320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    aaaaaaargghhhhhhhh

    ilmselt pole sa kas teatrit koha pealt näinud või teatrit telest näinud...

    ei pea olema raketiteadlane, et aru saada, et üks on värske heeringas, teine konserv...

    sry, elx, ei midagi isiklikku soovitan teatrisse sul minna oleme sõbrad edasi

    EDIT: teinekord kui kohtume, siis võin sulle pikemalt selgitada, et mis on vahe näitlemisel teatris ja mis kinolinal/teles. kuigi teater ja teatris lavastamine on baas kino ja tele jaoks, sealsete re˛issööride jaoks.
    Täpsustuseks lisan, et satun ka ikka ag-ajalt teatrisse ja suisa ooperiteatrisse ja mulle pole vaja seda vahet selgitada
    Oma postitusega tahtsin pigem öelda, et ma ei saa ma nõustuda sellega, kui keegi võtab endale õiguse absoluutset tõde kuulutada. Matemaatikaga on lihtne - 1+1=2 (kuigi on ka selle vastu vaidejaid), kuid nii kui läheb jutt subjektiivseks, kaob ka absoluutne tõde. Isegi ühiskondlikud kokulepped või seadused ei aita siinkohal. Võib küll öelda, et demokraatia on enamiku võim, kuid ka siis toimib opositsioon.

    Ok, tegelikult kutsus mu postituse esile see Jasperi teise äärmusesse hüppav troll. Kuigi ilma selleta oleks need mütted ikka olemas, lihtsalt nad poleks siia foorumisse sattunud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      teine jutt kohe. ma ilmselt kohe ei hammustanud läbi, kuigi kui nägin, et sina kirjutasid, siis käis kohe kontroll, et mis sa eelnevatel lehekülgedel selle kohta öelnud oled kuna polnd midagi, siis tekkiski hämming

      vähegi loomingulise asja puhul on jah see tõe kuulutamine väga riskantne ettevõtmine. igaüks näeb oma lugu lähtudes oma elukogemusest ja oma teadmistest.

      just täna kirjutas üks hea telekolleeg FB-s niiviisi:
      "Ingel, ingel, vii mind taeva" - VAT oskab. Aga millest iialgi aru ei saa teatris, on püüdlik kaasanaermine valede kohtade peal; üks lõputu itsitamine. Laval rullub sulle puhas traagika, ainult ahmi sisse ja proovi ise Stanislavskit; Lauk ütleb 3-sõnalise lausekese - ja seal nad jälle on - kihistavad! Kohati jääb tõesti tunne, et inimesed vaatavad täiesti erinevaid etendusi...


      nagu teletegemisel on, et kõik omameelest teavad, kuidas tegelikult tele teha ja mismoodi tegelikult asjad käivad. seda muidugi hetkeni, mil peaksid näiteks ise mõnd saadet või klippi tegema.

      oijah ja see matemaatiline näide tuletas mulle meelde Vseviovi ööülikooli loengut "Ajalugu kui nauding". soovitan kuulata - http://heli.er.ee/helid/oy/OY2006_Da...ui_nauding.mp3

      Olla targem füüsikust või matemaatikust, on erakordselt keeruline. Olla targem ajaloolasest, on erakordselt lihtne.

