320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis õliga tahad? Mul on pakkuda EXTRA VIRGIN (eriti süütu)...
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Nimetage palun erinevaid online poode (usaldusväärseid kindlasti), kust saaks tellida Manchester United mingit jacket'it.
      store.manutd.com on vaadatud juba
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        prodirectsocceris ei ole ?

        Kommentaar


          Ütleme et Eesti saabki endale 2024 EM-i korraldusõiguse.. Kuidas siis koondise mängudega on? Kas koondis ikkagi mängib alagrupiturniiri mänge, kuigi koht EM-ile on tagatud? Pole kursis sellega veel

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Ütleme et Eesti saabki endale 2024 EM-i korraldusõiguse.. Kuidas siis koondise mängudega on? Kas koondis ikkagi mängib alagrupiturniiri mänge, kuigi koht EM-ile on tagatud? Pole kursis sellega veel
            Ei mängi, eesti läheb kohe em-ile, a-alagruppi

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              Ütleme et Eesti saabki endale 2024 EM-i korraldusõiguse.. Kuidas siis koondise mängudega on? Kas koondis ikkagi mängib alagrupiturniiri mänge, kuigi koht EM-ile on tagatud? Pole kursis sellega veel
              Tiitlikaitsja mängib. Korraldaja rahuldub sõpruskohtumistega, kui just tegu Aafrikaga ei ole.

              Kommentaar


                korraldajamaale on koht 100% tagatud
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Kuidas baltijaamast / kesklinnast saada (millega?) Audentese juurde? Spordiarsti juurde vaja minna.

                  Kommentaar


                    Sõida nr 5 ( võibolla eksin trolli numbriga ) trolliga Siili peatusesse, sealt on umbes 100 meetrit kõmpimist ja oledki kohal. Või mine baltijaamast rongi/trammiga ülemistele, sealt kõmbi autobussijaama ja sealt 17A bussi peale.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Sõida nr 5 ( võibolla eksin trolli numbriga ) trolliga Siili peatusesse, sealt on umbes 100 meetrit kõmpimist ja oledki kohal. Või mine baltijaamast rongi/trammiga ülemistele, sealt kõmbi autobussijaama ja sealt 17A bussi peale.
                      hoiaks siis äkki suu kinni, kui kindel ei ole, selle asemel, et inimesele täiesti vildakat nõu anda? troll nr 5 ei vii sinna kantigi ja teine marsruut on täpselt sama geniaalne kui soovitada tallinnast valga kaudu keilasse sõita.

                      baltast viib siili peatusse troll nr 4, aga kõndimist on sealt siiski tuntavalt rohkem kui 100 meetrit, nii et buss nr 17 või 17A on parem valik. selle peale lähed vabaduse väljakult ja sõidad tüve peatusesse. sealt on tõesti juba lühike maa minna.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Okei saab tehtud, suured tänud teile!

                        Kommentaar


                          Või Vabaduse väljakult 23 bussi peale ja Marsi peatusesse. Sealt tõepoolest umbes 100m minna.

                          Kommentaar


                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                            Mis värk selle Georgi lindiga on?
                            Ma olen midagi vist maha maganud..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=378971
                              Mis värk selle Georgi lindiga on?
                              Ma olen midagi vist maha maganud..
                              Suure isamaa võit Saksamaa üle. Lint on osa Georgi ordenist, mis siis vapratele sõjameestele pärast II Maailmasõda anti.

                              Laialt levinud propaganda, mida venelastel meeldib ju hirmsasti teha.

                              Meil kipuvad seda endale autole panema paduvenelesed ja loomulikult on ajakirjandusele see asi antud juhul vastukarva.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                rahva hing ja iseloom avaldub tema kirjanduses, mõtteid kirjandi kirjutamisel? jah ma kavatsen guugeldada ka aga küsiks siit ka, topelt ei kärise

                                Kommentaar

                                Working...
                                X