320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma olen nõus, et ETV > ETV2 > muu kommertspask, aga see "Palume lavale" on ju täiesti piinlik sitt. Isegi TV3 standardite järgi.
    Võib-olla minu isiklik kiiks siis sest püsivõistkond saab minu arust täitsa okeilt hakkama (aga ma ei ole kordagi kauem vaadanud kui algusest kuni 40-45 minutit). Uuspõld ajab kohati naerma ja Adamson/Sukk pole ka suu peale kukkunud. Eesti kohta täitsa tip-top. Külalisvõistkonnad on jh väga erineva tasemega ja teinekord on veits piinlik vaadata küll.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Ütlen ka sõna sekka. Esimene saade oli täiesti okei, edasi on aga väga allamäge läinud (viimaseid osasi pole vaadanud, ei oska kommenteerida kas langus on stabiilne või veelgi järsem). Kõige piinlikumad on need "külalised", kes on kuulsad eesti lauljad. Lausa valus on vaadata kuidas nad seal laval nagu kalad rannas on, ei oska midagi kohe teha.
      Kui juba erakanalite saadete peale läks siis mõned saated on täiesti vaadatavad nagu Padjaklubi Tv3-s, paras õllet libistada ja ajaviiteks vaadata esmasp õhtuti. Kuldvillak, Rooli võim @ K2, Kalamehejutud, Simpsonid @TV6, Stop @ Tv3.. hetkel rohkem ei meenugi. Aga ongi parem, mida vähem kvaliteetkraami televiisorist tuleb, seda rohkem jääb aega muudeks tegevusteks

      Kommentaar


        Krt see padjaklubi oli samamoodi alguses huvitavam, praegu aga paistab, et see asi ei arenegi enam mitte kuhugi ja see maalt tulnud tüdruk pistab oma ülemusega leivad kappi, see nohik teeb kuskil eneka, Klein lepib oma miljokaga ära ja see Miša, no milline krdi stereotüüp see üldse olema peaks??? Samas on praktiliselt nullvahenditega(stseenid ju ainult korter<->töökoht) jälle midagi pisut teistsugust ekraanile toodud, paraku igavaks kisub...

        Kuldvillakud, Mis?Kus?Millal? ja sellised asjad ruulivad endiselt ning on laias laastus saated, mis ei muutu kunagi igavaks + Midsomeri Mõrvad koos Hercule Poirot´ga, mida on lihtsalt liiga palju elu jooksul nähtud, aga mõni kiiks peab ka olema...

        Ahjaa, see palume lavale on küll ikka täielik p*sk...
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          See Palume lavale

          Kusagil (delfi?) oli kunagi vist esimese saate mingid parimad hetked. Seal Jaanus Põld pidi miimika-Aliast mängides tegema Partsi. Ja no sekundiga oli selline moll ees, et ma pidin hommikusöögi kurku tõmbama ja ümber kukkuma. Suuremas plaanis ei oska hinnangut anda.

          Kommentaar


            Eesti sarjad on 98% ulatuses saastad ja ei kõlba kassi saba alla ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Pedaalipubi.ee leht on maas. Kas on veel mingeid selliseid laenutusi Tallinnas?




              Joomise ja baari osa on optional, eesmärk on 6-10 inimesega ringi vändata ja niisama jalgratastega oleks liiga igav.

              Upitan korra, äkki näkkab. No tõesti oleks vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Eesti sarjad on 98% ulatuses saastad ja ei kõlba kassi saba alla ka.
                Aga inimesed vaatavad ja mida lollim, seda rohkem inimesed vaatavad. Ehk Eesti probleem on turu väiksus. Kui venemaal saab saadet toota 140 miljonile inimesele, siis meil on miljon. Pluss venekeelseid inimesi on nii palju ka mujal, et saad saate sinna välja ka müüa. Mis tähendab seda, et risk nö. põlemiseks on väiksem, kuna saateid mahub turule ka rohkem ära. Eestis on võidelda sisuliselt miljoni inimese pärast ja väljamaale sa eesti keelset saadet ka ei müü. Seega pead sa võtma võimalikult suure osa sellest miljonist endale. Aga selleks on vaja leida võimalikult paljusid inimesi huvitav toode. See välistab nišitoodete ja omas žanris tõeliselt värskete asjade tekke, kuna lihtsalt ei ole mõtet riskida.
                Sama kehtib ka ajakirjanduses, kus näiteks suurtes riikides on võimalik teha nö. puhast väärtajakirjandust, aga meil peab sama ettevõte sisuliselt andma tuld tõsises ajakirjanduses ning üritama seda rahastada totaalpasaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Aga inimesed vaatavad ja mida lollim, seda rohkem inimesed vaatavad. Ehk Eesti probleem on turu väiksus. Kui venemaal saab saadet toota 140 miljonile inimesele, siis meil on miljon. Pluss venekeelseid inimesi on nii palju ka mujal, et saad saate sinna välja ka müüa. Mis tähendab seda, et risk nö. põlemiseks on väiksem, kuna saateid mahub turule ka rohkem ära. Eestis on võidelda sisuliselt miljoni inimese pärast ja väljamaale sa eesti keelset saadet ka ei müü. Seega pead sa võtma võimalikult suure osa sellest miljonist endale. Aga selleks on vaja leida võimalikult paljusid inimesi huvitav toode. See välistab nišitoodete ja omas žanris tõeliselt värskete asjade tekke, kuna lihtsalt ei ole mõtet riskida.
                  Sama kehtib ka ajakirjanduses, kus näiteks suurtes riikides on võimalik teha nö. puhast väärtajakirjandust, aga meil peab sama ettevõte sisuliselt andma tuld tõsises ajakirjanduses ning üritama seda rahastada totaalpasaga.
                  Nõus. Aga see venemaa näide on veits vale minu arust. Võib-olla kuskil on mingid kanalid, kus näidatakse idanaabrite "kvaliteetsarju" aga minu telekasse need igatahes ei jõua. Neid argipäeva õhtuseid krimi- ja sõjasarju on kohati päris huvitav vaadata aga kvaliteedi ja sisukuse poole pealt on nad teinekord bollywoodi tasemel või siis suht sama mis Eestis. Küll mitte sõda ega krimi aga viimase aja huvitavam avastus oli TV3+ pealt kui sattusin vaatama Tuvikeste venemaa versiooni, nimeks oli vist stsastlivoi vmeste vms. Pikemalt ei viitsinud süveneda aga kohe tuli meelde ka varem samal kanalil (vist?) jooksnud "kak ja vstretil vashu mamu" ehk siis HIMYM venemaa versioon. Ja seal oli mindud nii kaugele, et seeriate süžee oli ka 1:1 originaali pealt maha tehtud - kogu tegevus oli ümber toodud vene oludesse lihtsalt. Seda oli ikka päris koomiline vaadata.

