320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Leidis ka koha kuhu puhkama minna. Olenemata sellest, kas sa oled normaalne või ebanormaalne.
    Mis sa kobised, tule ise ka siia. Teeme väiksed õlled!

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Mis sa kobised, tule ise ka siia. Teeme väiksed õlled!
      Ma ei oska selle peale midagi öelda. Eks õhtul saunas ole õlledega kohal!
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Miks ingismannikeelsetel (äkki mujal ka) uudisteportaalides (?) on artiklid kirjutatud sellise ülesehitusega, kus iga lause on eraldi lõigus. Delfiinid ja postimehed ja muud tüübid kirjutavad siin Eestis palju palju lauseid ühte lõiku.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Olen tähele pannud Mozillal sellist lisa. Tahad teha mingit nimest või sõnast copy paste, ning kui sa teed selle sõna nö aktiivseks, siis tuleb sisse copy alla variant "search google for..."
          installisin Daemon Toolsi, ning nüüd on selline jama, et otsingumootoriks on Daemon Toolsi search engine
          kuidas seda otsingumootorit saaks tagasi muuta googleks.
          kes sai aru, see sai
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Olen tähele pannud Mozillal sellist lisa. Tahad teha mingit nimest või sõnast copy paste, ning kui sa teed selle sõna nö aktiivseks, siis tuleb sisse copy alla variant "search google for..."
            installisin Daemon Toolsi, ning nüüd on selline jama, et otsingumootoriks on Daemon Toolsi search engine
            kuidas seda otsingumootorit saaks tagasi muuta googleks.
            kes sai aru, see sai
            See mis sul otsingumootoriks märgitud, see ongi parema kliki all. Muudad selle tagasi google-ks ja ongi ok. Kahjuks ei oska ma öelda kus seda menüüst teha saab, mul on igal juhul üleval akna paremas nurgas otsingukast.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              leidsin ülesse peale pikka otsimist.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Kas Marko Reikop oli täna veel Ringvaates eilsest pingviinide paraadist purjus ? Sest paraadil oli ta ilmselgelt täis ja keel oli korralikult pehme.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Puhastasin läpakal klaviatuuri, noh nagu ikka võtad klahvi ära ja pärast tagasi ja nii, aga vaata all need hoidjad väga nõrgad, yhel klahvil siis läksid katki, kas on mõtet mingi liimiga kinni panna klahv või on paremat lahendust ? ( kuidagi nagu saab hoida, aga igal teisel-kolmandal vajutusel tuleb ära, muide see punkti [.] klahv siis)

                  Kommentaar


                    ma olen küll läpakate alal suht võhik, aga kas niimoodi puhastataksegi klaviatuuri ? kas mitte ei ole selle jaoks mingit spets vahendit ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                      Puhastasin läpakal klaviatuuri, noh nagu ikka võtad klahvi ära ja pärast tagasi ja nii, aga vaata all need hoidjad väga nõrgad, yhel klahvil siis läksid katki, kas on mõtet mingi liimiga kinni panna klahv või on paremat lahendust ? ( kuidagi nagu saab hoida, aga igal teisel-kolmandal vajutusel tuleb ära, muide see punkti [.] klahv siis)
                      Kui sul läpparil garantii peaks veel olema siis ütle nägemist sellele. Ise ei ole mõtet klaviatuuri näppida kui spetsialist ei ole. Nii mõnelgi läpparil on imevigureid seal all. Kui ise teed midagi siis lase suruõhuga läbi...rohkem pole vajagi....kui just mingeid suuri küpsise tükke spetsiaalselt sinna vahele ei viska. Kui garantii läbi siis võid igast asju katsetada....äkki toimib.

                      Kommentaar


                        Wifi probleem

                        Milles võib viga olla ... püüan saada wpa2 kaitsega netti ja parool on õigesti sisestatud, kuid netiga ära ei ühenda. google ja mõistus on alt vedanud, ehk on mõni wifi-guru võimeline mulle soovitusi jagama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                          Puhastasin läpakal klaviatuuri, noh nagu ikka võtad klahvi ära ja pärast tagasi ja nii, aga vaata all need hoidjad väga nõrgad, yhel klahvil siis läksid katki, kas on mõtet mingi liimiga kinni panna klahv või on paremat lahendust ? ( kuidagi nagu saab hoida, aga igal teisel-kolmandal vajutusel tuleb ära, muide see punkti [.] klahv siis)
                          Ära virise. Ma pean juba pool aastat l ja ö tähtesid ctrl c-tama. Taha poole noole ka ei funka.

                          Kommentaar


                            Praegu tuli meelde selline koht nagu sendioksjon.ee , mis sellega juhtus? see sai ju ülipopulaarseks asjaks

                            Kommentaar


                              Kõik need sendioksjonid ja need kloonid on kolinal pankrotti kukkunud vist. Ainult bidoloo on veel alles.

                              Kommentaar


                                Kuidas ma saan oma orkuti kasutaja gmail kontot vahetada?

                                ehk - mu orkut on vale gmail kasutaja all. Sooviks teist gmaili kontot primaarseks teha - on see võimalik?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X