320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kuskilt saab vaadata ka kui palju on inimesi kandideerinud ülikooli mingi eriala katsetele?
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Nii .. Mängisin jalkat.. Pall oli lahtine neli mängijat jooksid palli poole. Kõik jõudisme samal ajal. Oli kokkupõrge.. Nüüd jalal mingi räme muhk... Kuidas muhu ära saab ?

      Kommentaar


        pane külma peale

        Kommentaar


          Algselt postitas Even Vaata postitust
          kas kuskilt saab vaadata ka kui palju on inimesi kandideerinud ülikooli mingi eriala katsetele?
          Võid siit uurida: https://www.sais.ee/

          Kommentaar


            Palun keegi võiks mulle ära selgitada, mis on vale aut ja mis ei ole? Kas see kui kaks kanda tõusevad õhku on vale aut? või siis on see vale aut, kui tõuseb ainult üks jalg
            Sest pea iga mäng näen ma oma teadmiste järgi vale aute MMil. Või olen mina kuidagi valesti asjast saanud?
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              Kui ma õigesti mäletan, siis Urmas Kirs vist oma koolitusel rääkis, et kannad võivad üles tõusta, aga sel juhul ei tohi varvas olla joone peal, sest TULEB seista joone taga. Kui jalad on joone peal, siis peavad kannad maas olema.

              Aga ma võin muidugi ka pada panna.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Kui ma õigesti mäletan, siis Urmas Kirs vist oma koolitusel rääkis, et kannad võivad üles tõusta, aga sel juhul ei tohi varvas olla joone peal, sest TULEB seista joone taga. Kui jalad on joone peal, siis peavad kannad maas olema.

                Aga ma võin muidugi ka pada panna.
                küsimus on siin ilmselt rohkem selles, et kui sa oled algselt joone peal ja kannad õhku tõusevad, siis sa enam tõenäoliselt joone peale ei jää. Vähemalt Eesti liiga juhendis on audi kohta ainult seda öeldud, et pall peab liikuma kukla tagant üle pea ja pead olema kas joone peal või selle taga. Midagi eraldi kandadest juttu pole, pole ka jalgade tõstmise kohta - kõik jääb ikkagi joonega seotuks. Eeldades, et meil mingeid reegleid ise välja ei mõelda, võiks ka FIFA reeglites sama kehtida.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Kuidas saab teada wifi ruuteri parooli ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                    Kuidas saab teada wifi ruuteri parooli ?
                    ruuteri all on kirjas

                    Kommentaar


                      proovisin kõik koodid läbi, ükski ei olnud õige. äkki on keegi ära muutnud vms, et kust siis teada saaks?

                      Kommentaar


                        tee reset

                        Kommentaar


                          kuidas? kodus on 1 teine läpakas ka, aga tal ei küsi kunagi parooli, kas seda mõjutab ka reset?( et hakkab küsima parooli)

                          Kommentaar


                            sa vajad siis wifi võrgu mitte ruuteri parooli mulle tundub.Aga jutt endine. Kui sa parooli ei tea siis ruuterile reset ja seadista uuesti. Või siis lase kellelgi targal parool lahti häkkida

                            Kommentaar


                              Kust saaks Eesti koondise särgile numbri peale? Mõtlen sama fondiga nagu koondisel on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                                kuidas? kodus on 1 teine läpakas ka, aga tal ei küsi kunagi parooli, kas seda mõjutab ka reset?( et hakkab küsima parooli)
                                kui sul speedtouch ruuter siis speedtouchkey.exe saad kõik speedtouchi pw-d teada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X