320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks su liitumiskuupäev 40 years ago on
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Miks su liitumiskuupäev 40 years ago on
      Sest ma olen faking legendaarne.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        mis lugu ETV'l taustaks mängib ilusaimate väravate ning ilusaimate väravatähistamisel?
        dno enne oli igatahes Moby - Lift me Up
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          dno enne oli igatahes Moby - Lift me Up
          See on ilusaimate väravate taustaks, tänks. Aga mis nende top 5 tähistamiste taustaks mängib?

          E:

          Sparks - A Fun Bunch of Guys From Outer Space
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kas Eestis müüakse gpsi vastuvõtjat sony PSP-le, kui müüakse, kas siis Eesti ja Euroopa detailne kaart ka sees?
            .

            Kommentaar


              Probleem selles, et tahaks FIFA: Road To World Cup '98-t mängida, aga mängu käivitades viskab errori, et "liiga vähe RAM-i", no 2048 MB RAM, kuidas seda näiliselt "vähendada", et saaks selle mängu mängimiseks n-ö 256-512 MB RAM-i?

              Kui sai keegi aru

              Siis võiksite aidata. : )
              slimm.ee

              Kommentaar


                boot-menüüst saad määrata kasutatava rami hulka.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Jaa kuskohast ma seda määrata saan? Kus on boot-menu? Tõesti ei tea no.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    tra

                    ära siis parem näpi, keerad kokku veel mingi kräpi

                    aga muidu... googelda "boot menu"
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kas Eestis sellist spordijooki nagu Aquarius müüakse? Olen näinud Hispaanias nt. müügil, millegi pärast tundub, et kunagi oli seda ka Eesti poelettidelt saada. Oskab keegi ehk aidata?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        ei ole näinud, pärnus vähemalt mitte..
                        Keegi oskab öelda kas PÄRNUS Hahni pubis näitab MM-i mänge ka v?

                        Kommentaar


                          Miks on jalgpall nii suur nagu ta on? Miks just 11 vs 11? Miks just murul? Miks väravad on just kandilised? Miks ma küsin nii lolle küsimusi?
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Miks on jalgpall nii suur nagu ta on? Miks just 11 vs 11? Miks just murul? Miks väravad on just kandilised? Miks ma küsin nii lolle küsimusi?
                            miks mitte?

                            Kommentaar


                              Täna nägin Tartu-Tallinn mnt avariid (kiirabi, mendid ja puha). Kohe tartu külje all ümbersõidu teele keerates. On keegi miskit uudist või midagi näinud selle kohta?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                e i
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X