                  Eestlastel on mingi kummaline tõmme nende lõuna-ameerika (ja nüüd türgi) sarjade vastu. See on mulle alati arusaamatuks jäänud.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    Nõus. Aga see venemaa näide on veits vale minu arust. Võib-olla kuskil on mingid kanalid, kus näidatakse idanaabrite "kvaliteetsarju" aga minu telekasse need igatahes ei jõua. Neid argipäeva õhtuseid krimi- ja sõjasarju on kohati päris huvitav vaadata aga kvaliteedi ja sisukuse poole pealt on nad teinekord bollywoodi tasemel või siis suht sama mis Eestis. Küll mitte sõda ega krimi aga viimase aja huvitavam avastus oli TV3+ pealt kui sattusin vaatama Tuvikeste venemaa versiooni, nimeks oli vist stsastlivoi vmeste vms. Pikemalt ei viitsinud süveneda aga kohe tuli meelde ka varem samal kanalil (vist?) jooksnud "kak ja vstretil vashu mamu" ehk siis HIMYM venemaa versioon. Ja seal oli mindud nii kaugele, et seeriate süžee oli ka 1:1 originaali pealt maha tehtud - kogu tegevus oli ümber toodud vene oludesse lihtsalt. Seda oli ikka päris koomiline vaadata.

                    Eestlastel on mingi kummaline tõmme nende lõuna-ameerika (ja nüüd türgi) sarjade vastu. See on mulle alati arusaamatuks jäänud.
                    Noh, Venemaa on muidugi natuke ebaõnnestunud näide, aga vahetame siis UK-ga ära. Ehk sisuliselt on seal endal siseturg ja võimalus väljamaale müüa.

                    Kommentaar


                      See välistab nišitoodete ja omas žanris tõeliselt värskete asjade tekke, kuna lihtsalt ei ole mõtet riskida.
                      Sama kehtib ka ajakirjanduses, kus näiteks suurtes riikides on võimalik teha nö. puhast väärtajakirjandust, aga meil peab sama ettevõte sisuliselt andma tuld tõsises ajakirjanduses ning üritama seda rahastada totaalpasaga.
                      Ma just eile mõtlesin sihukesele asjale, et 10-15 aastat tagasi räägiti, et nišiväljaannetele turgu ei ole; näiteks oli ajakiri Sporditäht ja muid spordiväljaandeid ei olnud. Nüüd üldist spordiajakirja pole aga on vuti-, kossu-, tennise- ja vist isegi golfiajakiri. Lisaks spetsiifilised ajakirjad küll kalameestele, purjetajatele, aiapidajatele ja jumal teab kellele veel. Kuidas seda seletada? Või maksab kõikiel neil juhtudel mingi organisatsioon selle lõbu kinni nagu Jalka puhul jalkaliit?

                      Kommentaar


                        Jou-jou, raffas. Teie jaoks loodi uus teema: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...-ja-muu-m%F6la
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kui kaua läheb aega taotlemisest kuni kättesaamiseni Neste firma kaardil?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Ma just eile mõtlesin sihukesele asjale, et 10-15 aastat tagasi räägiti, et nišiväljaannetele turgu ei ole; näiteks oli ajakiri Sporditäht ja muid spordiväljaandeid ei olnud. Nüüd üldist spordiajakirja pole aga on vuti-, kossu-, tennise- ja vist isegi golfiajakiri. Lisaks spetsiifilised ajakirjad küll kalameestele, purjetajatele, aiapidajatele ja jumal teab kellele veel. Kuidas seda seletada? Või maksab kõikiel neil juhtudel mingi organisatsioon selle lõbu kinni nagu Jalka puhul jalkaliit?
                            Basketball on kossuliidu toetusel ilmuv ajakiri. Sama on tennisega. Kalameeste ajakiri võib saada toetust KIK-st, et ikkkagi räägitakse keskkonnast jne. Ehk need ajakirjad ei tegutse päris vaba turu tingimustes, vaid ikkagi tugeva toetusega.

                            Kommentaar


                              ise ei suutnud leida
                              palju on eestis liigasmängimise litentsitasu?
                              igal tasemel on ilmselt erinev?
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mg Vaata postitust
                                ise ei suutnud leida
                                palju on eestis liigasmängimise litentsitasu?
                                igal tasemel on ilmselt erinev?


                                Kõige viimane lõik-

                                Jalgpalluri litsentsitasu on 1995.aastal või varem sündinutele 24.00 €, 1996-2006 sündinutele 12.00 € . Alates 2007 aastal ning hiljem sündinutele on litsents tasuta
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X