320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    kuidas nimetati mäkaiveri teipi enne mäkaiverit?????
    toruteip ?
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      kuidas nimetati mäkaiveri teipi enne mäkaiverit?????
      In military circles, this variant is known as "gun-tape", typically olive-green, and also known for its resistance to oils and greases. It is also called "Riggers Tape", "Hurricane Tape", or "100-mph tape"—a name that comes from the use of a specific variety of duct tape that was supposed to hold up to 100 mph winds. Another version attributes this to the fact that soldiers often refer to something that exceeds expectations as "High Speed."

      In Germany the tape is commonly known as "Panzerband" (tank-tape), or "Panzertape", a name which emphasizes its general toughness, or "Gaffer/Gaffa-Tape".
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        ma mõtlen eesti ehitajate slängis....
        ei usu, et keegi seda universaalseks kangasteibiks kutsus...

        toruteip on täiesti teine asi... (kui sa mõtlesid seda, mida lina asemel keerme liidete tihendamiseks kasutatakse)

        Kommentaar


          äkki mingi krokodilliteip ja jõuteip. isegi ladu24.ee kodulehel müüakse seda teipi macgyveri teibi nime all.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            no ma räägin....

            evu, lase emal uurida tal kindlasti vanemad ehituspässid kuskil saadaval las küsib.

            Kommentaar


              no vene ajal poldki sellist asja, oli hall selline kanga moodi käkerdis, ilgelt liimine jura ja siis sinine peene kilejam värk, mida isoleerpaelaks kutsusid härrased.

              Kommentaar


                pink floydi laulus money on üks salm

                money, get away
                get a good job with more pay
                and your OK

                miks seal "your" on? miks mitte "you're"?
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  ok, ma helistasin emale.

                  vene ajal polnudki sellist asju meie riigis. oli ainult 2 nn teipi ja nendest kirjutas juba kasutaja metssiga. kuskil 90ndate keskel kui televisoonis hakkas macgyver jooksma siis sellel ajal tuli eestisse ka selline teip käibele ja nii seda kutsutaksegi.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    jeee

                    suht nummi...

                    aga mismoodi kutsuti vanasti omavahelises slängis tugevadi poisslapsi...

                    ma tean, et kui ma väike olin, siis need vennad, kes jaksasid suurt kivi nihutada või palki tassida olid ilged RAMBOD

                    aga mis oli enne rambot?

                    Kommentaar


                      Kalevipoeg, Suur Tõll (Saaremal Suur Töll)?
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        pink floydi laulus money on üks salm

                        money, get away
                        get a good job with more pay
                        and your OK

                        miks seal "your" on? miks mitte "you're"?
                        Seal ongi you're. See laulusõnade lehekülg, kust sa seda vaatasid ilmselt kirjutab valesti. Teine asi oleks muidugi see, kui plaadikaante vahel your kirjas on, milles ma kahtlen.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          sellepärast ma küsingi, et mul on dark side of the mooni vinüüli vahel kirjutatud your. ja see pole mingi melodia vinüül.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            sellepärast ma küsingi, et mul on dark side of the mooni vinüüli vahel kirjutatud your. ja see pole mingi melodia vinüül.
                            Siis on kirjaviga vms
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar




                              imelik jah, ei oska nagu otsida kuskilt kas keegi on arutanud selle üle ka välismaistes foorumites.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Hmm, ju siis on sinul midagi okay, mitte sul on okay.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X