320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ei noh, seda muidugi, oleks nõus ta odavamalt ka ära andma. Aga ole hea ja uuri oma tuttavalt
    see aku on omadega otsas. võid proovida vedelemetalliga, kuid see hape on piisavalt happeline, et see kauaks hoidma ei jää
    pluss see hape, mis läheb kapoti all plekile, ajab pleki väga kiiresti roostetama
    parem uus osta
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Ooda.. peale veerandfinaale pidid ju kaardid ära nullima, aga neil kel 2 kollast all, neil ei nullita?

      Kommentaar


        istuvad karisutse ära ja ongi kaardid nullis. Kaardid nullitakse, karistused mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Ooda.. peale veerandfinaale pidid ju kaardid ära nullima, aga neil kel 2 kollast all, neil ei nullita?
          kes veerandifinaalides saavad oma teise, need jätavad poolfinaalid vahele. teistel nullitakse ära

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Kuidas panna tüdruk mind vihkama?
            Poiss, ole ettevaatlik. Kui ma paar kuud tagasi sarnase sisuga postituse tegin, siis see tüdruk nägi seda ja olingi busted siiamaani pole ühtegi sõna temaga enam vahetanud.

            Meeldetuletus, siis sellest minu postitusest :

            "tra mida teha, üks jube nõme tüdruk. ise 16-aastane aga näeb välja nagu 13 ja tahab minuga igalepoole minna. kutusb kinno ja kossu vaatama jne, ja ma ütlen et ei viitsi ei meeldi need asjad nüüd ta arvab vist et ma mingi nohik ja ei viitsi kunagi midagi teha no tarkpead, öelge üks tabav lause millega öelda läbi lillede, et ma ei taha tegelt temaga kuhugi minna"

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Poiss, ole ettevaatlik. Kui ma paar kuud tagasi sarnase sisuga postituse tegin, siis see tüdruk nägi seda ja olingi busted siiamaani pole ühtegi sõna temaga enam vahetanud.
              no said mis tahtsid ju?

              Kommentaar


                Täpselt, rahu on majas nüüd vähemalt.. tulemuseni jõudsin. Üsna koledal moel, aga tulemus on kõige tähtsam.

                Kommentaar


                  Mul on veits teisiti.. ja võimalus,et ta siin kolab on 0.1%, ning mu ära tunneb 0.01%..Ja mina olen(olin)olen, ei tea ise ka, temasse armunud..aga mida ei saa seda ei saa. Ning armastusest vihkamiseni olevat üks samm

                  Kommentaar


                    Keera mingi sitt kokku ja enamus naistele see sobib. Vaata et sa täis samal ajal ei ole, et ta seda vabanduseks ei saaks võtta.

                    Minuga ei saa kunagi keegi pahane olla sest ma keeran aint täis peaga midagi perse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Keera mingi sitt kokku ja enamus naistele see sobib. Vaata et sa täis samal ajal ei ole, et ta seda vabanduseks ei saaks võtta.

                      Minuga ei saa kunagi keegi pahane olla sest ma keeran aint täis peaga midagi perse
                      Keegi peaks salvestama ja delfi naistekasse kuldpostituse nominendiks esitama. Dr noormann ja seksiabi-stella, kes, neid jõuaks lahuta...
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        jäi hiljuti ühes teises foorumis ette:

                        My girlfriend has organised a surprise paintballing trip for my birthday, even got a couple of my mates involved. She's paid for everyone and everything.

                        I knew we were doing something as a surprise this weekend, but I thought it would be a nice time away with her, so anyway I'm trying to guess where we're going and she dropped a hint that she wouldn't actually be involved in it other than coming along for the drive, and I said 'Oh it's not something shit like paintballing is it?'.


                        She's crying.
                        et noh, variante on, kui tõesti tunned vajadust iga hinna eest munni mängida.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kuidas toimib abielulahutuse järgne vara jagamine?
                          Küsin, sest see Tiger Woodsi naise kahjutasu 10miljardit on ju täielik absurd. Kas see eit oleks saanud ka siis selle rahahunniku, kui ta ise oleks selles petja rollis olnud ning Tiger oleks lahutust nõudnud?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            tavaliselt pool abielu jooksul soetatud varast,
                            kui abieluvaraleping -(mida McCartney'l nt polnud ja puujalaga modelliga oli palju jama), mida Tiger mingis ulatuses kindlasti rikkunud on- ei määra teisiti

                            Sources have claimed that Elin is planning to file for divorce in California - where the couple have a home - and not Florida, where they live.
                            Under California law the "no-fault divorce", introduced in 1970, means there is an equal division of assets and property.
                            A source said: "Mr Trope is the best divorce lawyer in the business and the divorce laws in California are much more favourable than most other states.
                            "Elin can fight for half of what her husband has earned since they were married. And Trope can bust through any pre-nup - he's done it many times before."


                            no ja absurdselt suur summa on see muidugi, Tiger teenib ju palju, olles maailma rikkaimaid sportlasi
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              keegi midagi Chillerist on kuulnud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                tavaliselt pool abielu jooksul soetatud varast,
                                kui abieluvaraleping -(mida McCartney'l nt polnud ja puujalaga modelliga oli palju jama), mida Tiger mingis ulatuses kindlasti rikkunud on- ei määra teisiti

                                Sources have claimed that Elin is planning to file for divorce in California - where the couple have a home - and not Florida, where they live.
                                Under California law the "no-fault divorce", introduced in 1970, means there is an equal division of assets and property.
                                A source said: "Mr Trope is the best divorce lawyer in the business and the divorce laws in California are much more favourable than most other states.
                                "Elin can fight for half of what her husband has earned since they were married. And Trope can bust through any pre-nup - he's done it many times before."


                                no ja absurdselt suur summa on see muidugi, Tiger teenib ju palju, olles maailma rikkaimaid sportlasi
                                Eks see sõltub ka riigist, meil endilgi just äsja seadus vahetus.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X