320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    1)Öelge palun Tallinna kõige odavaim hostel või hotell 16eur.ee siiamaani odavaim..
    Vali mõni kena chick välja ja surfa voodisse.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Algselt postitas Calva Vaata postitust
      öelge mõni norm programm millega youtuubist musa saab tõmmata?
      Firefox'ile on olemas selline tore lisa nagu Video2mp3 (tekitab Youtube's video alla lingi allalaadimiseks). Kui tahad rahulikult muusikat kuulata, siis see väga hea asi, kui aga oled olegtoivo sugune 320KpbsNegroPedeDJ, siis mine osta parem poest.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
        Vali mõni kena chick välja ja surfa voodisse.
        Ai blin... Kellelgi kogemusi ka? Selle asjaga võiks pulli saada küll.

        Kuidas see toimib? Otsid asukoha järgi välja ja võtad ühendust, et kas antud kuupäev sobib ja siis magad tasuta kellegi diivanil?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Ai blin... Kellelgi kogemusi ka? Selle asjaga võiks pulli saada küll.

          Kuidas see toimib? Otsid asukoha järgi välja ja võtad ühendust, et kas antud kuupäev sobib ja siis magad tasuta kellegi diivanil?
          Põhiidee selles paistab tõesti seisvat, et kui kuhugi reisile lähed, siis otsid välja vastava riigi kontaktid ja üritad sõbra juurde ööamajale saada.

          Minu jaoks müstika on see, et Eestis neid diivanikohti rohkem kui 2500 väidetavalt saada. Valik ikka päris lai

          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            2500 ma vaatasin ka...

            Krt mehed kes tuleb kampa...Lähme teeme solaariumivoord ja siis teeskleme mingeid lõunamaa poisse ja proovime need eesti diivanid ära

            Kommentaar


              oi tra see on küll vinge!
              Kes teab, äkki tulemegi couchtripile Eestisse

              Raudselt interneti ajaloo parim väljamõeldis

              Kommentaar


                Kas tänast korvpalli saab netist ka kuskil vaadata?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ai blin... Kellelgi kogemusi ka? Selle asjaga võiks pulli saada küll.

                  Kuidas see toimib? Otsid asukoha järgi välja ja võtad ühendust, et kas antud kuupäev sobib ja siis magad tasuta kellegi diivanil?
                  Täpselt nii. Ise olin niimoodi paar päeva Barcelona põhirannast 50 meetri kaugusel elanud sommi juures. Päris usaldav härrasmees oli- esimesel kohtumisel viskas võtmed kätte ja ütles, et ta ise on suht palju tööl.

                  Kommentaar


                    Ok mõistlik. Ei viitsi hetkel lehte lahti võtta, aga seal mingi tagasiside ka olemas ikka iga diivanipakkuja juures?

                    Et mingid pervod ja sarivägistajad seal vist niisama ei paku öömaja ikka?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ok mõistlik. Ei viitsi hetkel lehte lahti võtta, aga seal mingi tagasiside ka olemas ikka iga diivanipakkuja juures?

                      Et mingid pervod ja sarivägistajad seal vist niisama ei paku öömaja ikka?
                      Täitsa olemas jah. Minu juures mingid Usa chikid käind siiani aint. Ei juhtund küll midagi erilist. Pühapäev ka. Aga mudu kõva leht küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                        surfa voodisse
                        Soovitan! Natuke jebimist ja reis võib saada terve dimensiooni juurde.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mis programmiga on parim pesta kedrasid? Mul tõmbuvad kõik kedrad alati nii kokku ja riie ei ole üldse pehme enam, vaid selline kõva/ebamugav. Ema ka ei oska aidata

                          Kommentaar


                            aga pese ise käsitisi siis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Mis programmiga on parim pesta kedrasid? Mul tõmbuvad kõik kedrad alati nii kokku ja riie ei ole üldse pehme enam, vaid selline kõva/ebamugav. Ema ka ei oska aidata
                              Ma ei tea, mul alati nii, et osad kedrad on ülimõnusad, pehmed ja nagu uued, teisi tiri pool tundi jalga. Vb oleneb materjalist ja pesupehmendajast vast oled kuulnud juba.

                              Kommentaar


                                30 kraadi ja siidipesu programmiga... kui aga rõvedalt sitased, siis 50 kraadi ja villase pesu programm..

                                jep

                                Kommentaar

                                Working...
                                X