320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    suht hea nali indeed, dannar. koomik nagu sa oled.
    Mulle ka meeldis.

    Kommentaar


      Kas härra Viljo Kivisild eksisteerib meil siin foorumis ka?

      Kommentaar


        mis on infusioonravi?

        Kommentaar


          Selline küss, et XP-s veel oli sound recorder, millega sai näiteks salvestada osa winampis kõlavast laulust. KAs Vistal ka midagi sarnast on? Ja kui ei ole, siis kas mingi progiga saab arvutis kõlavaid helisid otse salvestada?

          P.s. audiosplittereid palun mitte pakkuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas M13 Vaata postitust
            mis on infusioonravi?
            see kui trendikalt riietatud kung-fu sõdalase käest vastu tatti saad
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              dannar, Winampil peaks olema ka plugin, et saad faili mängitada välja näiteks WAV failiks. siis mingi lihtsam vabavara audiotool ja lõikad sobiva koha välja.

              Kommentaar


                Tegelt ma tahan teha sellist asja, et helikaardil kruttides võtan vokaali mõned toonid madalamaks Winampis mängival laulul. Tahaks tulemit saada mp3-e. Ehk mul on vaja lihtsalt kõige labasemat recorderit, mis salvestab üksühele parasjagu arvutis kõlavat muusikat. Selline nigu oli sound recorder alati ja igavesti eelnevatel windoosadel.

                Kommentaar


                  Millistest spordipoodidest on saada butsadele korke? Soovitatavalt Tartu piirkonnast.
                  Kujutasin ette, et igast suuremast spordipoest, aga võta näpust

                  Kommentaar


                    Ega keegi keemikutest ei oska öelda mis on linolaad? Mul oleks glütserüültrilinolaadi valemit vaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                      Ega keegi keemikutest ei oska öelda mis on linolaad? Mul oleks glütserüültrilinolaadi valemit vaja.
                      http://www.chemicalbook.com/Chemical..._CB4340173.htm
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Tänud, mõtlesin juba, et kõik magavad.

                        Kommentaar


                          Palun nimetage mulle üks leedu ja läti suusahüppaja
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Jens Hops

                            123321

                            Kommentaar


                              Oskab keegi öelda leivapätsi hinna keskmises Peterburgi või Moskva kaupluses?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Oskab keegi öelda leivapätsi hinna keskmises Peterburgi või Moskva kaupluses?
                                vaata äkki leiad: http://bhr.balanss.ee/index.php?opti...uutu&Itemid=51

                                Kommentaar

                                Working...
                                X