320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Teemasse ka. Mis ajast Sarap TV14s mänge kommenteerib
    umbes viimased pool kuud juuli lõpust

    ja kus on Koort und Järvela?
    ju siis savisaare tallinna tv ei jaksanud nende mega-honorare kinni maksta,
    et peab saalihoki kohtunikuna lisa teenima
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Mida tuleb teha, kui rahakoti (koos kõigi kaartide ja sularahaga) ära kaotad? Pangakaart on kinni, Id-kaart ka. Mis edasi- kas politseisse üldse tasub teadada? Kui suur on võimalus, et ma oma kaardid tagasi saan- st, et kas mul tasuks paar päeva oodata kuni ma uut id-kaarti tegema hakkan?

      Kommentaar


        Loomulikult tee avaldus, kui kellelgi siiski õnnestub sinu dokumentide-kaartidega mingi jama korraldada, siis ei hakata vähemalt sulle selle eest jalaga ballakitesse taguma. Ja joppamise võimalust ei maksa ka välistada, mõne päeva võid ju oodata, kui kannatab.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Thugie Vaata postitust
          Kas on Tallinnas või Tallinna lähedal kuskil ujuma õppimisvõimalusi täiskavantutele, mis ei hävitaks rahakotti liialt ? Guugeldasin päris pikalt kuid midagi väga asjalikku ei leidnud, ehk oskab keegi aidata.
          Ei soovita ujumist selgeks öppida. Kusagilt kuulsin sellist statistikat, et umbes 90 prossa uppunutest oskasid ujuda. Seega statistiliselt oleks kasulikum see oskus omandamata jätta

          Cannu enne kysis dvd plaatide peale lindistamisest. Ise nägin Sikupilli keskuse peaukse körval yhte lauda, mille taga sellist teenust osutati. Pole muidugi enam kindel kas see seal enam eksisteerib.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            http://www.imdb.com/media/rm3156907008/tt1135985 kust umbes sellise stiiliga kella saada nagu sellel prillil on? ei pea just nii suur olema, aga umbes samasugune kandiline või siis lapik, aga mitte selline ümmargune nagu kõik tavalsied on vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              http://www.imdb.com/media/rm3156907008/tt1135985 kust umbes sellise stiiliga kella saada nagu sellel prillil on? ei pea just nii suur olema, aga umbes samasugune kandiline või siis lapik, aga mitte selline ümmargune nagu kõik tavalsied on vms.
              Diesel kelladest vast leiaksid midagi...
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Oiiiiiiii kui kenad ja kui suur valik, suur aitäh!

                Kommentaar


                  suusataja ja surfa poes leiad ka nixoni valikust omale vb midagi.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust

                    Cannu enne kysis dvd plaatide peale lindistamisest.
                    Mina vä? Täis olin vä?

                    Kommentaar


                      Kas Totside teemasse mõni naisfoorumlane ka mõne kooraliku pildi postitanud on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas Totside teemasse mõni naisfoorumlane ka mõne kooraliku pildi postitanud on?
                        Ei ole

                        omalt poolt: kas cannuman edit nuppu tunneb?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Krt ma kogun poste. läbus ei anta ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Diesel kelladest vast leiaksid midagi...
                            http://store.dieseltimeframes.com/en...?currentPage=0
                            Mu Diesel'i kell jäi juba teist korda peale suuremat pidu seisma...

                            Edevad näevad välja küll aga peole pole mõtet minna nendega.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              oki arvutitargad. minu mõistus on otsas. üritan juba nädal aega msni pääseda aga ei saa kuna ütleb, et teenus pole ajutiselt kättesaadav ja tõrkekood mingi 80488fb vms. Olen googlest igast trikke proovinud, aga ikka ei saa.. vahepeal korraks saan sisse aga järgmine kord siis jälle ei saa.. ei kujuta ette milles asi. teiste msnidega saan ilusti sisse.. 100x juba reinstallinud aga sellel pole mõtet

                              // Scooter, see savi kui seisma jääb. Ühekorra peale pidu oli sattunud minu pükste taskutesse ühe tüdruku kell ja siis ma veendusin täielikult, et kell on aksessuaar mitte mingi ese millega kella vaadata - sellel kellal oli klaasis suur mõra ja klaasitükk väljas + seierid ei liikunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                oki arvutitargad. minu mõistus on otsas. üritan juba nädal aega msni pääseda aga ei saa kuna ütleb, et teenus pole ajutiselt kättesaadav ja tõrkekood mingi 80488fb vms. Olen googlest igast trikke proovinud, aga ikka ei saa.. vahepeal korraks saan sisse aga järgmine kord siis jälle ei saa.. ei kujuta ette milles asi. teiste msnidega saan ilusti sisse.. 100x juba reinstallinud aga sellel pole mõtet
                                Sa tõrkeotsingut oled proovind? Või mingi software või asja viga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X