320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1.Miks tv6 enam top geari ei näita?

    2. mida teha et FM-i mängides seda arvuti alumist riba näha kus start nupp on?

    3. Kuidas arvutil seda nn suurpuhastust saaks teha et failid kustutatud saaks?

    Kommentaar


      Kuidas ma saaks teist olympicu kasutajat teha samas arvutis?

      Kommentaar


        Kui palju on praegune riiklik õppelaenu suurus ? ja mitu korda seda võtta saab magistriõppe ajal ?

        Kommentaar


          Algselt postitas marti88 Vaata postitust
          Kui palju on praegune riiklik õppelaenu suurus ? ja mitu korda seda võtta saab magistriõppe ajal ?
          http://www.hm.ee/index.php?049448 - siit leiad vastused
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            ohh tänks .. vaatasin enne ka seal lehel ringi aga leidsin hoopis segasemat infot

            Kas ma sain sellelt kodulehelt õieti aru ,et enam riigipoolt õppelaenu kinni ei maksta ,kui lähed ntx kooli õpetajaks ?

            Kommentaar


              õpetaja vist tavakoolides ei ole old ennemgi riigitööline, enamik on kohalikuomavalitsuse palgal.

              Kommentaar


                tavai, mul on vaja üks referaat praegu välja printida. unetud tallinnas inimesed printeriga, ühinega. väga kaugele ei viitsi ka praegu sõita, mingi lasnamäe-kesklinn-mustamäe oleks väga teretulnud.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Küsiums selline, et kus Pärnus saab pubides spordiülekandeid vaadata?

                  Kommentaar


                    see on teile, kõik haritud inimesed, kes jagavad midagi energeetika terminitest inglise keeles.


                    system ramping? ramp rate? ramping up?

                    elektrijaama tegevuse juures, mida see tähendab täpselt?'


                    näiteks:

                    • CAES plants have a ramp rate of about 30% of maximum load per minute.

                    tänud!
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Et ää. ostsin telefoniga 2 bingot eks. Ja kuidas ma teada saan kas ma võidsin või kaotasin..
                      Et kui smsiga tuleb, et nagu kui kähku sms tuleb?

                      Kommentaar


                        kui kraadiklaasi elavhõbe läks vaiba peale, siis targem vaip ära visata?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          mul läks voodisse ükskord, pesin ära ja korras
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            kui kraadiklaasi elavhõbe läks vaiba peale, siis targem vaip ära visata?
                            Laialivalgunud elavhõbeda kokkukorjamine

                            Aine kokkukogumiseks on erinevaid viise, selleks võib kasutada kühvlit, süstalt, pipetti või lillaveega immutatud vatitupse.

                            Elavhõbeda tilgad tuleb plastikust, kummist, papitükiga vms materjalist kaabitsa abil kokku lükata kühvlile. Harja kasutamine ei ole soovitatav, sest harja abil on raske elavhõbeda tilgakesi kühvlile pühkida, harjaga kokku puutudes lagunevad tilgad väiksemateks.

                            Elavhõbeda tilku võib kokku korjata ka süstlaga (ilma nõelata süstal) või pipetiga imedes. Tilgakeste kokkukorjamiseks võib kasutada ka kaaliumpermanganaadi lahusega (“lillaveega”) immutatud vatitükke. Kasutatud vatt, süstal või pipett asetada kilekotti. Mitte visata prügikasti!
                            /-/Eelnevalt kokkukorjatud elavhõbe panna suletavasse anumasse.
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Selle guugeldasin ja tegin juba ära. savi, fak tät vaip.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                õpetaja vist tavakoolides ei ole old ennemgi riigitööline, enamik on kohalikuomavalitsuse palgal.
                                täpsustaks et "tavakoolide" pedagoogid on siiski riigieelarvest rahastatavad

                                mis puudutab õppelaenu teemat, siis riik ei hüvita enam õppelaenu põhiosa alates juunist-juulist 2009. Need kel enne seda hüvitati, neil jätkatakse, juulis ja hiljem ametsisse asunud või lapse sünnitanud vms isikud on hüvitusest ilma jäänud. samas on see teema suht aktuaalne ja olen kuulnud et nii mõnigi soovib kohtus vaidlustada õppelaenu hüvitamise katkestamist - ei ole kursis kas selle kohta mõni kohtulahend jõustunud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X