320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, ütleme siis, et indie-skeenes maad tegevad asjad. Carla Bruni ses suhtes päris pädeb.

    Kommentaar


      Pole küll indie aga itaaliast on ka Eiffel 65 ja Gigi D`Agostino. Neid peaks küll väga paljud teadma. Hispaaniast on pärist hurmur Enrique Iglesias, Julio Iglesias. Kreekast on pärit Demis Roussos

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Pole küll indie aga itaaliast on ka Eiffel 65 ja Gigi D`Agostino. Neid peaks küll väga paljud teadma. Hispaaniast on pärist hurmur Enrique Iglesias, Julio Iglesias. Kreekast on pärit Demis Roussos

        Maailma hirmsaim punt, ever!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          on ka hullemaid asju

          Eiffel65 ehk r2 aastahitt itaallastelt

          vs
          Los Ketšup ehk r2 aastahitt spaanlastelt


          (indiebändide kohta ei tea midagi)

          Kommentaar


            Las Ketchupil on vähemalt silmailu, aga see Eiffel 65 on kari karglevaid pedesid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Oh issand, see Eihvel65 jääb mul elu lõpuni psühhoose trigerdama. Kaitsevägi, kolmekuuline metsalaager, minu med.punkti uberik pisikese raadioga, kust tuli PÄEVAD JA ÖÖD LÄBI sedasinast duubadiidabadubadadiiidabubadabat. Suvaliselt kanalilt. Suvalisel kellaajal.

              Küsimusele vastates: ma EI TEA miks, aga ma tean sellist nime nagu Kostas Martakis.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                on ka hullemaid asju

                Eiffel65 ehk r2 aastahitt itaallastelt

                vs
                Los Ketšup ehk r2 aastahitt spaanlastelt


                (indiebändide kohta ei tea midagi)
                Lisan siia ka siis aastahiti Kreekast, mida vints juba mainis. Noh, et nooremad ka teaksid.

                Kommentaar


                  hispaania kõige kõvem indibänd peaks see olema. kui palju välismaist tuntust on, seda ei tea. mina kuulan ja last.fm'ist võib mõne shouti ka inglise keeles leida. siit singel nende esimese plaadi pealt



                  hausiprodutsent john talabot olevat ka barcelona kutt. jõudis see aasta oma albumiga mitmessegi parimate listi.



                  kreeka kõige austatum rokkbänd on muidugi trypes. rahvusvahelist tuntust aga jällegi pole, kuigi wiki ütleb, et 1995 müüsid ka inglismaal paar kontserti välja, aga tõenäoliselt täitsid saalid kohalikud kreeklased.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Tõe huvides märgiks ära, et ka Elisal on piirang 50gb peal.
                    Jah, aga minu teada nad ei reklaamigi seda piiramatuna ning Extra Strong on tõesti piiramata, seda kinnitas mulle ka klienditeenindaja(ei usu ta niimoodi valetab).

                    Kommentaar


                      http://en.wikipedia.org/wiki/Ayrton_Senna_EP See oli ka Hispaaniast ja mõni aasta tagasi üsna kõrgelt lendav indiringkondades.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                        Jah, aga minu teada nad ei reklaamigi seda piiramatuna ning Extra Strong on tõesti piiramata, seda kinnitas mulle ka klienditeenindaja(ei usu ta niimoodi valetab).
                        https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mint/710/MiNT-paketid
                        Ikka reklaamivad piiramatuna, kuid see piirang (50GB) pole mitte piiramatuse peatamine, vaid sel momendil tõmmatakse kiirus maha 256 kbit/s peale. Kas EMT ja Tele2 midagi sarnast mitte ei tee?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Ikka reklaamivad piiramatuna, kuid see piirang (50GB) pole mitte piiramatuse peatamine, vaid sel momendil tõmmatakse kiirus maha 256 kbit/s peale. Kas EMT ja Tele2 midagi sarnast mitte ei tee?
                          Kus nad seda siis niimoodi reklaamivad, kodulehel oleval reklaamil, mis ma siia panin, on ju kirjas, et andmemaht 50GB? Kas kuskil mujal siis reklaamivad, et on piiranguta(mul telekat pole)?

                          Kommentaar


                            Kohe ei jäänud silma tõesti, lihtsalt mul endal Elisa piiramatu internet mobiilile, kus 50GB peal (see on mõistliku kasutamise piiriks seatud) pannakse kiiruse piirang peale.

                            eidt: mobiilse all on piiramatu siiski olemas. https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mi...mobiilipaketid
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              eidt: mobiilse all on piiramatu siiski olemas. https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mi...mobiilipaketid
                              Ja see ongi piiramatu, vähemalt minul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                                Ja see ongi piiramatu, vähemalt minul.
                                No ongi, aga mõistliku kasutuse mõiste on 50GB peal ka täiesti olemas.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X