320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Doonoritele tehakse HIV test tasuta
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
      ?
      seda ma ju küsisingi. kus ma lähen ja teen?
      Polikliinikute juures ja ka iga perearstikeskuse juures on mingi laboratooriumistiilis moodustis, kus saad verd anda ja eks nad siis ise vaatavad selle üle ka. Maarjamõisas peaks vähemalt Tartus kõik toimuma.

      Anonüümset testi mul suurt vaja ei ole, sest mul on vaja just sellist tõendit, et Dannar pole HIV-positiiv. Muidu ei taha venelased endamaale sisse lasta

      Kommentaar


        Sain nii palju targemaks, et noortenõuandlates on kuni 24-aastastele HIV-testi tegemine tasuta

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Doonoritele tehakse HIV test tasuta
          Mis ei tähenda seda, et kui oled kummita mõnd kahtlast naist pannud, siis lähed verekeskusesse "head tegema" ja samal ajal saad teada, kas oled midagi külge saanud või mitte.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Mis ei tähenda seda, et kui oled kummita mõnd kahtlast naist pannud, siis lähed verekeskusesse "head tegema" ja samal ajal saad teada, kas oled midagi külge saanud või mitte.
            Mis värk on siis? Ma olin kuulnud linnalegendi, et prostituudid pidid olema usinad doonorid...
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Mis värk on siis? Ma olin kuulnud linnalegendi, et prostituudid pidid olema usinad doonorid...
              Vandersell ongi "müüdav meesterahvas"?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Mis värk on siis? Ma olin kuulnud linnalegendi, et prostituudid pidid olema usinad doonorid...
                Peale selle, et olen müüdav, loen ka iga kord ankeeti mida täidan. Ja seal on prostituudid big no-no. Loomulikult ei saa keegi seda keegi kontrollida, asi taandub isiklikule vastutusele ja moraalile. Või moraalitusele.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Miks KalevCramo kogu aeg kaotab ja miks eestlased üldse korvapalli mängida ei oska??aidake!!!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    eiei. kui oled tagamees ja eestlane, viskad ikka sisse.

                    Kommentaar


                      Vaatasin täna filmi Goldfinger ja sealt jäi silma, et naistel olid tissid VÄGA teravad. Küsimusele "miks?" vastas minu tüdruksõber, et tegu on imelike rinnahoidjatega, aga mina arvan, et tegu on lihtsalt sellega, et 60-ndatel oli gravitatsioon natuke teisesuunalisem jõud, kui praegu on. Minul on õigus, onju?

                      Kommentaar


                        sul ei ole tüdruksõpra, ära valeta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Mis ei tähenda seda, et kui oled kummita mõnd kahtlast naist pannud, siis lähed verekeskusesse "head tegema" ja samal ajal saad teada, kas oled midagi külge saanud või mitte.
                          Teada saad selle siis, kui lähed uuele katsele ja sinu kaardile suur punane rist peale tõmmatud. Vähemalt 5 aastat tagasi oli nende "testi" usaldusväärsus vägagi küsitav, sest Merimetsa arstide väitel käisid nende juures kontrolltestil vägagi paljud Verekeskuse kliendid, kellele hepatiit ja süüfilis külge poogitud.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Kust krt ma saan disable'ida programme, mis koos windowsi launchiga end ise automaatselt käivitavad ja sinna 'tegumiribale' või mis ta on ronivad? Ma ei viitsi igakord mingit quicktime'i või adobe photo manageri või torrentiprogrammi või muid asju, mida ma parasjagu ei kasuta, sealt käsitsi kinni panna..
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Kust krt ma saan disable'ida programme, mis koos windowsi launchiga end ise automaatselt käivitavad ja sinna 'tegumiribale' või mis ta on ronivad? Ma ei viitsi igakord mingit quicktime'i või adobe photo manageri või torrentiprogrammi või muid asju, mida ma parasjagu ei kasuta, sealt käsitsi kinni panna..
                              start -> run -> trükid msconfig -> OK -> Startup -> eemaldad linnukesed asjade eest, mis sulle ei meeldi

                              Kommentaar


                                Kellgil arvutis leidub sellist lugu nagu : Genesis - Congo
                                Kui on siis oleks tänulik kui kuhugi keegi uploadiks seda kuhugi.

                                Lugu on videona olemas:

                                Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X