320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi oskab omast kogemustest rääkida kuidas liha kuivatada?
    Või siis mõnda asjalikku linki anda sama asja kohta?

    Edit: juba leidsin ise.

    Nüüd küsimus, et kaua selline asi ka säilida võiks ja kus oleks seda kõige parem hoida, et roiskuma ei läheks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kindlasti on osad siin kokku puutunud oma elamise remondi või ehitamisega....

      küsimus selline, kas ja kust olete tellinud ehitusjäätmete konteineri...(midagi sellist)


      guugeldasin erinevaid firmasid... erinevaid tingimusi ja hindu on ikka parajalt....

      tahaks teada, milliste firmadega on kokkupuuteid olnud ja mida keegi soovitaks... vb kellelgi kuskil mingi klemm tööl, saaks ehk veidi aletki

      päikest, ahvid:P

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Na.

        Minu see hiljutine läks üle 3-4 päevaga.

        Keskendumine sellele lingiline mis sa andsid ei olnud muudele põhjustele täielik, kuid mina sain aru nii, et inimestel oli probleem Windows live messengeris endas.
        Mul ei ole aga vahet, kui hästi töötab live messenger, sest ma ei saa mitte ühegis arvutis enda kontoga sisse(kui teised oma kontodega saavad). Ainult just oma kasutajaga ei saa ma sisse. Ütleb mingi error code 800488fb(teiste kontodega nii ei ole.)

        Kommentaar


          Mul ei ole aga vahet, kui hästi töötab live messenger, sest ma ei saa mitte ühegis arvutis enda kontoga sisse(kui teised oma kontodega saavad). Ainult just oma kasutajaga ei saa ma sisse. Ütleb mingi error code 800488fb(teiste kontodega nii ei ole.)
          Jep, sama mure siin. Praegu olen aktiivses guugeldamise faasis, et mis n*ss on
          308

          Kommentaar


            Sama mure ka siin, vahepeal sain korda aga nüüd jälle jamab. Olen kõik tipid googlest ka ära kasutanud, aga ikka sama jama.

            Kommentaar


              Algselt postitas metsaline Vaata postitust
              Ei ole see. Minu arust laulis seal mingi tüüp taga et midagi "ei ole" vms.
              Varumeest mõtled?
              Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                Kindlasti on osad siin kokku puutunud oma elamise remondi või ehitamisega....

                küsimus selline, kas ja kust olete tellinud ehitusjäätmete konteineri...(midagi sellist)


                guugeldasin erinevaid firmasid... erinevaid tingimusi ja hindu on ikka parajalt....

                tahaks teada, milliste firmadega on kokkupuuteid olnud ja mida keegi soovitaks... vb kellelgi kuskil mingi klemm tööl, saaks ehk veidi aletki

                päikest, ahvid:P
                Kui on tegemist kasutatud mööbli või kodumasinatega, siis on kõige soodsam kolatakso.ee
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas Even Vaata postitust
                  tõmbasin reie tagalihase ära. kuidas kiirelt ravida? mis geelid ja asjad.

                  Koolidevahelised pendelteatejooksud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Keegi oskab omast kogemustest rääkida kuidas liha kuivatada?
                    Või siis mõnda asjalikku linki anda sama asja kohta?

                    Edit: juba leidsin ise.

                    Nüüd küsimus, et kaua selline asi ka säilida võiks ja kus oleks seda kõige parem hoida, et roiskuma ei läheks.
                    Võtad meile känguru kaasa? Muidu ükspäev juhtusin nägema saadet, kuidas Jaapani sõdurid end elus hoidsid - sõid vange või omi, kui väga häda käes. Ja trikk oli siis selles, et "söök" jäeti ellu ja siis veidi nüliti mõnest kohast. Nii pidas "söök" arvatavasti järgmise päevani vastu ning sai jälle värsket süüa/juua.

                    Et soovitaks esialgu siiski elus känguru kaasa tuua.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allarn Vaata postitust
                      Kahjuks mitte.
                      I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                      Kommentaar


                        Kust osta Nissan Bluebirdi starterit ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas abso Vaata postitust
                          Kust osta Nissan Bluebirdi starterit ?
                          Tee päring.
                          http://varuosakeskus.ee/

                          Või mine esindusse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            tõmbasin reie tagalihase ära. kuidas kiirelt ravida? mis geelid ja asjad.
                            Aaah, ma tean mida sa tunned, ma tean! Igatahes, kõige parem ravi on puhkus - vähem koormust kui võimalik. Teine asi on reielihas hästi-hästi soojaks saada. Selleks sobivad näiteks soojageelid, mis müügil apteekides. Ning võimalus, mida ka mina kasutasin - masseeri reis lihtsalt hästi soojaks Edu!

                            Kommentaar


                              Ühel kuulsal jalgpalluril on üle selja suur tattoo. Kotka oma vist, või mingid tiivad. Kellel? Ei tule meelde hetkel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas buub Vaata postitust
                                Ühel kuulsal jalgpalluril on üle selja suur tattoo. Kotka oma vist, või mingid tiivad. Kellel? Ei tule meelde hetkel.


                                või veel parem:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X