320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Millal oli meedias viimati juttu mõnest välismaale siirdunud Inglismaa noorest talendist...?
    2003. aasta juuni keskel.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      28 aastane on juba kadunud talent
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
        Tere, oleks tore, kui keegi saaks jagada oma vanaemade või vanaisade emaile, vanusevahemikus 59-78.a, et aidata läbi viia Söömis- ja joomisharjumuste uuringut. E-maili juurde tuleks ka vanus juurde panna, muid andmeid pole vaja ja muud spämmi ka ei saadeta neile.
        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
        Ma võtaks aint emade omad...
        Ma sooviks ka nüüd emasi aint, tegelt kõik naistsoost isikud kõlbavad 59-78.a. 2tk oleks vaja.

        Kommentaar


          kui ma kaotasin id kaardi ära ja tahaks uut. kas see uus ka maksab midagi?

          kaotasin ca 6 aastat tagasi ära
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Mingi viiesoti alla peaks olema. Ma ka veel ootan, et äkki mõni lahke inimene toob mu id-kaardi tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Telefoni on ta hästi hoidnud.

              Aga jah ma kahtlen natukene selles, et kas tahan sellist...endal silmad on jäänud peale sellisele telefonile. http://www.tele2.ee/pood.html#p_805

              Üldiselt mulle meeldivad Samsungi telefonid rohkem, endal koguaeg olnud. Samsungi omad. 2 varasemat telefoni mis mul oli, oli kasutatud varem aga nüüd viimane mis ma ise olen ostnud, on ilusasti 3 aastat vastu pidanud juba.

              Et jah Nokiale on natukene raske üle minna mul. Kuigi noh pakkumine on imo väärt. ta ise lihtsalt tahab osta iphone endale, siis sp müübki.

              Kuna vanal telefonil klapid on suht katki ja kuna vanema samsungi kõrvaklappe on väga raske leida poodidest ja on kindlasti ka kallid suht siis mõtlesingi, et võiks uue telefoni osta..
              oman seda samsungit. päris änks pill. mingit nurinat ei ole pigem positiivselt üllatas oma igasugu vidinate ja asjandustega. dolphin browser on ka suht norm

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                oman seda samsungit. päris änks pill. mingit nurinat ei ole pigem positiivselt üllatas oma igasugu vidinate ja asjandustega. dolphin browser on ka suht norm
                Lugesin selle telefoni arvustust. http://blog.kahvel.ee/2010/05/arvust...onte-gt-s5620/

                Ja seal all on Priidu kommentaar. Kas sul on ka sellega probleeme tulnud, et telefoni kõrva juurde pannes hakkab mobiil ise tegutsema ja võtab kõrva nagu näppu?
                Ja kuidas akuga sul on? Peab normilt vastu?
                Siis tahaks veel klahvilukku kohta teada...et kas sul ka läheb see lihtsalt lahti ja kui telefon taskus ratta sõidul ntx, siis hakkab mobiil ise tegutsema?
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  klahvar on mõned korrad ise maha läind.... kõrva juures pole süsteemitama hakand veel.... vb mul imelikud kõrvad lihtsalt:S

                  akut laen ca 1x nädalas ( kui mussi kuulata või netis surfata, siis peab loomulikult vähem vastu)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    kui ma kaotasin id kaardi ära ja tahaks uut. kas see uus ka maksab midagi?

                    kaotasin ca 6 aastat tagasi ära
                    hehehehe... kui sa kuus inimeseaastat tagasi oma kauaigatsetud IDENTIFIKATSIOONIkaarti viimati nägid, siis on su hingekelladel aeg teha "DUM-dum, pamdabadirabaraduu" sest seda kaarti sa enam uuesti ei näe. kui sa just ei täha päris suurt rahasummat vasakust püksitaskust välja koukida..

                    Kommentaar


                      mul pole vajadust otseselt seda praegugi veel näha aga koolis on vaja arvutitunnis digiallkirja vaja õppida
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        mul pole vajadust otseselt seda praegugi veel näha aga koolis on vaja arvutitunnis digiallkirja vaja õppida
                        kuidas palun? TLÜ on ikka raske koht ma vaatan .



                        250 maksab.

                        Kommentaar


                          no see pole raske, ma tean küll kuidas käib. aga lihtsalt töö on vaja esitada kus oled pannud digiallkirja.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            kes on kursis lennujaamades olevate viimaste hetkede pakkumistega?
                            et kuidas see süsteem üldse töötab? peab küsima ise, et kas on teil midagi pakkuda?
                            või tuleb suurele tahvlile kiri, et pakkuda selline ja seline reis
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              miks kurat kõik facebookis staatuseks mingeid imelikke asju kirjutavad?

                              mingi: i like it on my table, i like it on my carpet, i like it on my couch.

                              Kommentaar


                                Sest emastel pole targemat teha. http://bookmarks.oneindia.in/categor...tchen-counter/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X