320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Helistasin AutoBild ajakirja ja nemda teadsid vastust. Asi on ikkagi seotud tankimisega. Kuna Jaapan on selline riik kus maaga on suht kitsas käes ja seal on palju selliseid tanklaid mis asuvad kohe tee ääres, siis on nii ohutum ja mugavam tankida.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Tegelikult on mu arust eurooplased selle bensuluugiga puuse pannud ja jaapanlased kah. Autojuhile oleks tunduvalt mugavam kui luuk oleks samal pool kus rool. Lühem maa on minna tankima.
      hmm...mu pere kasutataval Toyota Avensisel on rool vasakul ja bensupaagi kork ka vasakul. Vähemalt japside poolt euroopasse toodetud Avensistega ei ole puuse pandud ja minu arust asuvad enamus autodel bensubaagi korgid vasakul pool!
      AILTON

      Kommentaar


        tglt üks auto on ehitatud mõeldes võrdsusele- Mosse 2140. Vahetpole kas jätad rooli vasakule või lased paremale ehitada, igatepidi asub bensupaagikork sama kaugel- otse taga
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          Siit nüüd kõik vaadatud, kuid seda oma nalja(panus kolmejalgse hobuse peale, kes vales suunas jooksma hakkab ning lõpuks maha lastakse) ma ikka ei leidnud. On kellelgi pakkuda veel sarnaseid linke Bottomi nägemiseks?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Tere siit saab kiirelt abi äkki, kuidas FM06 ja/või 07 saada window modes töövõimeliseks ... aka kuida oma pc saada seda võimalust supportima

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Tere siit saab kiirelt abi äkki, kuidas FM06 ja/või 07 saada window modes töövõimeliseks ... aka kuida oma pc saada seda võimalust supportima


              äkki aitab

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                No wikipedias oli antud kõik tema abielud järjest. Neli Ridge'ga ja kaks Ericuga ja viimasena oli antud Nick, seega kui ta oleks veel teist korda abiellnud sama mehega, sis oleks ka see seal kirjas pidand olema.
                Oled vist natuke valesti aru saanud. Nendes osades mida TV3 näitab pole Brooke ja Nick veel abielus olnudki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Oled vist natuke valesti aru saanud. Nendes osades mida TV3 näitab pole Brooke ja Nick veel abielus olnudki.
                  munni.... 10 tähemärki

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Miks Euroopa autodel (Mercedes, Audi, VW, Opel jne) on tankimise koht enamasti parema, aga Jaapani autodel (Toyota, Nissan, Mazda jne) vasakul???
                    Kas Volvodel on ka siis vasakul pool sellepärast, et kuni 1968.a. oli Rootsis vasakpoolne liiklus?
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      see tee ääres tankimise asi kõlab BS, sest euroopas müüdavad jaapani autod disainitakse valdavalt euroopas ning tehniline lahendus luugi teisele poole toomiseks on tükike kooki.

                      teisalt on kõige loogilisem, et asi ikkagi mingit otsa pidi seonudub tankimisega. ma nüüd puhtalt spekuleerin, aga äkki on tegemist mingisuguse kokkuleppega euroopas tegutsevate tanklakettidega. nimelt on tüüpiline, et bensukasse sõidetakse ühest otsast sisse ja teisest välja. kui luugid oleks kõigil ühel pool, siis ei saaks kahepoolseid tankureid paljudes kohtades kasutada. kui jagunemine on enam-vähem võrdne, siis saavad bensukad kasutada odavamat tehnilist lahendust. lõppkokkuvõttes on kõik valdkonnaga seontud tegelased natuke õnnelikumad. kordan veelkord, et see on oletus, ning ma põrmugi ei välistaks, et kokkuleppe aluseks oli väljakujunenud olukord. 30 aastat tagasi ju disainiti euroopa jaapanlased veel jaapanis ning nad nägid välja nagu okse. äkki siis lepiti kokku, et luuk jääb sinna, kus ta ikka on olnud.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        aga ave ju ei võitnud? mis toimub? nõuan häälte uuesti lugemist!
                        sry. mul lähevad neljatähelised nimed pidevalt sassi... ja ega ma neil suurt vahet ka ei tee. lähen punastan

                        Kommentaar


                          aitas ja aitab see kah

                          http://www.thedugout.tv/community/sh...ad.php?t=27824 ma vahest lihtsalt ise laisk

                          Kommentaar


                            Kui palju HIV-testi tegemine maksab??

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Kui palju HIV-testi tegemine maksab??
                              Ma küll pole lasknud teha, aga mu arust peaks see tasuta olema. Vähemalt nendes anonüümsetes kabinettides.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                                tegelt see summa mind ei huvita, aga kas hiv-testi tehakse vaid mingis spets asutuses, või piisab ka kui nohu/kõhaga perearsti juures proovi annan.

                                küsin, sest ma sinna narkomaanide ja persenussijate vahele seisma minna ei taha, ei julge.
                                Perearsti juurest saab saatekirja, lähed ja teed vereproovi ning saad teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X