320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi õpetaks mulle läbi paypali ostmist ilma, et mul oleks krediitkaart??

    Kommentaar


      Tervist. Kas eksisteerib midagi sellist nagu a la prodirect, aga ainult, et sooviks osta korvpalli tarbeid, võinoh õigemini ketse Nike Zoom Lebron VI, et kas ja kust on võimalik neid tellida? Või on ainuke tee ebay?
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        veel 1 küsimus
        et kui ma tellin amazon.co.uk-st midagi.. siis kas ma maksan ainult selle asja + postikulu eest või tulevad veel mõned lisatasud?

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          veel 1 küsimus
          et kui ma tellin amazon.co.uk-st midagi.. siis kas ma maksan ainult selle asja + postikulu eest või tulevad veel mõned lisatasud?
          Esimene variant.

          Kiire küsimus asjatundjatele. Eesti jalgpallikoondise mängusärgi orienteeruv hind spordipoodides?

          Kommentaar


            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
            Eesti jalgpallikoondise mängusärgi orienteeruv hind spordipoodides?
            899.- ehk... Ma arvan.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              899.- ehk... Ma arvan.
              Aitäh info eest, Kasper!

              Kommentaar


                Selline küsimus,et päris mitmeid kordi on mul eestimaa erinevates kohtades vastu tulnud 4 sedaan volkswagen passatid millel on suured antennid katusel.mis asju nad ajavad või tehakse mingit testi?esimest korda nägin neid kevadel aga eelmine nädal nägin neid lausa 2 korda
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  musta värvi ? ise nägin neid ala 4-5 aastat tagasi maakodu lähedal nädalas mitu korda.

                  Kommentaar


                    Tere, oleks tore, kui keegi saaks jagada oma vanaemade või vanaisade emaile, vanusevahemikus 59-78.a, et aidata läbi viia Söömis- ja joomisharjumuste uuringut. E-maili juurde tuleks ka vanus juurde panna, muid andmeid pole vaja ja muud spämmi ka ei saadeta neile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Selline küsimus,et päris mitmeid kordi on mul eestimaa erinevates kohtades vastu tulnud 4 sedaan volkswagen passatid millel on suured antennid katusel.mis asju nad ajavad või tehakse mingit testi?esimest korda nägin neid kevadel aga eelmine nädal nägin neid lausa 2 korda


                      pakun et kõu modemi autoantenn

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                        Tere, oleks tore, kui keegi saaks jagada oma vanaemade või vanaisade emaile, vanusevahemikus 59-78.a, et aidata läbi viia Söömis- ja joomisharjumuste uuringut. E-maili juurde tuleks ka vanus juurde panna, muid andmeid pole vaja ja muud spämmi ka ei saadeta neile.
                        Vanaema-vanaisa ei lange valikukriteeriumisse, samas ema/isa ei küsitud, seega aidata ei saa
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Norime, norime, vanusevahemik on tähtis tegelt, oleks tänulik su ema/isa emaili eest.

                          Kommentaar


                            Absoluutselt ei nori. Vastasin täpselt küsimusele.
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar




                              help? anyone?

                              RAMi on arvutil küll ja veel, mäng töötas kenasti mitu kuud. Nüüd sisse minnes viskab iga kord errori ette. Guugeldamine ütles, et tegu on üsna levinud erroriga, kuid lahendust mina endale ei leidnud. Ei re-install ega re-patch ei aita midagi. Tegu peaks olema mingi memory leakiga.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                oleneb inimesest ja kellaajast. kui öösel helistab keegi, et linna jooma tulla siis ma ütlen "nooo". muidu sõpradele jou-jou ja tavalistele inimestele ütlen "ja" või "hallo".
                                mulle sa küll joujou ei ütle
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X