320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas sa oled eelnevad klassid õppinud korralikult? kui ei ole, siis on väga hea. sa räägid gümnaasiumist, see tähendab, et sa oled sinna jõudnud. kui kõik eelnevad aastad on lahenenud, siis usu mind, gümnaasium laheneb samamoodi. vähemalt mulle tundub hetkel nii.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      tsiteerides klassikuid (siin kohal estonit), siis - eesmärgid on väikestele tüdrukutele

      ma tahaks praegu näiteks, et ma käin gümnaasiumis edasi ja mingit võimalust välja kukkumiseks pole aga lihtsalt, mingi point oleks, et kuskile minna, mitte kodus passida. sest jah, mul on täiesti pohhui praegu mis elust saama hakkab, õigemini ma ei tea munnigi ja ei huvita hetkel. mu ainuke mott on nagu elada, mitte, et ma tahaks ennast ära tappa aga lihtsalt jah, putsi küll ma siia sellist teksti kirjutan. kas keegi on veel üleval ja pakub mulle suitsu kesklinna ligiduses? tulen autoga.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Mnoo mul 9- kl olid kõik 4-5, üks 3 kah. Nüüd aga - ca 20 kursust tulevad kolmed, mõni neli ka sekka. Ei ole leidnud endas motivatsiooni, et headele hinnetele õppida. Ei spikerda ka, see ei anna midagi sulle juurde.

        Eksamid sooviks sinna 70-90 punkti alasse ära teha, edasi peaks majandust õppima minema, ei tea, eks veel vaatab, natsu on aega sinna. : )
        slimm.ee

        Kommentaar


          ca 20 kursust kolmed ei tähenda midagi, sest keskmist hinnet läheb vb aint välismaale minnes vaja või rakenduskõrgkoolis ja kui need kolmed on saadud nii, et pole pidand eriti järelvastamisi tegema, siis oled õigel kursil ma arvan.
          Ja mis puutub spikerdamisse, siis pea pole prügikast, kui sa tõesti mingit keemia või bioloogia eksamit ei tee siis milleks sul seda vaja?

          Kommentaar


            kas PETA liikmed tapavad sääski?
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Kes neid TV6 filmide tutvustuste jms vaheklippide tekste produtseerib?

              Kommentaar


                Algselt postitas Undi Vaata postitust
                Kes neid TV6 filmide tutvustuste jms vaheklippide tekste produtseerib?
                Ma arvan, et Kalev (Kruus)...
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  eesti jäi eurovisioonil viimaseks?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    eesti jäi eurovisioonil viimaseks?
                    Teiseks (nagu Oksmaa).

                    Kommentaar


                      sooviks ühte vidjot
                      mingi tüüp sõidab allamäge rullidega, mis on kinnitatud tema kätele, kõhule jne
                      ühesõnaga nagu bobisõit, allamäge, mööda asfaltit. hea lugu käis ka taustaks
                      ring any bell?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        sooviks ühte vidjot
                        mingi tüüp sõidab allamäge rullidega, mis on kinnitatud tema kätele, kõhule jne
                        ühesõnaga nagu bobisõit, allamäge, mööda asfaltit. hea lugu käis ka taustaks
                        ring any bell?
                        midagi nendest ehk: http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f

                        Kommentaar


                          See ka hull muidugi:

                          http://www.youtube.com/watch?v=ulISLDVsa0g

                          Kommentaar


                            Palju võtab selline kodune suurem külmpakk kuus elektrit? Kroonides näiteks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              sooviks ühte vidjot
                              mingi tüüp sõidab allamäge rullidega, mis on kinnitatud tema kätele, kõhule jne
                              ühesõnaga nagu bobisõit, allamäge, mööda asfaltit. hea lugu käis ka taustaks
                              ring any bell?
                              See?

                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                See?

                                kiss kiss bang bang
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X