitude üle rõõmu tunda ning loogiliselt võttes peaks suuremalt jaolt olema tegemist suurriikidega, kus võitjamaterjali palju ning rahvas ei oskagi ühele kangelasele panustada. Selles suhtes ei näe ma põhjust nuriseda, et miks meie kunagi üllatusvõite ei võta, sest ega Eesti pole ainukene riik maailmas, kel neid ette näidata pole.

                            Tegelikult oleme me niigi ära hellitatud. Meie spordiajalugu on täis igasuguseid medaleid, karikaid ja aunimetusi. Meil on hulganisti sportlasi, kes on kuulunud või kuuluvad praegugi oma ala absoluutsesse tippu ning seetõttu ootaks Eesti rahvas justkui võitu kõigilt, kes Eesti lipu all tippsporti teevad. Aga igal juhul on seniste saavutuste üle põhjust uhkust tunda.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Kas "pöörane seiklusele" on eesti eestikeelseid subtiitreid?(Ei mõtle mingit konkreetset hooaega)

                              Kommentaar


                                Kas keegi sattus tänase Olümpiaraadio esimest tundi kuulama, eelkõige just rubriiki “Olümpiaklassika”? Millest seal juttu oli, või äkki lasti mõnda arhiivi mängida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X