320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    türa, ega mina ei tea täpselt... aga oletan näteks, et sprinteritel on määravateks just plahvatuslik- ja kiiruslik jõud, mitte vastupidavusele orienteeritud jõud... ehk võib-olla on see seotud treeningmeetodite ja vastavate võimete arendamisega, mis soosivad lihasstruktuuri arengut bõkkluse suunas.

    tra, ma unine aita... imege võmpa

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      kas keegi õpib siin foorumis hetkel tallinna ülikoolis kehakultuuri? tahaks teada, et mis seal erialakatsel tuleb teha. see koosneb pallimängust (korvpalli või võrkpall), kergejõustik, ujumine ja võimlemine. aga mis need harjutused seal on mis tuleb sooritada?
      minu klassist üks isik läheb sinna ja printis kuskilt lehe koos täpse juhendiga välja. Korvpallis oli mingi vastu seina 5 söötu, koheselt ümberpöörd ja mingi raja läbimine vms. Torbikute vahelt, ümbert jne korvini. Mingid karistussekundid olid ka minu meelest.
      Võrkpallis oli a la ülaltsöötudega otsajoonelt võrguni, pall üle võrgu ja ise võrgu alt palli vastu võtma, siis altsööduga üle võrgu jne. Mingi täpsusservimine oli ka minu meelest. Minu meelest oli korvpall aja peale, aga võrkpall mitte. Võrkpallis loevad tehnikapunktid.
      Ujumises on vabalt valitud stiilis vaja ujuda mingi distants ja seejärel sõltub ajast, palju punkte saad.
      Kergejõustikus on cooperi test ja 60m
      Võimelimise kohta ei tea midagi

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        jõud on kiirus,aga lihas vajab ka hapniku, mida pikem distants seda enam saab määravaks just see.samas bolt eriline põkk ei ole ja jookseb küll

        Kommentaar


          Algselt postitas Even Vaata postitust
          kas keegi õpib siin foorumis hetkel tallinna ülikoolis kehakultuuri? tahaks teada, et mis seal erialakatsel tuleb teha. see koosneb pallimängust (korvpalli või võrkpall), kergejõustik, ujumine ja võimlemine. aga mis need harjutused seal on mis tuleb sooritada?

          http://www.tlu.ee/?LangID=1&CatID=25...action=article seal nendele linkidele klõpsates saad teada mida ja kui palju vaja teha .. Ise käisin katsetel 2008. aastal.. siis jäi napilt tasuta kohast puudu.. sel aastal lähen teen uuesti

          Kommentaar


            mis sul eksamitulemused siis olid? või sa erialakatsel punkte said?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Heh, tekkis selline küsimus, et miks kergejõustikus sprinterid on sedavõrd lihaselised (sealhulgas ülakeha). Nt 400 meetri meeste kohta see enam ei kehti (Jeffrey Wariner), ka jalkas ja muudel aladel kiiremad mehed tihti suht kõrendid.
              Tegemist Jeremy Warineriga, aga vastuseks Su küsimusele on see, et kiiremad lihaskiud on paksemad läbimõõdult.
              Algselt postitas Plechazunga
              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

              Hmm, that didn't really work.

              Kommentaar


                Kui hallitusjuustul saab tähtaeg läbi, kas see läheb siis hallitama?
                Algselt postitas alehis
                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                  Kui hallitusjuustul saab tähtaeg läbi, kas see läheb siis hallitama?
                  Ei, siis kaob hallitus ära ja juust tuleb ära visata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NOT Vaata postitust
                    Huvitav, et kuidas Tofoa laupäeval Riiast Hollandisse sai ?
                    Läti bussiga
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      samas bolt eriline põkk ei ole ja jookseb küll


                      Paku veel. Ega Ott Kiivikased ei saagi eriti kiired jooksumehed olla.

                      Kommentaar


                        Seadistasin läpakat. Uus firefox + java...Aga jutukas tööle ei hakka..mingi runtime error vms..

                        Milles viga, kuidas korda saab? chrome ja IE andsid sama vea

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Seadistasin läpakat. Uus firefox + java...Aga jutukas tööle ei hakka..mingi runtime error vms..

                          Milles viga, kuidas korda saab? chrome ja IE andsid sama vea
                          sama siin, et jutukas ei jookse. mul startup error: java.lang... Jama hakkas muidugi pärast java platvormi uuendamist...

                          Kommentaar


                            nojah mul vanas läpakas töötab ideaalselt..aga seal on java ammu olemas. Ehk et siis peaks üritama kusagilt vanemat versiooni saada?

                            Kommentaar


                              mis asi on ambient light sensor läpakal?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                mis asi on ambient light sensor läpakal?
                                ümbritseva valguse andur - kui on ümberringi hämar, läheb ekraan heledamaks, kui valge, siis tumedamaks.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X