320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Ja tegelikult selline täpsustus ka, et ma läksin sinna karupersse oma soovil. Kuna selline asi välja pakuti peastaabi poolt, siis ütlesin selle edasi ülemustele, kes ütlesid, et tavai, võid minna. Lugu pidin kirjutama vaid peastaabi rahustamiseks, sest meie lehte eriti machoteemad ei koti. Meil on teine meelsus.
    Kui saladus pole, siis millisena sa seda teist meelsust nö. defineeriksid?

    Kommentaar


      Milleks õpetajatele palka maksta, kui elu õpetab?
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        see ei olegi palk, vaid kompensatsioon selle eest, et elu on vaest inimest nii õpetanud, et ta on pedagoogiks hakanud meeltesegaduses.

        Kommentaar


          Et vähendada elukoolis tekkivaid piinasid?
          Näiteks elukoolis õpid angliiskit ja õpid selgeks sõna "fuck" (käigupealt Inglismaal) ja hakkad seda kasutama Inglismaal kuigi tähendust ei tea...ütled "fuck you" ja mis juhtub? Kuna õpetajad õpetavad mis mida tähendab siis võib hoida nii mõnegi hamba tervena :P
          Ebaloogilise loogika ebaloogiline loogika.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            krdi sihuke küsimus, et kes see mees on, kes alo tv-s õhtuti vahel mitu laulu järjest lauluab, endal kuldhammas välkumas ja elutuim kalanägu ees, üks laul mida laulab on veel REM Losing my religioni kaver. no ikka ilge. aga kes see on? kunagi nime ka all ei ole.juba kaks korda olen enne kahteist näinud nädalavahetusel.
            Heldur Jõgioja?

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              sest meie lehte eriti machoteemad ei koti
              Machoteemad? Tegelt ka? Ma seda toimetaja juttu juba kuulsin, aga machoteemad? Tegelikult ka või?
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Machoteemad? Tegelt ka? Ma seda toimetaja juttu juba kuulsin, aga machoteemad? Tegelikult ka või?
                Noh, onju

                Kommentaar


                  Mille järgi kindlaks teha, et autol on kojamehed, mitte kojanaised?
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Heldur Jõgioja?
                    ei jõgioja ma tunnen ära, see oli noorem mees, kõhnem ka kui jõgioja, siiski veidi pontsakas ja loppis näoga.meenutas natuke praeguse välimusega henry laksi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Mille järgi kindlaks teha, et autol on kojamehed, mitte kojanaised?
                      Kui talvel öökülma tuleb, siis on hommikuti parklates tegelt aru saada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        peale sõda olid vene autodel kojanaised, mehed olid surnud või vanglas, nüüd uuematel autodel on juba kojamehi märgata.

                        Kommentaar


                          Täna netist ka saab vaadata Levadia - Transi mängu?

                          Kommentaar


                            Mis asi on bailatamine?

                            Kommentaar


                              lakkumine ja ringihooramine!

                              Kommentaar


                                Kui ma kopeerin täpselt lehekülje pikkust teksti ühest Wordi dokumendist teise, võtab see teises dokumendis millegipärast 1,5 lk. Mida ma valesti teen?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X