320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Kes tahab saada miljonäriks?
    Kes ei tahaks saada miljonäriks?

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Kes ei tahaks saada miljonäriks?
      Miljardär?












      Ok, te nägite seda tulemas, oli küll labane, aga siiski...

      Kommentaar


        keegi saaks anda lingi, kus ma leiaksin vanade palkmajade pilte
        et asuks ikka eestis, ning oleks piisavalt vana, et selle kohta saaks öelda "hakkame taastama"
        lihtsalt pilte oleks vaja
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Küsimus rubriigist, kes kellega käib ja mõnda, ehk tegelikult nõmedalt kollane küsimus... Kas tõesti sõidab Tanel Padar ühe vägevaima masinaga, mis viimasel ajal välja lastud? Ehk Ford Mustang'iga?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Küsimus rubriigist, kes kellega käib ja mõnda, ehk tegelikult nõmedalt kollane küsimus... Kas tõesti sõidab Tanel Padar ühe vägevaima masinaga, mis viimasel ajal välja lastud? Ehk Ford Mustang'iga?
            Jah . . .
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              keegi saaks anda lingi, kus ma leiaksin vanade palkmajade pilte
              et asuks ikka eestis, ning oleks piisavalt vana, et selle kohta saaks öelda "hakkame taastama"
              lihtsalt pilte oleks vaja
              Lase taastamisega käia



              Või äkki see sinu äri ongi :P
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                ma pean vaid jutu referaadi tegema kuidas seda taastada jne
                niiet, tänud sulle
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Jou! Probleem siis selline, et tahaks ühte India punjabi keelset lehte vaadata, aga tähtede asemel on lehel nähtavad mingid naljakad elemendid ja kujundid tähtede asemel. Brauser on Mozilla. Ideid ei ole. Keegi targem ehk osakb miskit soovitada?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Jou! Probleem siis selline, et tahaks ühte India punjabi keelset lehte vaadata, aga tähtede asemel on lehel nähtavad mingid naljakad elemendid ja kujundid tähtede asemel. Brauser on Mozilla. Ideid ei ole. Keegi targem ehk osakb miskit soovitada?
                    Encoding'u muutmine ei aita?
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Ununes mainida, et olen päris võhik sellistes asjades?
                      Kust seda muuta siis?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Ununes mainida, et olen päris võhik sellistes asjades?
                        Kust seda muuta siis?
                        view->character encoding

                        Kommentaar


                          Kes keemiat jagab võiks mind aidata soovitavalt tänase päeva sees.

                          Mitme protsendiline lahus saaadi, kui 500cm3 50%-lisele (tihedusega 1,45 g/cm3) lisati 600 g vett? vastus: 27,4%

                          Kommentaar


                            sain ilma teieta ka:P

                            Kommentaar


                              Oijeebus. Mõtsin, et puhastan arvutit nats. Kustutasin mingeid saastprogramme ja võtsin, nagu eespool õpetatud, startupist programme maha ja lasin adaware'ga üle. Ühtlasi tegin strateegilise vea ja võtsin maha ammu aegunud kaspersky ENNE, kui installisin AVG free. Sest noh, mul üks tuttav itimees ütles, et see on normaalne asi. Kas on võimalik, et selles vahemikus, mil arvutil nö. kummi peal ei olnud, võttis mingi worm juhtimise üle? Ma ei saa enam avada ühtki .exe faili, jooksutada msconfigi või näppida control paneli alt midagi, lööb ette errori 'windows cannot access the specified devise, path or file. You may not have the appropriate permissions to access the file'. Restartides kobiseb midagi run32.dll faili kohta. Küll saan aga kõik programmid lahti, klikkides otse sobivale failile - ehk et näiteks firefox avanes, kui leidsin mingi html faili ja klikkasin sellel. Üldiselt mulle see asi ei meeldi. On midagi teha ka või format c?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                No ütleme nii, et veateade ütleb seda, et sul puuduvad õigused programmi käivitamiseks. Samas võid sa safe-mode'is sisse minna ja siis AVG-ga üle lasta. Seda ka, et enne tirid netikabla välja, kui seda teed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X