320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas pubid võivad siis lõpuks näidata jalkat ning kui ei, siis kas näitavad ikka?

    delfi
    lugejad teavad:
    Algselt postitas teisest portaalist, 11.06.2010 13:56
    Rahu nüüd, nagu paar kommenteerijat juba viidanud on, siis kohustus FIFA-ga leping teha on ainult nii öelda "kommerts eesmärkidega korraldatud vaatamis ürituste" puhul. See rohkem mõeldud pakkumaks pubile võimalust reklaamida ennast näiteks kujul "ainus ametlik MM-i klubi Tallinnas" vms või panna silt aknale - siin näidatakse MM-i, koos ajakavaga. Juhul kui tasu külastajatelt ei võeta ja MM-i avalikult ei reklaamita, eesmärgiga kasvatada oma külastatavust, siis ei ole litsentsi vaja.

    Antud artikkel on lihtsalt näide sellest, kuidas ajakirjanik ei viitsi ennast asjadega kurssi viia või ei taha meelega täpsustada, kuna teab, et skandaal müüb paremini.
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Selle upitame

      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      1.mis on eesti meeste keskmine pikkus?

      ja boonusena küsin juurde, et mitu protsenti eesti noortest naistest (näiteks 18-25a) joovad õlut?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Selle upitame




        ja boonusena küsin juurde, et mitu protsenti eesti noortest naistest (näiteks 18-25a) joovad õlut?
        Ma kuskilt mäletan, et Eesti mehe keskmine pikkus on 180 cm.
        Õlle kohapealt ei oska kahjuks öelda, aga eks ta sinna 25% kanti võib jääda.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Millal saab avalikuks 2010/11 Inglismaa Premier League mägudegraafik?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Eesti mees on keskmiselt 181,5 cm pikk. See on maailmas kuskil top 5 kanti, aga hollandlaste uskumatu 184 kõrval oleme küll tossikesed.
            Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Millal saab avalikuks 2010/11 Inglismaa Premier League mägudegraafik?
              Neljapäeval kell 11.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Ma kuskilt mäletan, et Eesti mehe keskmine pikkus on 180 cm.
                Õlle kohapealt ei oska kahjuks öelda, aga eks ta sinna 25% kanti võib jääda.

                Ma olen ka mingit 180cm kusagilt nagu kuulnud, seega vast umbes nii ongi. Või siis 181,5 nagu järgmine foorumlane pkkus.

                Aga kuna pikkuse suhtes sa pihta said, siis äkki ehk on õllenumber ka umbkaudu täpne. Minu küsimus tekkis sellest, et viimasel ajal olen järjest rohkem täheldanud, et minu naistuttavad õlle libistavad. Aga ju ma olen lihtsalt ise vanemaks saanud (loe: nais tuttavad on vanemad kui varem) ja sellest see tuleb. Ei teagi kas see on nüüd hea või halb. Miinuspoolelt kindlasti see, et naised õllevarud käest ära joovad. Mitte et mul kahju oleks, aga mõnikord kipub külmkapp ebasobival ajal tühjaks saama. Samas teiselt poolelt on endale õlle peaaegu alati varutud ja siis saab naistele ka pakkuda. Et kui nad mingeid edevaid jooke (mis iganes liköörid või siidrid või mingid coolerid näiteks) ootamatult küsivad, siis pole neid nii kärmelt omastkäest võtta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Või siis 181,5 nagu järgmine foorumlane pkkus.
                  http://www.maakodu.ee/index.php?page...artikkel=12798

                  iseasi, millele andmed tuginevad.

                  Kommentaar


                    on wifi ruuter, millele ma aga pole pannud parooli peale
                    et see on maal, siis pole olnud kartust, et keegi paneb ise parooli peale
                    nüüd aga sisse logides, küsib parooli
                    kuidas ma saan nüüd sisse logida, ja parooli muuta, või siis üldse parool ära kaotada
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      tee reset ja seadista uuesti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ma olen ka mingit 180cm kusagilt nagu kuulnud, seega vast umbes nii ongi. Või siis 181,5 nagu järgmine foorumlane pkkus.
                        180-181,5 on ju midgeti pikkus
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Hot Tub Time Machine eesti keelseid subtiitreid?

                          Kommentaar


                            Mida hõikab see väike must Aafrika poiss enne iga MM mängu algust?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Mida hõikab see väike must Aafrika poiss enne iga MM mängu algust?
                              "Innääää-goo!"

                              Kommentaar


                                miks on digilevi reklaam Linna Ivoga udune?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X