320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Evu Vaata postitust
    Nimelt mul vanemad on just praegu seal. Ning ma mõtlesin, et äkki saab odavamalt. Siis võiks osta.
    Odavam, kui Eestis peaks ikka olema. Vaata lihtsalt neid hinde siin. Käsuta vanemad poodi uurima ja asi vask.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      Nimelt mul vanemad on just praegu seal. Ning ma mõtlesin, et äkki saab odavamalt. Siis võiks osta.
      Ülemus, kes nädal tagasi Taimaalt tuli, teadis rääkida, et hinnad seal täpselt samad, mis meil. Tema ostis oma iPodi Helsinki lennujaamast, kus see oli ca 700 kulli odavam, kui meil (pill, mis Eestis 4500 krooni).
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        kunagi ammu olid mingid jutud, et Kullos sai mingit keldris asuvat peoruumi vms rentida. Teab keegi midagi sellest? Et kas selline võimalus veel alles või mis? Või äkki oskate midagi taolist välja pakkuda...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Tahaks kirjutada plaadile .mpg faili, aga Nero või arvuti jookseb kokku, kui antud programmiga seda teha püüan. Teen ma midagi valesti või oskab keegi mingit head(kergesti kättesaadavat) kirjutamisprogrammi soovitada?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            See on päris ok programm.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              On probleem, mis seisneb selles, et mingi 5-6 minutit peale p2p vaatamist kaob ära ühendus modemiga (nii tvants kui sopcasti puhul), hetkel kasutan 1Mbs Elioni kodu-adsli. No ma saan aru, et see ei ole mingi eriline tegija aga p2p vaatamist peaks see ikkagi võimaldama. oskab keegi aidata?
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Mis mõttes ühendus modemiga ära kaob? Terve internet lakkab olemast? Siis on Elioni viga ju. Kui pole Elioni viga siis on viga selles, et sul on halb ühendus või see p2p kelle kaudu sa vaatad on vigane nett.

                Kommentaar


                  põhjus võib ka sagemi modemis olla

                  Kommentaar


                    nii C.S.I. friigid
                    kas keegi eile vaatas C.S.I.-d
                    kui vaatas, siis kas keegi oskab öelda mis lugu käis sarja alguses ja lõpus
                    selline mõnusalt rahulik lugu, sõnu ma ei kuulnud mis seal loos olid
                    lugu lihtsalt lummas niivõrd
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vaata selliselt saidilt nagu tv.com. Seal on iga osa recap, kus enamasti ka soundtrack kirjas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        nii C.S.I. friigid
                        kas keegi eile vaatas C.S.I.-d
                        kui vaatas, siis kas keegi oskab öelda mis lugu käis sarja alguses ja lõpus
                        selline mõnusalt rahulik lugu, sõnu ma ei kuulnud mis seal loos olid
                        lugu lihtsalt lummas niivõrd
                        Mad World- Gary Jules

                        Kommentaar


                          mulle tuli ka 1 asi CSI.ga meelde. kas keegi teab mis nende laulude nimed on.. eem nimelt TV3.e reklaamis CSI.d väga pikalt nende lauludega. minu arvates olid need reklaamis kokku mixitud, aga võib ka ehk selline versioon olemas olla. nimelt mingid kiiremad dnb rütmiga asjad ehk ehk keegi oskab aidata. annaks lille või õlle. aitäh
                          Mai-Tea Vist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Circa Vaata postitust
                            mulle tuli ka 1 asi CSI.ga meelde. kas keegi teab mis nende laulude nimed on.. eem nimelt TV3.e reklaamis CSI.d väga pikalt nende lauludega. minu arvates olid need reklaamis kokku mixitud, aga võib ka ehk selline versioon olemas olla. nimelt mingid kiiremad dnb rütmiga asjad ehk ehk keegi oskab aidata. annaks lille või õlle. aitäh
                            C.S.I New York Beastie Boys- An Open Letter To NYC http://www.speedyshare.com/138661223.html
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              C.S.I New York Beastie Boys- An Open Letter To NYC http://www.speedyshare.com/138661223.html

                              suured tänud aga natukene endal on häbi, et ei teadnud, et see beastie boysi oma on. aga see selleks. (F) (õlu)
                              Mai-Tea Vist

                              Kommentaar


                                Oskab keegi aidata leida pilte Tallink City projektist? Mu guugeldamisoskusest jäi vajaka.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X