320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nonii tublid eesti netigurud
    on üks mure
    filmis "True Lies" on üks hotelli stseen, kus Mrs. Helen Tasker saab maha ühe filmiajaloo parima striptiisiga
    mind huvitab aga väga väga üks lugu, mis hakkab pihta siis, kui Helen astub tuppa
    auhinnaks on üks väga maagiline high-five
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      nonii tublid eesti netigurud
      on üks mure
      filmis "True Lies" on üks hotelli stseen, kus Mrs. Helen Tasker saab maha ühe filmiajaloo parima striptiisiga
      mind huvitab aga väga väga üks lugu, mis hakkab pihta siis, kui Helen astub tuppa
      auhinnaks on üks väga maagiline high-five
      Vaata ise milline olla võiks- http://www.imdb.com/title/tt0111503/soundtrack
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Vaata ise milline olla võiks- http://www.imdb.com/title/tt0111503/soundtrack
        Kui mõtled seda, mis hakkab sisse astudes vaikselt taustaks mängima, siis see on Sade - sealt nimekirjast esimene.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Kuidas saada nö. motivatsiooni puudusest üle? Vahepeal oli räige tuju trennides käia ja mängida täiega, nüüd pole enam mingit tuju ja ei ole väga ambitsioonikas. Trennides käin ikka küll, aga tujutu jalgpalli kohapealt.

          Kommentaar


            Kutsu tüdrukud trenne vaatama.

            Kommentaar


              vaata Rockyt. Aga minupoolne küsimus, siis, et kes teie arust on kõige kuulsam eestlane maailmas. Ma ise arvan, et äkki Johann Urb, Arvo Pärt või Carmen Kass, mai tea millest selline küsimus aga lampi hakkas huvitama lihtsalt

              Kommentaar


                ja-jah kindlasti.

                Google järgi on Kaia Kanepi.

                Kommentaar


                  mis on Sir Alexi lemmik näts

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Calva Vaata postitust
                    mis on Sir Alexi lemmik näts
                    Hubba Bubba.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas abso Vaata postitust
                      vaata Rockyt. Aga minupoolne küsimus, siis, et kes teie arust on kõige kuulsam eestlane maailmas. Ma ise arvan, et äkki Johann Urb, Arvo Pärt või Carmen Kass, mai tea millest selline küsimus aga lampi hakkas huvitama lihtsalt
                      Pakuks, et Baruto kui arvestada,et Jaapanis elab 125 miljonit inimest ja enamus väidetavalt teab teda. Samas, võimalik, et Venemaal teab Anne Veskit sama palju või rohkemgi miljoneid. Aga kurat teab.

                      Kommentaar


                        kalev kostabi
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas abso Vaata postitust
                          Johann Urb
                          Kes see on?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            näitleja, mängis filmis 2012 piloodirolli, mingis hiltoni filmis oli ka pretty boy osas .

                            Kommentaar


                              ma kaldun arvama, et ta tglt teadis, kes Johann Urb on, aga paljudele eestlastele ei ütle see nimi kindlasti mitte midagi ja kohe kindlasti pole ta kõige kuulsam eestlane !!!!!!!!!!!11

                              Kommentaar


                                Mägi Aivar on kõige kuulsam eestlane!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X