320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh issand, siis panin ikka haigelt mööda aga jah mõtlesn tõesti seda autobussijaama juures olevat peatust.

    Kommentaar


      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
      Kõige kergem viis saada tallinna bussijaamast rongi jaama.
      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Mina kui mitte tallinlane kasutan seda viisi, et kõnnin bussijaamast hobujaama trammi peatusesse ja sealt lähen kopli trammi peale, mis viib otse balti jaama.
      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      selle asemel, et poolmaraton maha kõndida, mine bussijaamast nr 2 trammi peale ja halleluuja!
      Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
      Tallinnlane läheks kohe autobussijaama trammipeatusest trammile number 2 ja sõitaks baltasse
      Liiga hea ma ütlen, liiga heaaa....
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        mis juhtub, kui jalgpalli kohtunik saab mängu ajal vigastada ja ei ole võimalik tal mängu jätkata ?

        Kommentaar


          Algselt postitas foorumid Vaata postitust
          mis juhtub, kui jalgpalli kohtunik saab mängu ajal vigastada ja ei ole võimalik tal mängu jätkata ?
          Tipptasemel on selleks varukohtunik.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas foorumid Vaata postitust
            mis juhtub, kui jalgpalli kohtunik saab mängu ajal vigastada ja ei ole võimalik tal mängu jätkata ?
            Kui on 1 kohtunik, siis mäng katkestatakse. Kui rohkem kohtunikke, siis kas varukohtunik (4 kohtunikku mängul) või 1. abikohtunik (3 kohtunikku mängul) võtab töö üle.

            Kommentaar


              miks kurdi uus gei msn (viimane versioon, umbes 2-3 nädalat tagasi tõmmatud) mu teksti boldi paneb pärast täpitähti?

              umbes nii:

              "ja ära ütle et sulle meeldib"
              "mis tallinnal häda?"

              Kommentaar


                Millest selline asi üldse tekkinud on, et suurtel mängudel on väljak nn. kahevärviline - muru on hele- ja tumeroheline. Mis selle mõte on? Lihtsalt ilu pärast? Ja kuidas seda tehakse nii? Kas pleegitatakse vms.?

                Kommentaar


                  et äärekohtunike elu kergem oleks. kokaiin.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Meeskond saab penalti, mees lööb posti ning sealt väravavahi sejast/peast/jalgadest väravasse. kas värav loeb?

                    Kommentaar


                      no muidugi loeb, miks ta ei peaks.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        no muidugi loeb, miks ta ei peaks.
                        Ma mõtlesin penaltiseerias, aga vahet pole, juba sain teada.

                        Kommentaar


                          soovitage midagi head näksi õlle ja jalka kõrvale

                          ma ei viitsi mingi "omg sa ei tohiks õlle nähagi värdjas" juttu kuulata, paluks head näksi, ma ei tea, mida osta. : )
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Cheryl Cole?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Käisin Selveris, ei leidnud
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                soovitage midagi head näksi õlle ja jalka kõrvale

                                ma ei viitsi mingi "omg sa ei tohiks õlle nähagi värdjas" juttu kuulata, paluks head näksi, ma ei tea, mida osta. : )
                                näksi peeru
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X