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        just täna kirjutas üks hea telekolleeg FB-s niiviisi:
        "Ingel, ingel, vii mind taeva" - VAT oskab. Aga millest iialgi aru ei saa teatris, on püüdlik kaasanaermine valede kohtade peal; üks lõputu itsitamine. Laval rullub sulle puhas traagika, ainult ahmi sisse ja proovi ise Stanislavskit; Lauk ütleb 3-sõnalise lausekese - ja seal nad jälle on - kihistavad! Kohati jääb tõesti tunne, et inimesed vaatavad täiesti erinevaid etendusi...
        Mu viimane teatrikülastus oli täpselt samasugune. "Kes kardab Virginia Woolfi" kisub lõpuks päris karmiks, aga mingid näitsikud terve kuradima etenduse itsitasid. "Kuidas kurat sa oma lapsed tapsid? Jõid ta surnuks või tapsid kuradima vaimujõul?"- ning selle peale hakkas minu ees istuv neid naerma. Minust paar rida eemal istunud Signe Kivi oli nii närvis, et kõrvadest lõi leeke välja. Mis värk üldse nende veidi alla 20-aastaste tütarlaste ja iga asja peale naermisega on? Üleüldse oli kõnealune no99 etendus katastroof- paar rida eemal istunud noored sõid etenduse ajal konservi ja paar minutit enne lõppu hakkas ühel vanamutil telefon helisema...ja ta võttis selle vastu ja hakkas rääkima. Isegi laval olnud näitlejad vaatasid WTF ja põhimõtteliselt etenduse nööri kokku tõmbav osa oli täiesti rikutud. Ma tõemeeli oleks sellele pensionärile kallale läinud. Kui Signe Kivil poleks meest kaasas olnud, siis ta oleks selle naise vist surnuks pussitanud või midagi sellist. Nägu oli küll selline. Mida ma oma jutuga öelda tahtsin läks mul meelest ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Mu viimane teatrikülastus oli täpselt samasugune. "Kes kardab Virginia Woolfi" kisub lõpuks päris karmiks, aga mingid näitsikud terve kuradima etenduse itsitasid. "Kuidas kurat sa oma lapsed tapsid? Jõid ta surnuks või tapsid kuradima vaimujõul?"- ning selle peale hakkas minu ees istuv neid naerma. Minust paar rida eemal istunud Signe Kivi oli nii närvis, et kõrvadest lõi leeke välja. Mis värk üldse nende veidi alla 20-aastaste tütarlaste ja iga asja peale naermisega on? Üleüldse oli kõnealune no99 etendus katastroof- paar rida eemal istunud noored sõid etenduse ajal konservi ja paar minutit enne lõppu hakkas ühel vanamutil telefon helisema...ja ta võttis selle vastu ja hakkas rääkima. Isegi laval olnud näitlejad vaatasid WTF ja põhimõtteliselt etenduse nööri kokku tõmbav osa oli täiesti rikutud. Ma tõemeeli oleks sellele pensionärile kallale läinud. Kui Signe Kivil poleks meest kaasas olnud, siis ta oleks selle naise vist surnuks pussitanud või midagi sellist. Nägu oli küll selline. Mida ma oma jutuga öelda tahtsin läks mul meelest ära.
          see kõik kuuluks teemasse liiga hea kui ei oleks tõsi

          ent küsimusele kahjuks täisvastust anda ei oska...

          Kommentaar


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              olen siis selle vutilitsentsiga saanud ka jalka aastatellimuse. Aga kust saaks muuta aadressit kuhu ajakiri kohale toimetatakse?

              Kommentaar


                et ää. See lennuk mis alla kukkus. See tuli soomest eks. aga kust ta ennem seda tuli?

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  et ää. See lennuk mis alla kukkus. See tuli soomest eks. aga kust ta ennem seda tuli?
                  DHL-i pressiesindaja Kristina Laaneots selgitas Õhtulehele, et Ülemiste järve jääle hädamaandunud väikelennukis, mis teeb regulaarlende Tallinna ja Helsingi vahel, oli DHL-i igapäevane kaup.
                  Ju ta ennem seda siis Tallinnast tuli.

                  Kommentaar


                    tra mis pask selle msniga on
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      tra mis pask selle msniga on

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                        et ää. See lennuk mis alla kukkus. See tuli soomest eks. aga kust ta ennem seda tuli?
                        Vaat jah, see on nüüd tõesti huvitav filosoofiline küsimus. Kui lennuk lendab regulaarselt Tallinna ja Helsingi vahet, siis kust ta ennem tuli? Helsingist Tallinna tuli. Enne seda lendas siis järelikult Tallinnast Helsingisse. Ja enne seda taaskord Helsingist Tallinna. Ja enne seda...
                        Peaaegu nagu muna ja kana probleem.
                        Muidugi antud juhul jah tuleks siis lõpuks minna tagasi lennukitehaseni kusagil Venemaa avarustes ja saaksime küsimusele vastuse.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Vaat jah, see on nüüd tõesti huvitav filosoofiline küsimus. Kui lennuk lendab regulaarselt Tallinna ja Helsingi vahet, siis kust ta ennem tuli? Helsingist Tallinna tuli. Enne seda lendas siis järelikult Tallinnast Helsingisse. Ja enne seda taaskord Helsingist Tallinna. Ja enne seda...
                          Peaaegu nagu muna ja kana probleem.
                          Muidugi antud juhul jah tuleks siis lõpuks minna tagasi lennukitehaseni kusagil Venemaa avarustes ja saaksime küsimusele vastuse.
                          Kas AN mitte pole Ukraina avarustes valmistatud tööriist?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Kas AN mitte pole Ukraina avarustes valmistatud tööriist?
                            Täiesti võimalik. Tunnistan, et pole uurinud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Wiki järgi on Antonov Ukrainan-based, aga tehaseid leidunud nõuka aal nii Venemaal kui Usbekistaniski. Sedapsi.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Vaat jah, see on nüüd tõesti huvitav filosoofiline küsimus. Kui lennuk lendab regulaarselt Tallinna ja Helsingi vahet, siis kust ta ennem tuli? Helsingist Tallinna tuli. Enne seda lendas siis järelikult Tallinnast Helsingisse. Ja enne seda taaskord Helsingist Tallinna. Ja enne seda...
                                Peaaegu nagu muna ja kana probleem.
                                ..
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X