320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Miks vana KUNN isalõvina kaitseb noorukest Romariot?

    siiani 2 näidet...
    Nõmme Fc Flora või siis Tallinna Kalju
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Huvitav, miks käsipalliväravavahid kindaid ei kasuta? Oleks ju oluliselt mugavam.
      Selge, et jalkas on see erinevus, et pall võib olla libe ja käsipallis pole palli püüdmisel erilist tähtsust, piisab enda ette tõrjumisest. Aga siiski - on see keelatud? Ma küll eelistaks mõnelt meetrilt lajatatud kahurikuule kinnastega tõrjuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Huvitav, miks käsipalliväravavahid kindaid ei kasuta? Oleks ju oluliselt mugavam.
        Selge, et jalkas on see erinevus, et pall võib olla libe ja käsipallis pole palli püüdmisel erilist tähtsust, piisab enda ette tõrjumisest. Aga siiski - on see keelatud? Ma küll eelistaks mõnelt meetrilt lajatatud kahurikuule kinnastega tõrjuda.
        nooruses sai oldud mingi 4 a. käsipalli vv. laks vastu käsi on küll valus, eriti kui poistel tuleb jõud taha ja mängitakse veel väikeste kummipallidega

        ma ei tea kas kindad on keelatud või mitte, ent kindad teeksid kindlasti paljud vv ülesanded oluliselt keerulisemaks ja kohmakamaks. eelkõige pean siin silmas palli kiiret lahtimängu, kiirrünnakute korral rünnaku alustamist pärast tõrjet jms.

        Kommentaar


          ma ei tea kas kindad on keelatud või mitte, ent kindad teeksid kindlasti paljud vv ülesanded oluliselt keerulisemaks ja kohmakamaks. eelkõige pean siin silmas palli kiiret lahtimängu, kiirrünnakute korral rünnaku alustamist pärast tõrjet jms.
          Noh, ma ise pole käsipalli mänginud aga saalijalkat küll, sh. väravas, kus väravavahi roll üsnagi sarnane käsipalli väravavahi omaga. Ei ütleks, et kindad eriti segavad rünnaku alustamist.Pigem ikka asi väravavahi platsinägemises kinni. samuti usun, et kui isegi kerge kohmakus kinnastega on, pole peale teravat viset tuld välja löövate peopesadega lihtsam kiiret passi ette anda.
          Aga nagu öeldud, pole käsipalli mänginud, seega väga vaidlema ei kipu.

          Kommentaar


            Arvan, et ilma kinnasteta on veidi parem tõrjuda, ning erinevalt jalgpallist pole seal vaja palli kinni püüda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
              Arvan, et ilma kinnasteta on veidi parem tõrjuda, ning erinevalt jalgpallist pole seal vaja palli kinni püüda.
              just. pallide püüdmine on ümmargune 0. ja kindad eelkõige mõeldudki selleks, et püüdmisel haakumist parandada. sestap on ka käsipalli vv ametist raske jalka vv-ks ümber minna ja vastupidi.

              Kommentaar


                väravavahid oma kätele ka seda kleepekat peale määrivad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  väravavahid oma kätele ka seda kleepekat peale määrivad?
                  ikka

                  10101

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    nooruses sai oldud mingi 4 a. käsipalli vv. laks vastu käsi on küll valus, eriti kui poistel tuleb jõud taha ja mängitakse veel väikeste kummipallidega
                    neid inimesi olen ma alati veidi imelikeks pidanud... krt see on mingi haigus ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kapitan Vaata postitust
                      sai käidud perearsti juures saatekirja lunastamas, et ortopeedi juurde minna. aga kuna ei osanud ise ühegi arsti nime öelda ning ka arst ei leidnud arvutist sobivat, siis jätsime lihtsalt "suunatud: ortopeedile". kui nüüd kuhugi helistan ja aja kinni panen, siis kas sellest saatekirjast piisab? (visiiditasu kirjaga 50, muidu täistasu ~400)

                      Piisab küll, aga arsti saatekirjaga on järjekorrad väga pikad. Soovitan parem juba see 400 maksta ja saad kiiremini jutule. Samuti kui tegu Tallinna inimesega, siis dr. Madis Rahu on väga hea spetsialist. Kontor tal kuskil Pärnu mtl, seal Tondi ülesõidu kandis. Eks otsi ise netist kui rohkem huvi tunned.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        okei mul on abi vaja..

                        Eelmine teisipäev pidin tegema kodus 5 lk ülesandeid, kuna valisin selle ja eksamit ei teinud. Kurat ma pole jõudnud veel õieti alustadagi ja täna tulevad hinded välja! Küsimus on mul selline, et kuna need ülesanded peab õpsile neti kaudu saatma, siis visake mulle ideid, kuidas(tegemata ülesanded) lihtsalt tühjalt minema saata? Asi on selles, et ma tahan et ta näeb et olen saatnud, ja kindlasti ka vaatab korra üle, aga kas oleks kuidadi võimalik et kui ta need failid avab, siis tuleb tal lihtsalt mingid hiina tähed lahti või siis see fail üldse ei avane? See annaks mulle paar päeva lisaaega..
                        ps ja kui keegi ikka aru ei saanud siis mõte on mul selles et teen wordiga 5 tühja faili aga mis lõpuga ma peaks need seivima? .sdf? Ma tahan et kui keegi seda proovib avada siis tuleb kiri et file cannot open vms. ja sorri mu kirjaoskamatus mul on väga kiire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          ps ja kui keegi ikka aru ei saanud siis mõte on mul selles et teen wordiga 5 tühja faili aga mis lõpuga ma peaks need seivima? .sdf? Ma tahan et kui keegi seda proovib avada siis tuleb kiri et file cannot open vms. ja sorri mu kirjaoskamatus mul on väga kiire
                          Pane oma fail passwordi alla ja kui õps küsib, et mis värk, siis ütle, et sul pole aimugi, kuidas asi passi alla läks ja mis koodiga info kätte saab
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Pane oma fail passwordi alla ja kui õps küsib, et mis värk, siis ütle, et sul pole aimugi, kuidas asi passi alla läks ja mis koodiga info kätte saab
                            Väga hea mõte kuule, räägi kuidas ma seda teha saan?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Väga hea mõte kuule, räägi kuidas ma seda teha saan?
                              Mul on Word 2007 ja seal valid encrypt document, paned passwordi ja peaks asi klaar olema. Ilma passwordita õpetaja sellele ligi ei pääse
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Väga hea mõte kuule, räägi kuidas ma seda teha saan?
                                Minu arvates väga loll mõte - nii jaburat vabandust "ei tea kuidas passi alla sai" ei anna ju ometi öelda? Sama hästi võiks üldse esitamata jätta. Kui mul tõesti midagi sellist väga vaja teha, siis ma nimetaks lihtsalt mõne paraja suurusega faili doc-failiks ümber.. muidugi siis tuleb loota, et õpetaja rvuti piisavalt tark pole, et seda mingis muus programmis avada.. faili poolest kõlbaks mõni dll ümbernimetamiseks ehk. siis isegi kui see avaneb ei loe sealt tavavahenditega miskit välja.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X